PDA

View Full Version: Katero različico vBET za vB 3.6.8 in vBSEO 3,3?



myandy99
21-07-10, 19:16
Hi, Jaz sem novi v tej skupnosti in zelo zainteresirani za ta izdelek.

Lahko nekdo prosim povej mi naslednje:

1. Kaj vBET različica podpira vBulletin 3.6.8 in vBSEO 3,3?
2. Kakšna je razlika med brezplačno različico vBET in non-free verzija?

Hvala!

vBET
22-07-10, 07:40
Hello. Uradno vBET podpira vB3.8 ali 4.0 in zadnji sproščanje vBSEO.

Še vedno imamo stranko z vBET na vBulletin 3.6.x - deluje v redu. Obstaja samo eno vprašanje, povezano z vBulletin napako in da je zato nismo mogli popraviti (vBulletin ekipa mora popraviti svoje napake). To vprašanje je s prevodom arhivskih strani in samo za forume (arhiv glavno stran in teme, ki jih arhiv strani pomeni dobro).

Stranka pišem o ne uporablja vBSEO. Torej, žal mi je, a ne morem vam povedati, kako bo vBET točno delo s tistimi, stare različice. Kakorkoli že - lahko začnete s testiranjem naše brezplačno verzijo na vašem forumu. In če bo to v redu, potem lahko ostaneš z brez enega, ali kupiti plača enega, če želite imeti veliko hitreje prevodi in podporo večjezični skupnosti:)

myandy99
20-07-11, 05:43
Imel sem imajo na moj načrt testiranja vBET kot vBSEO trdi, da ne bi bilo podpore, in to bi lahko (ali bi) problematično z vBET z vBSEO.

Kakorkoli že danes sem se odločil, da preizkusite, kaj si rekel (si rekel, da bi sodelovala z vBSEO), tako da sem namestili brezplačno različico za test in sem ugotovila, prevod deluje odlično!

Vendar pa je pomembno vprašanje na URL:

Moja spletna stran je socialne mreže na mestu (URL xxx.com), povezano z vBulletin v3.6.8 forum (URL xxx.com / forumi).

. Po namestitvi vBET in spremenili koren forum htaccess, sem naletel na težavo - ko sem izbral prevod, ne morem iti nazaj na xxx.com vse xxx.com URL sedaj postaja xxx.com / forumih.

Na primer URL xxx.com / index.php? Page = glasbe zdaj postane xxx.com / forums / index.php? Page = glasbe in zato socialno mreženje del mesta je popolnoma zdrobljen, saj so vsi URL preusmerjen na forumih vBulletin.

Vsako idejo, kako rešiti to?

Jaz bi vsekakor nakup tega izdelka, če je mogoče rešiti s tem.

myandy99
20-07-11, 06:09
Izgleda tako, da izklopite URL za sledenje v vBET konfiguraciji morem rešiti problem URL. Vendar bi prevod prenehal delovati v načinu, kako je to storil. Zdaj sem še kar nit, jo prikaže kot privzeta angleščini, namesto da bi predhodno izbrani jezik, in za vsako stran bom moral kliknite jezik, zastava, da ga prevesti. To ni zaželeno.

Rad bi sledenje URL za delo, ne da bi vijačenje moj URL.

vBET
20-07-11, 16:26
Hi.

To ni oddelek za vprašanja. Če imate vprašanje z brezplačno različico potem nam pišite tukaj: Free Version vBET2.3.x - vBulletin Enterprise Translator (vBET) (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/free-version-vbet2-3-x/)

Verjetno ste napačno konfiguracijo ali. Htaccess pravil (preveri se vam zajec ustrezno vrednost za Forum imenik parameter).

basketmen
22-07-11, 06:45
Hi myandy99, jaz sem z uporabo vb 3.6.x preveč, in vbseo 3,5, vBET plačan prevod deluje v redu skoraj eno leto nameščen, preverite, moje prispevke, preden

od vaš opis bi moral biti htaccess problem, sem ga tudi pred in tik plačila Michał, vključitev / namestitev pristojbino 30 $, da bi vBET dela dobro in povezan z drugimi script / mod

Pusti pro jo namesti za vas

vBET
22-07-11, 11:38
Njegov problem je, ker brezplačna različica ne podpira prevod zunaj forum. Polna različica bo prevesti strani izven foruma, ki so pridobljeni z motorjem vBulletin.

To je tema za vprašanje:

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1