PDA

View Full Version: Rešeno Warning: require_once vbenterprisetranslator_cachecleaner.php

StarBuG
02-12-10, 17:38

Warning: require_once(/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/usr/path/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php' (include_path='.:/usr/local/lib/php/') in /usr/path/CORRECT ADMIN CP FOLDER/misc.php(2067) : eval()'d code on line 9

Hi

Ta napaka se pojavi, ko kliknem cache čistilec.
To zelo verjetno zgodi zato, ker nekje ga ni sprejel
spremenilo admincp ime mape z config.php upoštevanju

Samo namig;)

mateuszr
11-12-10, 11:01
Tam je oddelek v config.php imenovane "PATH se Admin & Moderator nadzorne plošče" in tukaj so možnosti:

$config['Misc']['admincpdir'] = 'admincp';
$config['Misc']['modcpdir'] = 'modcp';
Spremembe teh bi morala pomagati, vendar bomo to natančno raziskati, če obstaja kaj drugega, morda kaj povzroča napake, opisane zgoraj.

mateuszr
13-12-10, 12:37
Ali lahko potrdite, da je napaka še vedno pojavlja?

chick
31-12-10, 16:22
Žal mi je za zamudo odgovor **********.. DA, seveda sem, da je ali nisem mogel vstopiti moj admin panel.

Ali je mogoče, da je moj index.php preusmerjen (vbseo) do bfdiscussion (ne preimenovali le preusmerjen)

Kaj pa zdaj?

Sem dal bližnjico na namizju se na to temo, zato sem ne pozabite, da vidite odgovor.

kamilkurczak
10-01-11, 14:38
hmm, jaz sem še vedno poskusite reprodukcijo. lahko opis tega, kaj naj naredim in kaj naj spremenim?

kamilkurczak
20-01-11, 10:07
hello,
Imam rešitev za vas.

1. pojdite na admincp-> Plugins & izdelki-> Upravljanje izdelki->
2. v izdelku vBET našli admin_maintenance plugin
3. v tem plugin našli:

require_once(DIR. '/admincp/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
4. in Zamenjaj z:

require_once(DIR. '/'.$vbulletin->config['Misc']['admincpdir'].'/vbenterprisetranslator_cachecleaner.php');
5. Shrani plugin
6. je test.

Rešeno bo, vključene v naslednjo SPROŠČANJE.
Hvala za to info:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.9.2beta