PDA

View Full Version: vBET 4.2.3 prestavljena



vBET
30-06-10, 07:29
Hi all.

Zaradi dodatne funkcije zahteve moramo spremeniti datum 4.2.3 sprostitve. Mi je bil priprava za naslednji teden in se lahko sprosti, kot je zdaj. Še vedno smo dobili dragocene povratne informacije o možnih izboljšavah v polni Cache datoteke za funkcionalnost gostov, kot so: izklopite za normalno straneh, zip vsebine, shranjene na disku, načrtovano opravilo obračun stare bolečine datotek.

Odločili smo se, da bo bolje, da javnost 4.2.3 s temi spremembami vključeni. Tako ne bomo mogli dostaviti v prvem tednu julija. Žal mi je za bo nevšečnosti, vendar to prestavite daje boljše rešitve za naše vB4 uporabnikov:)

Kolbi
30-06-10, 08:47
Pozdravljeni, mislim, da ni problem. Se že veselim naslednje različice! Pozdrav VLT. s statistiko, ki je prevod uporablja in kako pogosto?

vBET
30-06-10, 09:52
Mi ne nameravajo dodati statistiko, ki jo v naslednji izdaji.

bhanuprasad1981
30-06-10, 18:48
upam, da se roke na njem kmalu;)

linuxtuts
02-07-10, 02:08
Great News vBET! Hvala, ker moje napake v prevajanju člankov vrnil po nadgradnji iz nekega razloga.

Hvala,

vBET
02-07-10, 22:26
Great News vBET! Hvala, ker moje napake v prevajanju člankov vrnil po nadgradnji iz nekega razloga.

Hvala,

Oprostite, ampak jaz ne razumem, da je sporočilo. Ali ste srečni, ali imate nekaj napak po nadgradnji? In kako bi lahko nadgradite na 4.2.3, če še ne obstaja? Je vaš informacije o 4.2.3 je res?

linuxtuts
07-07-10, 05:13
Ne, sem govoril o moji vBulletin nadgradnjo na različico 4.0.4 Mate PL1.
"Great news", je prihajajoče izdaje ..:)

Hvala,

bhanuprasad1981
20-07-10, 16:55
vse posodobitve: D

vBET
20-07-10, 19:27
Pravkar sem se vrnil s počitnic, tako da najprej v vseh zadevah ravna in nato posodobite urnik:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1