PDA

View Full Version: Rešeno Ni mogoče onesposobiti vBET? (Nujna)

Simon Lloyd
27-10-11, 20:18
Zdravo vse poskušam izslediti težavo, postalo očitno, približno teden nazaj, za ta namen, rabim, da onemogočite vse plugin's, vendar ko sem onesposobiti vbet forum ne naloži na vse, samo popolnoma prazno stran?

Lahko nekaj pomoč kot moram to nujno, ker moj stil forum je pretrgana za goste.

S spoštovanjem,
Simon

Simon Lloyd
28-10-11, 06:23
Michael, če ste prebrali to še vedno imajo admin dostop, ogled forum v dnevniku out/gost stanje in boste videli styling manjka, prijaviti in styling obstaja, zato moram onemogočiti vbet odpraviti kot possibile vzrok.

r.dziadusz
28-10-11, 12:26
Zdravo michal je trenutno počne delavnica, odgovoril vam bo čim prej, ampak tukaj je, kaj imam za vas, kako onemogočiti vBET:

1. Onesposobiti to v Admin Kp
2. Komentar vBET pravila v .htaccess. Če ne spomnite ki so tiste nato potrdite v vBET paket v imeniku ali-ne-upload/orodij/preusmerjanje-pravila
3. Povrniti povezovanje spremembe v vbseo datoteke. Najlažji način - samo upload izvirne datoteke. Če nimate zip - prenesete s strani ponudnika. Najtežji način - samo odpreti readme.html v vBET paket in tam so natančno opisani katere spremembe bilo - samo naredi v nasprotno smer.

Simon Lloyd
28-10-11, 17:22
Hvala za odgovor, sem snowed delo v trenutku, tako da moj stil forum za goste morali ostati zdrobljen do jutri, kjer sem lahko izvedete to dejanje, čeprav imam ugibati da je najnovejša vbet, ki povzroča to - bom updaate ste jutri, ko lahko uspešno onemogočite vBET.

vBET
28-10-11, 21:37
Michael, če ste prebrali to še vedno imajo admin dostop, ogled forum v dnevniku out/gost stanje in boste videli styling manjka, prijaviti in styling obstaja, zato moram onemogočiti vbet odpraviti kot possibile vzrok.

Imate gost predpomnilnik vklopljen? Če poskusite izklopiti (samo začasno za preskus) in znova preveriti. Najverjetneje je vklopljena in ste naredili nekaj sprememb, slog in vaše slogi so shranjene v datoteke. Tako po spremembe slog datoteke so različne (različna imena) vendar predpomnjene polno realizacij HTML v gost predpomnilnika še vedno URLjev stari slog datoteke. Da bi popolnoma razložiti, kaj se zgodi. Torej, če je res vzrok potem prosim:
1. Počakajte gost predpomnilnika potečejo in vprašanje bo oditi sama
2. Ali če ne želite čakati samo čista gost predpomnilnika

Če to ni vzrok potem nam in bomo ček to znova.

Simon Lloyd
28-10-11, 22:51
Michael, tuning izklop gost predpomnilnika delal, vendar jih samo kdaj uporabiti en slog, kaj kdaj predpomnjeni ali prikazano gostom je bil moj stil, ki zdaj, uporabiti uporabnik je nikoli pokazala drug slog, kdaj!, sem našel, da če v vbulletin nastavitve spremeniti slog, prikazano gostom se bo ne čast moja izbira točno, njene hit ali miss vendar večinoma niso styled različico trenutni slog. Če naredim kot vprašati in izklopite gost predpomnilnika nato se obnaša kot naj smislu da vbet iscausing vprašanje!.

Simon Lloyd
29-10-11, 21:31
Sem zapustil gost predpomnilnika izklopljen od 22: 15 včeraj in gost pogled neregistriranih/ni prijavljen v pogledu je bil, kot je treba, ko sem obrnil nazaj na 21: 20 danes gost pogled je zdrobljen znova, če spremenim nato slog ta id, ki je na voljo s privzeto vbulletin ne izpolni ta sprememba insted gost pogled dobi določene, vendar kaže, da določi v prejšnjih slog, potem ko nekdo poskuša ogledati nit pogled vrne slog, sem samo spremenil?

Sem že obrnila gost predpomnilnika off znova, tako da moj slogi so določene, kot sem navedel zgoraj niso spremenili slog ali poglej tako ni razloga, zakaj naj bi to težavo povzroča vBET, lahko vas prosim spustite a pritrditi ali povej mi, kaj lahko storite priti to delajo pravilno?

