PDA

View Full Version: Rešeno Wiki v sub vprašanja imeniku

Smaug
06-10-10, 04:44
OK, imam wiki v sub directory www.xxxxxxx.com / wiki, moje forumi so v www.xxxxxxx.com / forumih.

Jaz sem poskušala vključiti prevod v MediaWiki, ki delnice moje prijavo info s forum trenutno.

Jaz sem videl naslednje DB napak pri testiranju:

Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:16 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:20:17 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxx.com/wiki/?vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi

Vsako idejo, kje iskati? Prebral sem vsak predlog, ki ste jih imeli drugi o tem, kako vključiti. Problem je, da sem preprosto nimam pojma, katera rešitev rabim.

Hvala

kamilkurczak
06-10-10, 09:40
Gre za popolno sporočilo o napaki? če ne, prosimo, prilepi tukaj popoln eno.

Prav tako lahko optimalno DB tabele. to storiti pojdite na vaš admincp-> maintence-> popravila / optimizirali mize-> klik chect vse-> in še naprej

Smaug
06-10-10, 14:46
Gre za popolno sporočilo o napaki? če ne, prosimo, prilepi tukaj popoln eno.

Prav tako lahko optimalno DB tabele. to storiti pojdite na vaš admincp-> maintence-> popravila / optimizirali mize-> klik chect vse-> in še naprej

To ne pove mizo je poškodovan ... piše neveljaven SQL. Najverjetneje zaradi nekaj narobe z preoblikuje za wiki sub dir ali nepopolno integracijo z wiki.

Prepričan sem, da sem kaj spregledal in iščejo korake rabim za moje integracije.

Sem že nobene napake na samem forumu.

Smaug
07-10-10, 00:07
Halo? To ne more biti tako težko za vas, fantje za diagnozo.

vBET
07-10-10, 08:04
Resnica je, da je težko diagnosticirati - ni vse napake število niti sporočilo o napaki. Zato Kamil vas pa je poln napak sporoči ali je bilo kaj odstraniti od tam.

Brez sporočilo o napaki smo slepi tukaj ... Lahko najdete več informacij o tem, na primer v dnevnikih?

vBET
07-10-10, 08:29
Prav tako - kot sem razumel se to zgodi samo za wiki. Za normalno strani ne. Ali uporabljate tabelo prefix?

Smaug
07-10-10, 15:55
Prav tako - kot sem razumel se to zgodi samo za wiki. Za normalno strani ne. Ali uporabljate tabelo prefix?

Invalid SQL je napaka.

To je tisto, kar je prišel v email, nimam številka napake.

Database error in vBulletin 3.8.3:

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_it help, vbenterprisetranslator_cache_short_it cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

MySQL Error :
Error Number :
Request Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Error Date : Tuesday, October 5th 2010 @ 11:11:36 PM
Script : http://www.xxxxxxxxxxxxxxxx.com/wiki/vbenterprisetranslator_front_controller.php?redirected=&vbet_outside=true&vbet_outside=true&language=it
Referrer :
IP Address : xxxxxxxxxxxxxxxxx
Username : xxxxxxxxxxxxxx
Classname : vB_Database_MySQLi
MySQL Version :

Wiki mize vse začnejo z »mw_", vse ostalo za spletno stran, brez predpone. Jaz glej zgoraj, kjer je to rekel "zunaj = true" dvakrat. Bom pogled na preoblikuje.

Vem za to, da moje izvajanje je bil precej ugibati, kateri navodil za uporabo za integracijo wiki. Kaj hočem vedeti, kaj je tvoj prispevek velja za mene. Ali MediaWiki uporabo globalnih popolno? Res ne vem, kako bi jaz lahko povem, da?

Zahvaljujemo se vam za vaš čas

Smaug
08-10-10, 21:29
26 urni Naleteli **********

Ali obstaja takse lahko plačam za prednostne odgovore?

