PDA

View Full Version: Rešeno VBET prenehal delovati po 3.8.6 PL1



hmspain
19-08-10, 18:50
Rada bi imela več diagnostičnih informacij v ponudbi. VBET le prenehala delovati :-).

Če kliknete na eno izmed zastav, se ne zgodi nič. Če kliknete na zastave še enkrat, dobite:

Not Found

Zahtevani naslov URL je bil / vBulletin / vbet_flag-/ vBulletin / showthread.php mogoče najti v tem strežniku.

---

Smo nadgradili na najnovejšo vBET 3.3.6 ampak isto obnašanje.

Vse ideje?

kamilkurczak
20-08-10, 08:00
Hvala za to opombo. Zdaj moramo nadgraditi naš vB, ga preizkusite in popraviti.

hmspain
20-08-10, 16:05
Hvala za to opombo. Zdaj moramo nadgraditi naš vB, ga preizkusite in popraviti.

Bi dostop do moj sistem pomaga?

kamilkurczak
20-08-10, 17:01
Naš glavni forum dela na tem vB PL1. Ali lahko reproducirajo to vprašanje tukaj?
pred posodobitev PL1 različico vBET delal normalno?

hmspain
20-08-10, 19:23
Sumim, da je nekaj, kar smo naredili, vBET je ki dela lep, dokler moj šef odločil poskusiti to ;-).

Moja uporabnikov sprejetje stopnja je zelo nizka (na žalost), tako da nimam dobro kapljico na samo, ko je prenehala delovati, žal.

Zadnja večja sprememba, da je bil sistem 3.8.6 PL1, zato sem mislil, da imajo lahko povzroči vprašanje.

Vaš forum deluje odlično, kot je bilo pričakovano. Dvomim, da lahko najdete problem, ne prijavi v svoj sistem.

kamilkurczak
23-08-10, 13:39
vBET še vedno ne deluje?
Ali lahko prilepite tu vaš htaccess datoteko.?

hmspain
23-08-10, 15:52
Nimamo htaccess;. Vse je dostop preko lokalno zasnovan uporabniško ime / geslo za preverjanje pristnosti sistema.

vBET
23-08-10, 17:30
Hello. Spomnim se, ste že imeli to vprašanje enkrat (si ga opisal email). To je zato, ker je global_complete ne izvaja v vBET.

Imaš nekaj posebnega - svojo mod nameščena, ki se uporablja global_complete in ustavi prihodnosti izvršil. Torej se ne ustavi vBET in ne omogočajo prevesti. Rešitev je, da bi našli to vaš mod in plugin za global_complete kljuko in da do večjih sprememb izvedbo, da je 1000 (vBET uporablja 1000) - tako yous mod bo izvajal zadnji, nato pa ga lahko ustavi izvajanje. Ali pa samo za lastne plugin - ne za druge. Ne pozabite, o tem v prihodnosti:)

Obvestite ne pomaga.

hmspain
23-08-10, 17:48
Argh, ste popolnoma prav! Spremenil sem izvršbi naših dodatek za 1001 in vBET sedaj deluje odlično.

Žal mi je, da zapravlja vaš čas! Naredil sem veliko opozarja na območju vBulletin admin (lepo mesto za dokument te stvari).

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations