PDA

View Full Version: vBSEO integracija

vBET
14-11-09, 14:34
vBET je lahko povezano z vBSEO za podporo SEO prevajanja povezave in tudi za prenos naslovov znotraj povezave za sukanec.

POMEMBNO: Če uporabljate vBET 4.x morate narediti popolno integracijo - vBSEO pomeni, da pred določitvijo pravil .htaccess morate narediti vse ukrepe, opisane v navodila za namestitev v vBSEO povezovanje oddelka. Za vBET 2.x uporabnike samo da .htaccess dela (2 datoteke potrebne spremembe).

Za vključitev vBET z vBSEO edit htaccess datoteke.:
TIK pred vse pravila za vbseo.php, samo eden izmed teh dveh pravil:

-KRATEK PRAVILA
Hitreje in bolj učinkovito vendar se lahko uporabijo samo, če ne uporabljate povezave z 2-znaki del tj: yourforum.com/XY/

RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Če vaš forum uporabite podimenik v URL, nato pa spremenite 2 prvi pravila, Dodajanje imenika forum z vodilnimi "/" samo po preusmerjeni =. Tako tj., če vaš forum v forum imenik potem ste bo redirected=/forum/index.php in preusmerjeni = / forum /$ 2

-DOLGO PRAVILA
Lahko uporabi vedno

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

Če vaš forum uporabite podimenik v URL, nato pa spremenite 2 prvi pravila, Dodajanje imenika forum z vodilnimi "/" samo po preusmerjeni =. Tako tj., če vaš forum v forum imenik potem ste bo redirected=/forum/index.php in preusmerjeni = / forum /$ 2

badawidollah
26-03-10, 16:18
i dont glej pravila na moj vbseo.php

badawidollah
26-03-10, 16:20
<? Php
error_reporting (0);

include_once (. DIRNAME (__FILE__) "/ vbseo / includes / functions_vbseo.php ');
include_once (vBSEO_Storage:: pot ("vbinc") "/" VBSEO_VB_CONFIG..);

vbseo_requested_url ();

$ Vbseo_fullurl = VBSEO_TOPREL. $ Vbseo_url_;
$ Vbseo_url_suggest ='';

switch ($ vbseo_url_)
{
primeru "vbseo.php":
izstopa;
break;

primeru "vbseo_sitemap.php":
primeru "vbseocp.php":
primeru "cron.php":
primeru "cron.html":

vključujejo $ vbseo_url_;

izstopa;
break;
}

/ / VBSEO - polno različico začetek \\ ************************************--
if (VBSEO_IN_PINGBACK & & ($ vbseo_url_ == 'vbseo-xmlrpc /'))
{
if (! opredeljena ("THIS_SCRIPT '))
@ Define ('THIS_SCRIPT', 'newreply');
vključujejo DIRNAME (__FILE__). "/ Globalno." . VBSEO_VB_EXT;
vbseo_extra_inc ("linkback ');
vbseo_xmlrpc_proc ();
izstopa;
}

if (VBSEO_REDIRECT_PRIV_EXTERNAL & & ($ vbseo_url_ == VBSEO_REDIRECT_URI))
{
Uredir $ = $ _GET ['preusmerijo'];
/ / $ = Uredir urldecode ($ uredir);
$ Uredir = preg_replace ('#&(?![ a-z0-9 \\ #]+;)# si ',' & ', $ uredir);
$ Uredir = str_replace ('"', '"", $ uredir);
/ / $ Uredir = str_replace ('', '% 20', $ uredir);
if (preg_match ('# ^ https:? \\ / \\ / #'!, $ uredir) & & preg_match ('#["<>]#', $ uredir))
{
"<html> <head> <meta http-equiv="refresh" content="0;url=' $uredir'"> </ head> <body> </ body> </ html>.." echo;
izstopa;
}
}

in še več
ne obstaja RewriteCond

vBET
26-03-10, 22:18
i dont glej pravila na moj vbseo.php

Pravila so v. Htaccess datoteko. Navodila Ne reči, da uredite vbseo.php - pa pravi, da uredite haccess datoteko in dati dodatno vsebino, preden PRAVILA NA vbseo.php.. Prosimo, pojdite na datoteko htaccess in boste našli tam pravila za vbseo.php:.)

badawidollah
27-03-10, 06:48
moj. httaccess v mojem forum root (v http://www.nusantaraku.org/forum/.httaccess

i morajo slediti pod to preveč?