Hvala

vBET
09-10-10, 18:04
Zelo žal za zamudo. Mi ne bo plačil za prednostne odgovore. Mi stojnica (mene in Kamil), kjer je na forumu v četrtek in petek - samo ni ugotoviti, kdo bo poskrbel o tem vprašanju. Dodam nekaj vprašanje postaviti več svetlobe, Kamil pa se, da sem vzel ta primer ... Žal mi je. Mi bo naredil bolje naslednjič. Prav tako upam, da vam bodo z veseljem vedeli, da bomo začeli iskati še eno zaposlenih za skrbi za stranke (ta vikend ali naslednji teden se bo pojavil oglas):)

Boste vedeli, ki uporablja integrirani mod global_complete, ker strani ne bo preveden. Povezave z jezikovno kodo delom wil, vendar stran ne bo prevedena. Če se taka stvar zgodi, potem se prosimo uporablja namigov za mods, ki ne podpira global_complete. To se lahko zgodi le za mods, ki ustvarja tudi svojo stran in popolnoma prezreti vBulletin arhitekture.

O vprašanju MySQL - smo še vedno slepi. Mislil sem, da bi lahko predpono vprašanje, a ga ne uporabljajo le za vBulletin. Brez dodatne informacije o tem vprašanju ne moremo povedati, kaj je to. Prosimo, stik s podporo MySQL in vprašal, zakaj vaša sporočila nimajo nobene napake več niti opis napake. Prav tako - si preverite, MySQL dnevniki? Morda bo več o tem.

Smaug
10-10-10, 01:54
Boste vedeli, ki uporablja integrirani mod global_complete, ker strani ne bo preveden. Povezave z jezikovno kodo delom wil, vendar stran ne bo prevedena. Če se taka stvar zgodi, potem se prosimo uporablja namigov za mods, ki ne podpira global_complete. To se lahko zgodi le za mods, ki ustvarja tudi svojo stran in popolnoma prezreti vBulletin arhitekture.

OK, to ni mod za vBulletin, MediaWiki je samostojno. Edina povezava z mojim forumov je ta mod od vb.org:
MediaWiki / vBulletin Single Sign-On - vBulletin.org Forum (http://www.vbulletin.org/forum/showthread.php?t=213102)

Ker sem z uporabo te mod, da "most" uporabniških sej, jaz sem še vedno spraševala, če globalno popolnoma v uporabi in s tem še vedno zmeden, ki je pravilno izvajanje.

O vprašanju MySQL - smo še vedno slepi. Mislil sem, da bi lahko predpono vprašanje, a ga ne uporabljajo le za vBulletin. Brez dodatne informacije o tem vprašanju ne moremo povedati, kaj je to. Prosimo, stik s podporo MySQL in vprašal, zakaj vaša sporočila nimajo nobene napake več niti opis napake. Prav tako - si preverite, MySQL dnevniki? Morda bo več o tem.

Ni napake, ki jih prijavljeni mysql, sem preverila tako, da odprete dnevnik napak, ki je določena v my.cnf.

To je neveljavno izjavo.

Invalid SQL:
SELECT cache.originaltext as originaltext, cache.translated as translated FROM vbenterprisetranslator_cache_short_fr help, vbenterprisetranslator_cache_short_fr cache WHERE help.originaltext='Powered+by+MediaWiki' AND cache.serie=help.serie;

Izberite ne uspeva. Ali teh tabel in polj videti pravilna za vas? Kje je, da se izbere imenovani od?

Hvala za vašo pomoč

vBET
10-10-10, 21:45
Poizvedba SQL sam je v redu - kot ste sami napisal, da je dela za vBulletin.

You dodal pomembne informacije - MediaWiki ni vBulletin mod. Torej vBET ne more podpreti. Če MediaWiki ni vB mod potem dokončno pa se ne uporabljajo nobene kavelj vB - ste sami zapisali, da je samostojna aplikacija. vBET i vBulletin Enterprise Translator - prevajamo vBulletin.

Torej, zaradi te napake je, da se vBulletin ni inicializirala - se sploh ne uporabljajo ...

