PDA

View Full Version: Rešeno Uporabite popolno dokumentacijo Cache Za goste (BETA!)



tsak76
29-07-10, 06:21
ko se je to izkazalo za goste, ne moremo izbrati slog: p

kamilkurczak
29-07-10, 14:50
ok, potrjena.
Sem ga reproducirati na moj test forum. Zdaj si bomo prizadevali za rešitev. Potrudili se bomo, da to popravimo.

tsak76
30-07-10, 14:19
koli popraviti za to? moram uporabiti to možnost cache namesto db

vBET
30-07-10, 21:13
Yes. To je že rešen in bo vključen v naslednji izdaji. Za hitra rešitev:
1. Uredite datoteko / includes / vbenterprisetranslator_functions_guestcache.php
2. Najdi:

return DIR.'/'.VBET_GUEST_CACHE_DIR.'/'.($_REQUEST['language'] ? $_REQUEST['language'] : $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumlanguage']).'/'.$filename.'.html';
3. Zamenjajte z:

return DIR.'/'.VBET_GUEST_CACHE_DIR.'/'.($_REQUEST['language'] ? $_REQUEST['language'] : $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_forumlanguage']).'/'.$filename.$vbulletin->userinfo['styleid'].'.html';
4. (Po želji pa svetujemo) Odstranite celotno imenik gost predpomnilnik in ga kopirajte ponovno od vBET paket (spomnite o privilegije) - smo spremenili ime datoteke konvencij (styleid vključen), tako stare datoteke ne bo več uporabljati in da bo le pasu prostora. Prosimo, upoštevajte, da se bo naslednji izdaji so avtomatsko stare datoteke čistilec vključeni.

tsak76
30-07-10, 23:08
ok, vendar ne smemo cache privzeto forum lang ali ne?

tsak76
30-07-10, 23:14
Ups sem šele videli napake v prevedeni objave straneh prikaže, da je bila napisana leta 1903 lol 1903/06/10, 16:02 v moji def lang kaže 03-06-10, 16:02

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vBET Translator 4.10.1