Zdaj pa - če uporabljate svoj forum podimenik v URL, nato pa spremenite 2, prvi pravila dodajanjem tvoje forum imenik z vodilnimi "/" samo po preusmerjen =. Torej, to je, če vaš forum je v imeniku forum potem ste preusmerjeni = / forum / index.php in preusmeriti = / forum / 2 $

** Brez dodajajo, da lahko moj forum prevesti tudi (vendar ne podpira več jezikih)

badawidollah
27-03-10, 08:01
Pravila so v. Htaccess datoteko. Navodila Ne reči, da uredite vbseo.php - pa pravi, da uredite haccess datoteko in dati dodatno vsebino, preden PRAVILA NA vbseo.php.. Prosimo, pojdite na datoteko htaccess in boste našli tam pravila za vbseo.php:.)

obstajajo pravila za vbseo.php?
Mislim, da veliko novih uporabnikov misli o vbseo.php v svojih forut koren
bolje si rekel, da pravila za vbseo v. htaccess

badawidollah
27-03-10, 11:21
Na RewriteEngine

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmerjen = / forum / [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmerjen = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteBase / forum /

RewriteCond% {HTTP_HOST}! ^ Www \\. Nusantaraku \\. Org
RewriteRule (.*) http://www.nusantaraku.org/forum/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | cron | vbseo_sitemap)
RewriteRule ^ ((arhiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbseo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} /! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA]

Jaz sem z uporabo vbseo
in jaz sem z uporabo vbseo sitemap generator 2,6

vBET
27-03-10, 14:34
Jaz sem z uporabo vbseo
in jaz sem z uporabo vbseo sitemap generator 2,6

Naša opis jasno pravi, da določi pravila vBET tik pred pravila za vbseo.php ste jo dali še prezgodaj. Prosimo, da premakniti. Ali potrebujete več pomoči v tej zadevi? :)

Napisal sem dodaten opis o tem, da se bolj pozornosti tik pred delu;)

precylnet
25-04-10, 20:28
Kako je vključevanje pouka vBSEO Lighttpd +? Lep pozdrav.

vBET
25-04-10, 20:37
Kako je vključevanje pouka vBSEO Lighttpd +? Lep pozdrav.
Prosimo, pošljite vaše trenutne, pravilo Lighttpd, bo poslal posodobitev:)

precylnet
25-04-10, 20:48
Na začetku je bila osnovna preoblikuje v Lighttpd vBSEO izgleda nekako takole:

$HTTP["host"] == "DOMENA" {
server.document-root = "SCIEZKA DO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(sitemap.*\.(xml|txt)(\.gz)?)$" => "/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1",
"^(/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images|customavatars)/.*)$" => "$1",
"^(/favicon\.ico|/robots\.txt|.*clear\.gif)$" => "$1",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbseo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbseo.php"
)
}

Pogledal sem ta forum in trenutno CELOTNO preoblikuje izgleda takole:

$HTTP["host"] == "SCIEZKA DO STRONY" {
server.document-root = "SCIEZKA DO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(sitemap.*\.(xml|txt)(\.gz)?)$" => "/vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=$2",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php"
)
}

To ne deluje seveda - kaže prazno stran na vhodu indeksa je forum.php samo v ostalih poljskih krzaczy :) Vnaprej hvala za podporo, spoštovanjem.

vBET
25-04-10, 22:09
Kakšen je naslov v vaš forum? - Moram vedeti, ali forum uporablja podimenik v naslovu, in kot tako, kaj

precylnet
25-04-10, 22:11
Hi,

Objavljeno preko PM

Lep pozdrav

vBET
25-04-10, 22:32
Vidim, da manjka "/" na koncu pravil. Uporabite to:

$HTTP["host"] == "PATH TO FORUM" {
server.document-root = "PATH TO /HTML/"
url.rewrite-once = (
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/",
"^/(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2",
"^/(.+)\?(.*)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php?$2",
"^/(.+)$" => "/vbenterprisetranslator_seo.php"
)
}

precylnet
25-04-10, 22:38
Na žalost, z / brez - ne deluje na enak način se obnaša. Mogoče je to kodo pred vBSEO pravilo?

vBET
26-04-10, 03:25
Na žalost, z / brez - ne deluje na enak način se obnaša. Mogoče je to kodo pred vBSEO pravilo?
Ne - ponavadi Prevod je ustvaril Klemen ne sme biti proti njej. Ti že ne potrebujejo - vBET preusmeri Prevod je ustvaril Klemen pod. Prosim, malo potrpljenja - smo se preuči ta pristop in kaj se dogaja v datoteki vbenterprisetransaltor_seo.php (morda gre za neke zminenych). EDIT: Zdaj na tej plošči ne sveti, tako da ne morem v celoti povedati, kaj se dogaja. Stran s sporočilom pravilno in 2. naslov preveden me je poslal PM Napačna (namesto forum.php treba / forum /) - sprememba prav tako pravilno deluje s prevodi. Ali ste prepričani, da je še vedno problem, ali pa so pravila pravilna?

precylnet
26-04-10, 20:31
Hi, sem še vedno problem, informacije o LP. Lep pozdrav.

vBET
26-04-10, 23:17
Hi, sem še vedno problem, informacije o LP. Lep pozdrav.

Going tam.

roymogg
27-04-10, 21:19
Imam brezplačno verzijo na moj test vb3.8 forum dela lep in bi rad kupil to za VB4.02 glavni forum, na katerem je nameščen VBSEO.

Eno od vprašanj, sem opazila, se morate domačo stran aliaises nastavljeno na prazno medtem ko sem trenutno forum / index.php in forum / index.php? kot CMS je v domeni koren in forum je v imeniku www-example-com/forum.

To je zelo enostaven za vijak up VBSEO in so plugins padec nad vsem forumu tako da ...

Zakaj so aliaises prazno? - Uporabljate VBSEO tu in imajo portal v koren - kakšne so vaše nastavitve?

hura

Roy

Ali so natančna navodila za vključitev tukaj, da bomo lahko pregled pred download?

vBET
27-04-10, 21:52
Imam brezplačno verzijo na moj test vb3.8 forum dela lep in bi rad kupil to za VB4.02 glavni forum, na katerem je nameščen VBSEO.

Eno od vprašanj, sem opazila, se morate domačo stran aliaises nastavljeno na prazno medtem ko sem trenutno forum / index.php in forum / index.php? kot CMS je v domeni koren in forum je v imeniku www-example-com/forum.

To je zelo enostaven za vijak up VBSEO in so plugins padec nad vsem forumu tako da ...

Zakaj so aliaises prazno? - Uporabljate VBSEO tu in imajo portal v koren - kakšne so vaše nastavitve?

hura

Roy

Ali so natančna navodila za vključitev tukaj, da bomo lahko pregled pred download?

Prosimo, upoštevajte, da domači vzdevki NISO morajo biti prazno več - to je že nekaj različic nazaj:)

Če še vedno vidite take informacije v vsakem mestu na ven forum - vas prosimo, da nas povezujejo in mi bo pravilno:)

roymogg
01-05-10, 18:31
Alliais domačo stran, da bo prazno, je v navodilih za integracijo VBSO prikazane na vbulletin.org.