Simon Lloyd
30-10-11, 12:04
Jaz rešiti to težavo sam pa vBET še vedno potrebuje rešitev tudi ta doen't potreba v obstati velja ročen:

Dostop do Admincp > vBET predpomnilnika
> gost predpomnilnika
Onemogočen predpomnilnik gost in shranili
Gostje predpomnilnika Time To Live & gost predpomnilnika Time To Live predvideti manj ustrezne strani vrednosti nič
Omogočena gost predpomnilnika & shranjene
Gost pogledi so zdaj kaže vaš pravilen slog
Zagotoviti gostom predpomnilnika Time To Live & gost predpomnilnika Time To Live manj ustrezne strani vrednost jih na pred & shrani
Preverjene prijavljeni, pogled za potrditev styling je bil še vedno v redu

Zdaj je določen pogled za goste, ampak mislim, da ko predpomnjen zmanjka časa Če gost ogledov moje spletne strani in obstaja problem z styling ali nekaj napak, potem vsak gost potem videli lomljenega slog ali napake, ko je res, da napaka ne obstaja več!

r.dziadusz
31-10-11, 09:47
Žal, da si imel rešiti s svojo lastno, smo se preverjanje možnosti, zakaj se zdi in kako rešiti to enkrat za vse

vBET
31-10-11, 13:21
Jaz rešiti to težavo sam pa vBET še vedno potrebuje rešitev tudi ta doen't potreba v obstati velja ročen:

Dostop do Admincp > vBET predpomnilnika
> gost predpomnilnika
Onemogočen predpomnilnik gost in shranili
Gostje predpomnilnika Time To Live & gost predpomnilnika Time To Live predvideti manj ustrezne strani vrednosti nič
Omogočena gost predpomnilnika & shranjene
Gost pogledi so zdaj kaže vaš pravilen slog
Zagotoviti gostom predpomnilnika Time To Live & gost predpomnilnika Time To Live manj ustrezne strani vrednost jih na pred & shrani
Preverjene prijavljeni, pogled za potrditev styling je bil še vedno v redu

Zdaj je določen pogled za goste, ampak mislim, da ko predpomnjen zmanjka časa Če gost ogledov moje spletne strani in obstaja problem z styling ali nekaj napak, potem vsak gost potem videli lomljenega slog ali napake, ko je res, da napaka ne obstaja več!

živjo. vBET ne potrebujejo sprememb na tem področju - ni bilo nobene napake pri vseh - smo že razloženo, kako deluje. Deluje kot it denimo, da - kaže popolnoma predpomnjeni HTML strani dokler tistih potečejo. In to je bilo delo enako na vašem forumu. Vaš opis kako rešiti vprašanje je dokaz. TTL predpomnilnika spremenjeno v zelo nizke vrednosti, zato vse strani potekel in je bila zamenjana, kjer je prišel novih povabil. Vse deluje popolnoma. Prav tako kot sem opisan v moj prvi odziv tukaj - vaše cached strani pokažite na ni veljavna CSS datoteke, ker najbolj verjetno nekaj CSS je bil spremenjen na vašem forumu. In tako kot sem opisan preden v takem primeru lahko samo počakate dokler predpomnilnika ne poteče (če čas živeti nizke vrednosti) izpirajte gost predpomnilnika. Ne pozabite - ne izpraznijo predpomnilnik zbirke podatkov - ta ena deluje popolnoma ni važno, katere spremembe boste storili na vašem forumu:)

Tudi nisem imel rešiti sami. Pravzaprav ste pravkar naredil, kaj sem napisal ste v moj prvi odgovor v to nit:

Torej, če je res vzrok potem prosim:
1. Počakajte gost predpomnilnika potečejo in vprašanje bo oditi sama
2. Ali če ne želite čakati samo čista gost predpomnilnika
Ste samo Zajapuren gost predpomnilnik kot ste zahtevali. Prosimo Opomba, da obstaja veliko preprostejši način za to - moraš narediti vse tiste ukrepe, je dovolj, da gredo za pomoč CP - > vBET Cache - > predpomnilnika čistejši. Žal nisem omenil to možnost v zadnji odgovor - sem domnevala ti to veš.

Simon Lloyd
31-10-11, 21:10
Hvala za odgovor Michael, in naredil razumem vas popolnoma, korake, i izvedene so bile, kot si rekel, precej isto kot izpiranja predpomnilnika, vendar pa po tem in potrjuje navadni pogled, sem odraščal zgoraj TTL predpomnilnika 3600 (trikratnega zneska), ki je bil nastavljen na spremenili ni moj forum eno uro ali tako pozneje preveri prijavljeni ven pogled in spet vse CSS manjkal. Zdaj imam ga nastavite na 3600 tako najbolj čas, da oseba videli forum brez CSS bo eno uro.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.9.2