Jaz sem oznako tega vprašanja rešiti, ker vemo, zato zdaj, in vemo, da ni vBET obseg sploh - vBET ni pripravljen prevesti strani, ki niso povezani s vBulletin.

Smaug
10-10-10, 21:54
Poizvedba SQL sam je v redu - kot ste sami napisal, da je dela za vBulletin.

You dodal pomembne informacije - MediaWiki ni vBulletin mod. Torej vBET ne more podpreti. Če MediaWiki ni vB mod potem dokončno pa se ne uporabljajo nobene kavelj vB - ste sami zapisali, da je samostojna aplikacija. vBET i vBulletin Enterprise Translator - prevajamo vBulletin.

Torej, zaradi te napake je, da se vBulletin ni inicializirala - se sploh ne uporabljajo ...

Jaz sem oznako tega vprašanja rešiti, ker vemo, zato zdaj, in vemo, da ni vBET obseg sploh - vBET ni pripravljen prevesti strani, ki niso povezani s vBulletin.

Kako pa ostali prevedejo MediaWiki tukaj? Nima smisla, da me zakaj lahko in ne morem. So teče most, tako kot mi.

Vprašanje bi lahko bilo napačno, ker sem morda ne izvaja pravilno.

vBET
10-10-10, 22:01
Prosimo, upoštevajte, da ne vem MediaWiki izdelek. Moj zadnji odgovor bazo v vašem opisu - da je samostojna aplikacija. Jaz sprememba statusa, da razloži in preverite še enkrat:)

vBET
10-10-10, 22:18
Kot vidim tam MediaViki ni ločeno vlogo - to je povezano z vBulletin in strani, ki jih je vBulletin. Lahko preverite sami - tam je naslov.

Kot vidim na vašem forumu se MediaWiki ni vgrajen - stran ni, ki jih vBulletin. To je razlika.

Torej, najprej povezati z MeidaWiki vBulletin. In ko se bodo strani, ki jih vBulletin (isto glavo, nogo, itd), potem lahko to povezati z vBET.

Smaug
10-10-10, 22:27
Kot vidim tam MediaViki ni ločeno vlogo - to je povezano z vBulletin in strani, ki jih je vBulletin. Lahko preverite sami - tam je naslov.

Kot vidim na vašem forumu se MediaWiki ni vgrajen - stran ni, ki jih vBulletin. To je razlika.

Torej, najprej povezati z MeidaWiki vBulletin. In ko se bodo strani, ki jih vBulletin (isto glavo, nogo, itd), potem lahko to povezati z vBET.

Referenčni proizvod je podoben temu, kar tečem. Jaz sem povezana forum kot dve izdelke uporabljate za prijavo info med njimi.

Praviš, da moram tudi glavo in nogo, da bo vaše mod obnašajo zame kot za druge osebe?

vBET
11-10-10, 09:44
Ne, ne gre za, vključno z nogo ali glavo. To je primer integracije strani wiki, ki bodo nastajali z motorjem vBulletin.

Tako kot sem napisal - naša stranka, ki uporablja vBET šel prevajati wiki strani, ki jih uporablja za res prevajati vBulletin stran, ki prikazuje wiki strani (verjetno - to je, kako ga vidim). Zato vBET je tam delajo. Kot vidim na vaši strani wiki forumu ni, ki jih motor vBulletin.

Prosimo, stik z uporabnikom, ki že je to storil in ga prosi za integracijo podatkov med vBulletin in MediaWiki. To se sklicuje na isti mod, vendar to ne pomeni, da je bilo nekaj dodatnih nalog ni bilo storjeno. Kot sem napisal rezultatov ne razlikuje med tvoje forume, zato sem sum, da je nekaj več, je tukaj storjeno (lahko je tudi ta mod konfiguraciji vprašanje, ali samo dostop vprašanje - napačen URL).

Smaug
11-10-10, 18:41
Ne, ne gre za, vključno z nogo ali glavo. To je primer integracije strani wiki, ki bodo nastajali z motorjem vBulletin.