To je bilo version243 mislim - je to navodilo ne velja več?

hura

RoyMogg

besedilo na vb.org

Imam SEO prevajalske povezave na, ki ga uporabljam vBSEO in glavni strani ni prevajanje - kaj je narobe?
Najprej se prepričajte, da vaš htaccess pravila OK -. Posebej za forume s podmapo v URL.
Drugič, ne uporabljate Določite funkcionalnost Homepage Druga imena iz vbSEO (poskrbite, da je prazen).

vBET
01-05-10, 21:52
Alliais domačo stran, da bo prazno, je v navodilih za integracijo VBSO prikazane na vbulletin.org.

To je bilo version243 mislim - je to navodilo ne velja več?

hura

RoyMogg

besedilo na vb.org

Imam SEO prevajalske povezave na, ki ga uporabljam vBSEO in glavni strani ni prevajanje - kaj je narobe?
Najprej se prepričajte, da vaš htaccess pravila OK -. Posebej za forume s podmapo v URL.
Drugič, ne uporabljate Določite funkcionalnost Homepage Druga imena iz vbSEO (poskrbite, da je prazen).

Da - to ne velja več. Naredili smo spremembe, ki omogoča, da imajo doma vzdevki zdaj. Jaz sem tam dogaja prav zdaj odstraniti stare podatke. Hvala, da to kaže na nas:)

magmf
09-05-10, 13:50
in o vbseo povezave za članke cm in blog delovnih mest?

Ali obstaja kaj moramo spremeniti, da bi to mogoče?

vBET
09-05-10, 20:01
in o vbseo povezave za članke cm in blog delovnih mest?

Ali obstaja kaj moramo spremeniti, da bi to mogoče?

To so prevedena z vBET - glej integracijo navodila v readme.html v paketu vBET:)

trevis
13-05-10, 23:05
Pozdravljeni, vem, da si govoril, da dodate pravila htacces pred vbseo.php pravil, ampak za veliko ljudi, se to lahko zavajajoče, saj obstajata dve vrsti z "vbseo.php". Tukaj je. Prevod je ustvaril Klemen htaccess original, lahko določite natančno linijo, ki jo moramo dodati pravila htaccess vBET?

1 RewriteEngine On
2 RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
3 RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
4 RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
5 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
6 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
7 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
8 RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

trevis
14-05-10, 14:21
Prosimo, lahko nekdo post popoln primer enega. "Htaccess", ki deluje s vBET in vBSEO? Menim, da je količina delovnih mest (in strani), tega niti opravičuje zgled. [] S, Rafael.

vBET
15-05-10, 00:58
Pozdravljeni, vem, da si govoril, da dodate pravila htacces pred vbseo.php pravil, ampak za veliko ljudi, se to lahko zavajajoče, saj obstajata dve vrsti z "vbseo.php". Tukaj je. Prevod je ustvaril Klemen htaccess original, lahko določite natančno linijo, ki jo moramo dodati pravila htaccess vBET?

1 RewriteEngine On
2 RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
3 RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
4 RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
5 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
6 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
7 RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
8 RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

To je jasno opisano, da dodate vBET pravila tik pred vsa pravila, da vbseo.php Torej tik pred vsemi pravili, ki vbseo.php "je - pred prvo, ki je na vbseo.php - ne prej ne kasneje.

Nismo se zavedamo, da je lahko zavajajoče. Kako vam predlagam, da bi morali to opisati? - Bomo z veseljem sprejme kakršen koli predlog, kako izboljšati svojo opis:)

vBET
15-05-10, 01:00
Prosimo, lahko nekdo post popoln primer enega. "Htaccess", ki deluje s vBET in vBSEO? Menim, da je količina delovnih mest (in strani), tega niti opravičuje zgled. [] S, Rafael.

