PDA

View Full Version: Rešeno Disabaling jezik. Htaccess

Simon Lloyd
25-05-11, 12:59
Živjo, v mojem htaccess, tako znotraj kot zunaj forum mapo. Imam vBET reportaža pravila začetek ki je videti takole
RewriteRule ^ / (af |? SQ | ar | se | bg | ca | zh-CN | hr | cs | da | nl | en | et | tl | fi | fr **********.. . Moja forum jezik je inglsh, tako da bi odstranitev "en", tako da izgleda takole?
RewriteRule ^ / (af |? SQ | ar | se | bg | ca | zh-CN | hr | cs | da | nl | et | tl | fi | fr **********. Če se i odstrani "en" in si ogledam forum stran ali indeks strani izven foruma v drugem jeziku reči / pt / bo / en / zastave delo se mi priti nazaj na ogled v forum privzeti jezik?

S spoštovanjem,
Simon

kamilkurczak
25-05-11, 14:42
hello,

Vaš glavno kodo jezika bi ostali v. Htaccess, seveda bo angleška zastava delo, ne da bi to kodo. Htaccess.

Zakaj želite izbrisati to kodo. Htaccess?

Simon Lloyd
25-05-11, 15:30
Ne nujno, da želite izbrisati, sem bil preverjanje količino poizvedbe, ki sem jih, ko je moj forum obremenitve (23!) In opazil, da je bilo z uporabo jezika tabele i. ....en / kratki ********** en / srednje .. itd, če res ne bi smelo biti caching katerem koli jeziku tabele zame kot moj forum jezik je angleščina, je moj brskalnik nastavljen na angleščino in moj forum objavljate jezik nastavljen na angleščino, zato sem mislil, da imam morda kaj narobe.

Jaz sem poskušal zmanjšati svoj obremenitve strežnika in poizvedbe.

S spoštovanjem,
Simon

kamilkurczak
25-05-11, 15:52
lahko onemogočite cache sistem za nekatere jezike (npr. angleško) z uporabo te možnosti:
admincp-> vBET Cache-> Database Cache-> Gosti Cache podrobnosti

Simon Lloyd
25-05-11, 15:58
Ok, hvala:), sem izvajala to preveč kot je objavil Michal

Simon Lloyd
25-05-11, 16:07
Kamil, i onemogočen en cache v zbirki podatkov in gost cache potem tekel cache čistejše (kar jaz nikoli ne) in dobil vse te napake?
Čiščenje Database Cache
Očiščeno mize za: en
DONE. Očiščeni: 3 tabele v 1 sekundi (3 cache tabel na vsak jezik)

Čiščenje Files Cache Guest

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-3_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-82-p-6_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-13_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-14_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-15_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-16_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-17_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-18_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-22_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-23_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-24_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-27_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-29_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_archive_index_php_f-87-p-31_html0.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

********************... Includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39

Opozorilo: razdružiti ([pot] / vbet_guestcache/en/vbet_lessrelevant__forumz_showgroups_php9.html) [function.unlink]: No, kot datoteko ali imenik v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_cachecleaner.php on line 39
Očiščeno datoteke za: en
DONE. Odstranjeni: 199 slik v 2 sekundah

Očiščeni 1 jezik (e)
Čiščenje končal
Tisti, ki niso vse napake, ne morem po njih tukaj kot omejitev števila znakov ne bi dovolil, in nisem mogel niti upload preprosto besedilno datoteko, ker je vaš pritrdilni sistem ne deluje.

kamilkurczak
25-05-11, 18:07
ok,

Preverite chmod v datotekah znotraj vbet_guestcache mapi
preverite chmod od vbet_guestcache / en / mapo (mora biti 777)

drugič, preverite (in prilepi tukaj) vbet_guestcache lokalizacijo na strežniku. Prosimo, preverite, da je znotraj vbet_guestcache / en / files še vedno obstajajo ali ne (in preverite chmod datotek znotraj - bi morala biti 777)

Simon Lloyd
25-05-11, 18:56
Vse datoteke znotraj vbet_guestcache so chmod 755 vendar so zdaj 777, se datoteka nahaja tukaj / public_html / forumz / vbet_guestcache in / public_html / forumz / vbet_guestcache / en prazen, vendar pa bi bilo, ko sem izvedel cache čisto kot je navedeno zgoraj.

Ali so ti zdaj pravilno?

EDIT: Na preverjanje drugo vbet_guestcache datoteke (lahko) se mi zdi, da je vse znotraj te mape je chmod 644

kamilkurczak
25-05-11, 19:07
Morate se na chmod 777 za vse cache mape in podmape znotraj (uporaba "CHMOD 777-R vbet_guestcache").

in ga ponovno testirati.

drugič - imamo: No, kot datoteko ali imenik, tako da bom Tvoj directory poti

Simon Lloyd
25-05-11, 19:09
Vse vbet_guestcache in sub mape so zdaj 777 bom pm imate dostop do podrobnosti, tako da lahko preverite:)

kamilkurczak
25-05-11, 19:13
hvala, bom preveri imenik patha v najkrajšem možnem času:)

Simon Lloyd
25-05-11, 19:20
pm poslal:)

kamilkurczak
26-05-11, 22:31
Preveril sem vašo konfiguracijo v admincp - everythings dobro,
Preveril sem svoj strežnik datoteke - tudi dobro.

Moram za pregled cachecleaner ampak nimam dovoljenja za cache čistejše oddelek

Simon Lloyd
30-05-11, 18:48
Žal Kamil, sem pravkar videl to in bo rešila dovoljenja (ne, da sem vedel, da ni imel dovoljenja) v AdminCp zdaj

Simon Lloyd
30-05-11, 18:49
Imaš vsa dovoljenja sedaj:)

kamilkurczak
30-05-11, 20:15
hvala, bom poskusil najti nekaj, kar na vašem strežniku

kamilkurczak
31-05-11, 21:03
hej Simon.

Preveril sem vašo mapo predpomnilnika in datoteke dovoljenj in vse izgleda ok.
Preveril sem vašo cache čistejše in ne morem reproducirati to vprašanje na vašem admincp.

Ali lahko preverite še enkrat in confrim, da to vprašanje še vedno obstaja ali ne?
Hvala:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:10
Jaz bo opravil cache čisto v nekaj trenutkov in vas obvestili, rezultat

Simon Lloyd
31-05-11, 21:11
Kamil, ne obstajajo nadaljnja vprašanja, hvala:)

Čiščenje Database Cache
Očiščeno mize za: fr
Očiščeno mize za: ms
Očiščeno mize za: th
DONE. Očiščeni: 9 tabele v 0 sekundah (3 cache tabel na vsak jezik)

Čiščenje Files Cache Guest
Očiščeno datoteke za: fr
Očiščeno datoteke za: ms
Očiščeno datoteke za: th
DONE. Odstranjeni: 695 slik v 6 sekundah

Očiščeni 3 jezik (e)
Čiščenje končal

kamilkurczak
31-05-11, 21:13
hvala za potrditev:) problem je rešen:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99