PDA

View Full Version: Nastavitve tako izplačane prevodi niso odstranjene

tavenger5
12-09-12, 15:45
Nisem 100 % prepričan, moje drago plačano Google Prevodi ne odstranjujejo iz zbirke podatkov predpomnilnika. Očitno ne želijo stavki, ki so prevedeni kdaj na tej točki odstraniti, saj so precej drage.

Vendar se zdi, da prevodi so nikoli "končni" kljub le 6 omogočenimi jeziki. Vsak dan Google prevaja 500.000 znakov (kvote, da nastavim) da ne preživijo več kot 10 $ (USD) na dan.

Ali obstaja nastavitev, ki sem spregledal nekje, ki povzroča prevodi preračunajo večkrat? Vse izboljšave mogoče vzpostaviti sistem da zmanjšajo število prevodov, ki so potrebni za pravilno prevesti? Na primer, če stavek se prevede v en post in to isto besedno zvezo, ki obstaja v drugo delovno mesto, da isto frazo bitje pošlje Google dvakrat?

vBET
15-09-12, 09:52
Je pod vodstvom vaš zunanja podoba does cache je veder ali ne. Lahko preprosto onemogočite obračuna predpomnilnik funkcionalnost nastavitev Admin CP - > vBET Cache - > zbirke podatkov predpomnilnika čas za Live (TTL) 0. Ali v isto mesto predpomnilnika obračun strategije v nesposoben. Prav tako se prepričajte, da je zbirka podatkov (uporabo zbirke podatkov predpomnilnika). Prosimo, upoštevajte, da privzeto zbirko podatkov predpomnilnika je na in obračun je off.

Če bi treba očistiti cache bi lahko preveč glej dnevniki o tem v Admin CP - > tabela penzum - > načrtovano opravilo dnevnik.

Prosimo, upoštevajte, da vse vsebine, ki ni prevedena še moral napolniti predpomnilnika. Boste porabili manj za dan, to ni problem, samo predpomnilnika bodo napolnili počasneje.

Tudi jaz predlagam, da konfigurirate Apertium prevajanje - ki so brez. Niso vsi Jezikovni pari so podprte, vendar za tiste, ki so Apertium bo izbran pred Google storiti prevod. Apertium strežnik ni dosegljiv, vendar vBET zmorem to - preprosto vedno poskušamo prvi najcenejša možnost in če ni na voljo, nato pa preklopite na naslednjega.

In zato predlagam tudi v oblikovati mikroskop prevod - obstajajo tudi brezplačne prevode z 2 milijoni znakov na mesec omejitev. Ni veliko, vendar bo tudi make vaše stroške, počasnejše - drugi pametno vam bo plačan Google za tiste 2 milijoni znakov:) In tukaj tudi Microsoft bo izbran prvi če je na voljo. Tako Apertium, potem Microsoft, nato pa Google - to je privzeti vrstni red za prevode, če vsi ponudniki so konfigurirani. Ta naloga lahko spremenite, če želite v konfiguracijske datoteke, vendar ni priporočljivo.

Če imate več vprašanj samo prosite.

tavenger5
03-10-12, 21:23
Hvala - sem pravkar prenesli najnovejšo različico in dobil novo Microsoft stvari delajo. Na žalost lahko uporabljam 2 milijonov znakov v o (Uredi) 30 min. Auč!

tavenger5
03-10-12, 21:39
Tudi, jaz sem bila prevajanje okoli 500 k znakov na dan skozi Google za skoraj leto zdaj. Na žalost je stalo veliko denarja.

basketmen
04-10-12, 05:01
Tudi, jaz sem bila prevajanje okoli 500 k znakov na dan skozi Google za skoraj leto zdaj. Na žalost je stalo veliko denarja.

Vau, ste resno?
365 dni x $10 (500 k znakov perday) = $3,650

morate imeti zelo velik forum, ki je zaslužil več kot $ 3,650/leto, in zelo veliko post prevesti
ali srednje forum in vbet predpomnilnika ne določi pravica, preverite moj nit preveč http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/3139-how-make-database-cache-never-deleted-cleaned-so-no-need-translated-again.html, vedno naredite varnostno kopijo in z lastno tveganje, razveseliti

Marcin Kalak
04-10-12, 19:19
Stroški so odvisni od Google in Microsoft, vendar lahko zmanjšate količino besedila, poslal za prevajanje.
Zmanjšati svoje stroške plača prevodi najdete tukaj (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10411).
Najnovejša različica podpira vBET imajo novo možnost, ki zmanjšuje stroške prevajanja: ne prevajajo številko. Boste našli ta možnost v AdminCP - > vBET - > možnosti prevoda.
Tudi izdelovanje varen vi življati dober set predpomnilnik čiščenje.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.9.2