Prosimo, da vaše dejanske htaccess vsebino in URL forum - poslali vam bomo nazaj pravil z ustreznimi spremembami:.)

trevis
15-05-10, 01:06
Spletna stran je www [dot] Mandela [dot] org in moje "Htaccess" Zdaj je to.:

RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^mandela\.org
RewriteRule ^(.*)$ http://www.mandela.org/$1 [R=permanent,L]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^.*$
RewriteRule ^404\.shtml$ "http\:\/\/www\.mandela\.org" [R=301,L]

#RULES for SEO translation links without any SEO engine (on raw vBulletin links)
#If you are using vB 'Mod Rewrite Friendly URLs' then put those rules JUST BEFORE vB rules
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]

#vBulletin Standard Rules
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# Forum
RewriteRule ^threads/.* showthread.php [QSA]
RewriteRule ^forums/.* forumdisplay.php [QSA]
RewriteRule ^members/.* member.php [QSA]
RewriteRule ^blogs/.* blog.php [QSA]
ReWriteRule ^entries/.* entry.php [QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# MVC
RewriteRule ^(?:(.*?)(?:/|$))(.*|$)$ $1.php?r=$2 [QSA]

Jaz sem z vBSEO onemogočen. Poskusil sem postaviti svoja pravila pred vsemi vbseo.php vendar sem imel dobre rezultate.

trevis
15-05-10, 01:09
To je jasno opisano, da dodate vBET pravila tik pred vsa pravila, da vbseo.php Torej tik pred vsemi pravili, ki vbseo.php "je - pred prvo, ki je na vbseo.php - ne prej ne kasneje.

Nismo se zavedamo, da je lahko zavajajoče. Kako vam predlagam, da bi morali to opisati? - Bomo z veseljem sprejme kakršen koli predlog, kako izboljšati svojo opis:)
Na primer, branje vaša navodila bi jaz dal podatke o svojih htaccess med vrsticami 3 in 4, je to pravilno? Če sem že poskusil in ni delal: (

Jesh
21-05-10, 15:21
Tukaj je moja. Htaccess v root, s forumi v root (npr. nimam forumih v mapi ali karkoli, samo predelajo kot tako) PREPRIČAJTE LONG pravilo ni BROKEN (EG TURN OFF "WORD zaviti v NOTEPAD).

RewriteEngine On
Options +FollowSymLinks

# Redirect coinforums.com
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^(www\.)?uscoininfo\.com
RewriteRule (.*) http://www.coinforums.com/ [R=301,L]
# End Redirect from CoinForums.com

# Redirect to WWW
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^coinforums.com [NC]
RewriteRule ^(.*)$ http://www.coinforums.com/$1 [L,R=301]
# End Redirect to WWW

# vbSEO Sitemap
RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
# END

# vBET
# RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/gallery/(.*)?$ /gallery/$2?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

# vBET End

# vBSEO Beg
#RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
#RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
#RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
#RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]
# vBSEO End

VGF
21-05-10, 16:22
Tukaj je moja. Htaccess v root, s forumi v root (npr. nimam forumih v mapi ali karkoli, samo predelajo kot tako) PREPRIČAJTE LONG pravilo ni BROKEN (EG TURN OFF "WORD zaviti v NOTEPAD).

Izgleda kot nekaj, kar sem lahko poskusite, vendar, kaj je v tej vrstici za?

RewriteRule / Gallery / 2 $? Jezik = $ 1 [L, QSA]

Nimam / galerija mapo na root.

vBET
22-05-10, 23:23
Na primer, branje vaša navodila bi jaz dal podatke o svojih htaccess med vrsticami 3 in 4, je to pravilno? Če sem že poskusil in ni delal: (

Kot se spomnim vprašanje že rešili z PM - popravite me, če sem narobe:)

vBET
22-05-10, 23:25
Izgleda kot nekaj, kar sem lahko poskusite, vendar, kaj je v tej vrstici za?

Nimam / galerija mapo na root.

Ali obstaja še vedno vsako vprašanje? Kot se spomnim smo jo reševanje s PM, vendar želijo biti prepričani, da je OK:)

Taurus
01-07-11, 13:41
Imam resno vprašanje tukaj. Prosim pomoč.