Napaka v tej izjavi je, da so strani, nikoli MediaWiki, ki ga vBulletin. vBmediawiki je most za enkratno prijavo na med forum in wiki. Razumem, da je drugačen, kot mod rabim, ker ne morem teči vbmediawiki kot sem na 3.8.x in mod, ki je za vb4.

Tako kot sem napisal - naša stranka, ki uporablja vBET šel prevajati wiki strani, ki jih uporablja za res prevajati vBulletin stran, ki prikazuje wiki strani (verjetno - to je, kako ga vidim). Zato vBET je tam delajo. Kot vidim na vaši strani wiki forumu ni, ki jih motor vBulletin.

Kot sem že omenil, niti se njegovo tehnično. Čeprav gre za tesnejšo integracijo na koži s svojo mod.

Prosimo, stik z uporabnikom, ki že je to storil in ga prosi za integracijo podatkov med vBulletin in MediaWiki. To se sklicuje na isti mod, vendar to ne pomeni, da je bilo nekaj dodatnih nalog ni bilo storjeno. Kot sem napisal rezultatov ne razlikuje med tvoje forume, zato sem sum, da je nekaj več, je tukaj storjeno (lahko je tudi ta mod konfiguraciji vprašanje, ali samo dostop vprašanje - napačen URL).

Cenim vaš čas. Njegova integracija z drugo različico vBulletin.

Prosim odgovor na to. Kako naj vem, ali je moj mod / most uporablja global_complete? Mislim, da bom poskusil, da bi bilo delo na svoje, če lahko dobim odgovor na to vprašanje.

Ne morem uporabljam PhotoPost navodila s te strani?

Hvala

vBET
13-10-10, 10:31
Da - lahko je, da je na njegovem forumu je delo zaradi različnih verzij. Kot sem napisal, preden sem ne vem podrobnosti o njegovem integracije med vBulletin nad MediaWiki. Videti je bilo, ki jih vBulletin, še vedno je lahko postavitev povezovanje kot si napisal. Mogoče Najnovejša različica MediaWiki mod nima dodatnih stvari, morda forum mad avtor dodatnega napora. Si ga vprašal? Ali ste preverili opis za najnovejši mod integracijo MediaWiki? Vidim tam zastave v nogo - izgleda, da je noga, ki jih mehanizem vB templating, ne samo hardcoded.

Kako preveriti, pa se uporablja kavelj global_complete. To je zelo preprosta. Če se izvedejo najprej integracijo dela ustrezno - to pomeni, da forum bo priznala povezave s kodo jezika (npr. / pl /...) - potem, če je podprt global_complete bo stran prevesti v redu. Če je ne podpira, potem stran ne bo preveden, in lahko vidite, da na strani, ki jih je treba prevesti povezave pod zastavami bo imel "vbet_flag" vključeni v URL.

Smaug
21-10-10, 16:34
Da - lahko je, da je na njegovem forumu je delo zaradi različnih verzij. Kot sem napisal, preden sem ne vem podrobnosti o njegovem integracije med vBulletin nad MediaWiki. Videti je bilo, ki jih vBulletin, še vedno je lahko postavitev povezovanje kot si napisal. Mogoče Najnovejša različica MediaWiki mod nima dodatnih stvari, morda forum mad avtor dodatnega napora. Si ga vprašal? Ali ste preverili opis za najnovejši mod integracijo MediaWiki? Vidim tam zastave v nogo - izgleda, da je noga, ki jih mehanizem vB templating, ne samo hardcoded.

Kako preveriti, pa se uporablja kavelj global_complete. To je zelo preprosta. Če se izvedejo najprej integracijo dela ustrezno - to pomeni, da forum bo priznala povezave s kodo jezika (npr. / pl /...) - potem, če je podprt global_complete bo stran prevesti v redu. Če je ne podpira, potem stran ne bo preveden, in lahko vidite, da na strani, ki jih je treba prevesti povezave pod zastavami bo imel "vbet_flag" vključeni v URL.

Prosimo, kill to, sem dal gor.

Thanks

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET Translator 4.9.2