Mislim, da bi lahko kaj storiti z mojo. Integracija htaccess. Tukaj je moja, je pravilna, ali sem naredil kaj narobe?:

# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^windows8theme\.org$
RewriteRule ^(.*)$ http://windows8theme.org/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

# MONTH
<FilesMatch "\.(flv|gif|jpg|jpeg|png|ico|swf)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000"
</FilesMatch>

# WEEK
<FilesMatch "\.(js|css|pdf|txt)$">
Header set Cache-Control "max-age=604800"
</FilesMatch>

# DAY
<FilesMatch "\.(html|htm)$">
Header set Cache-Control "max-age=43200"
</FilesMatch>

vBET
01-07-11, 20:43
To je narobe. Prosimo, da vBET pravila PRED vbseo.php pravilo, še vedno AFTER generator pravilo kazalo. Torej, z drugimi besedami, med pravila za sitemap generator (na začetku) in vbseo.php (na koncu).

Imam resno vprašanje tukaj. Prosim pomoč.

Mislim, da bi lahko kaj storiti z mojo. Integracija htaccess. Tukaj je moja, je pravilna, ali sem naredil kaj narobe?:

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^windows8theme\.org$
RewriteRule ^(.*)$ http://windows8theme.org/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/index.php [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forum/$2 [L,QSA]

# MONTH
<FilesMatch "\.(flv|gif|jpg|jpeg|png|ico|swf)$">
Header set Cache-Control "max-age=2592000"
</FilesMatch>

# WEEK
<FilesMatch "\.(js|css|pdf|txt)$">
Header set Cache-Control "max-age=604800"
</FilesMatch>

# DAY
<FilesMatch "\.(html|htm)$">
Header set Cache-Control "max-age=43200"
</FilesMatch>

mykkal
26-08-12, 20:40
Hej fantje,

Imam težave s prevajalec. Imam ga namestili in Reportaža pravila vstavljena v moj htaccess vendar dobim 404 napak, ko poskusite obiskati prevedeno url. Podimenik moj forum je v je "delo". Moči vi pomoč? Tukaj je moja htaccess.

RewriteEngine On
RewriteRule ^[^/]+-f([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=forumdisplay.php&f=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-t([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=showthread.php&t=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-f([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=forumdisplay.php&f=$1&page=$3 [L]
RewriteRule ^[^/]+-t([0-9]+)(p([0-9]+))?.html$ vbseo.php?vbseourl=showthread.php&t=$1&page=$3 [L]

#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbseourl=
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|chat|cron)
RewriteRule ^(.*\.php(/.*)?)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !\.(jpg|gif)$
RewriteRule ^(archive/.*)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php?vbseourl=$1 [L,QSA]

php_flag magic_quotes_sybase 0
php_flag suhosin.cookie.encrypt Off
php_value suhosin.request.max_vars 2048
php_value suhosin.post.max_vars 2048
<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

mykkal
26-08-12, 22:12
Hej fantje,

imetje trud pridobivanje vbet za delo na mojem mestu mymodeltalk.com. I doda vse do htcaccess datoteke kot vidite spodaj, vendar ko kliknem na prevod dobim napako 404. Smo naš forum v podimenik delovnih mest. Vse zamisli, kaj naj storim?

RewriteEngine On

#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/jobs/$2 [L,QSA]

<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

Marcin Kalak
27-08-12, 14:27
Vnesite na htaccess:

RewriteEngine On

#RewriteBase /
RewriteEngine On

<Files 403.shtml>
order allow,deny
allow from all
</Files>

deny from 41.
deny from 190.58.246.214
deny from 196.29.219.35
deny from 81.18.42.117

Delovnih mest bi bilo dobro prevajanje in povezave bi delo, vendar povezave lahko prevajajo. Potem boste morda želeli razmisliti o posodabljanje in izdelavo polno vključitev vBSEO vBET.

mykkal
28-08-12, 20:43
Zdravo, jaz ne razumem kaj govoriš? Kaj misliš s polno VBSEO Intergartion z VBET?
Zakaj ni to delo zdaj? Nekaj ni pravilno konfiguriran? Sem sledil navodilom za namestitev.

Delovnih mest bi bilo dobro prevajanje in povezave bi delo, vendar povezave lahko prevajajo. Potem boste morda želeli razmisliti o posodabljanje in izdelavo polno vključitev vBSEO vBET.

Marcin Kalak
29-08-12, 11:08
Če ta .htaccess ne deluje, priporočamo, da nadgradite na najnovejšo različico vBSEO in izvedbo celotno konfiguracijo znova, kar je v vBET/do-not-upload/readme.html

marcostutu
27-09-14, 08:49
Como faço para usar com o vBSEO com o Nginx?

Marcin Kalak
04-10-14, 19:15
vBET deluje nginx in vBSEO, primeri pravil lahko najdete v datoteki:

do-not-upload/Tools/redirecting-Rules/nginx.txt

Fabiano
23-05-15, 23:41
Nisem sposobna izvesti postopek kratek URL, moj .htaccess takole:

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.mysite\.com
RewriteRule (.*) http://www.mysite.com/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)

Če jaz prekla s pravili dolgo, lahko bi bilo delo, ampak želim, da delo na najboljši način mogoče, da je z www.mysite/XY/forum.phpVocês dopisa, lahko spremenite to za pravilen način prosim?

Marcin Kalak
25-05-15, 09:08
Če ne uporabljate povezave z i.e del 2-znaki: yourforum.com/XY/ poskusite to:

RewriteEngine On

RewriteBase /

RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(..|zh-CN|zh-TW)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

Fabiano
26-05-15, 01:56
Hvala Marcin, zdaj delal s tem. htaccessSugestão: vključujejo se. htaccess pripravljeni na "Druge" v zip. To bi zelo olajšalo. hvala.

Marcin Kalak
26-05-15, 11:57
Jaz sem vesel, da sem lahko pomagal. Smo dal nasvete in primere, v datoteko, ne-ne-upload\tools\preusmeritev-pravila\.htaccess in ne-ne-upload\tools\preusmeritev-pravila\kratko-preusmerjanje-pravila\.htaccess.

Fabiano
24-06-15, 00:56
Marcin, zavedam se, zdaj, da nekatere jezike ni preusmerjen. Povezava je preusmeritev, ampak ko boste kliknili na link gre domov. Katere lahko? Moje htaccess je kot zadnji post:

RewriteEngine On

RewriteBase /

Primer: http://www.xxxxxxx.com/iw/coroas-e-mulheres/2323/%D7%99%D7%9C%D7%93%D7%94-%D7%A9%D7%95%D7%91%D7%91%D7%94-%D7%90%D7%91%D7%9C-%D7%90%D7%91%D7%90-%D7%9C%D7%A2%D7%96%D7%90%D7%96%D7%9C.html

Marcin Kalak
24-06-15, 08:20
Prosim, pošlji mi PM dostop do podrobnosti, da Admin CP, vBSEO CP in FTP. Bom preverite, kaj se dogaja tam :)

Marcin Kalak
25-06-15, 08:40
Morate nastaviti možnost AdminCP->vBSEO->Nadzorna Plošča->Splošne Nastavitve->Znak Zamenjavo->Zamenjaj Ne-angleški Znakov v Url-jev? da Ne-angleško Znakov, v Url-jih.

yogasek
08-04-16, 17:51
Imam problem forum z naslovom prevajanje in znakov, v url-jih.

1. Vidim, da je ta forum so to isto težavo lahko odpravite?

Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/en/poczatkujacy/)
mora biti:
Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/en/begginer/)

2.
Ko sem se prijavite, ne-angleški znakov deluje v redu in poljske besede so zamenjava primer: ą->.
Na žalost gostje so izbrisani poljščina besed, tako vbet so slabe povezave.
Kako razrešiti to?

Po prijava:
Oferta sprzedaży domeny xxxx.pl (xxxx) (http://www.xxxx.pl/filtry-czastek-stalych/)

Gostje:
http://www.carcode.pl/filtry-cz-stek-sta-ych/

Marcin Kalak
09-04-16, 07:24
1. Prevod forum ime ni mogoče.
2. Poskusite počistiti vsebine mape vbet_guestcache/sl/.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.9.2