PDA

View Full Version: Rešeno vBET ustvarjajo bug vbseo



magmf
28-06-10, 14:58
fantje po namestitvi vBET

urls, kot so

/ Showthread.php t = 791? & Goto = newpost

ni bil preusmeriti na novo SEF url
da bi bilo treba

/ Vbet4-integration-other-plugins/791-vbet-4-22-vbseo-3-5-1-not-compatible.html


na primer. Oglejte si in daje potrebno rešitev za rešitev tega.


Thanks

kamilkurczak
30-06-10, 15:41
katero različico vBET in vBULETTIN imate?

magmf
30-06-10, 15:45
to se dogaja v vseh različicah vBulletin / vBET lahko preizkusite to problem tukaj v tej spletni strani.

kamilkurczak
30-06-10, 15:50
res .. :)

Mislil sem, da točka je, da ne gre za ustrezno stran.

Zdaj vem, kaj se dogaja.

Potrjen .. Bomo pogledat.

magmf
02-07-10, 17:08
vse novice tukaj???

vBET
02-07-10, 22:18
V tem trenutku smo ugotovili, da je zaradi kavelj global_start. Še vedno imamo, da razišče, kaj točno je vzrok, da lahko za njegovo rešitev. Upamo, da so ga rešili kmalu - žal, če traja predolgo za vas. Osebno bom opisati hitro popraviti takoj, ko bomo imeli rešitev.

vBET
05-07-10, 00:03
Imamo rešitev za to za vBET 3.x (že rešen na našem forumu):


1. Edit includes / vbenterprisetranlator_functions_hooks.php
2. Najdi:

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t']) {
3. Zamenjajte z:

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t'] && $_REQUEST['goto'] != 'newpost') {

Mi še vedno ni bilo rešenih za vBET 4.x, vendar dela na tem.

magmf
05-07-10, 00:27
hvala bom čakal vBET 4 popraviti:)

vBET
05-07-10, 06:42
In tukaj gre:)

Rešeno - bodo vključeni v naslednji izdaji. Za hitra rešitev:
1. Edit vbenterprisetranslator_seo.php

Edit: pravilna oblika
2. Najdi:

if (isset($_GET['t']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {
3. Zamenjajte z:

if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['p']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {

magmf
05-07-10, 12:08
ne obratno?

kamilkurczak
05-07-10, 12:23
Prav imaš. To bi moralo biti obratno. Žal mi je za napako;)

magmf
05-07-10, 12:45
z inverzno kodo iz vBET še vedno ne deluje za mene .... kdo lahko potrdi, če delam kaj narobe?

magmf
05-07-10, 12:52
je lahko pravilna koda

if (isset ($ _GET ['t']) & &! isset ($ _GET ['goto']) & & false! == strpos ($ _SERVER ['REQUEST_URI "]," showthread.php ")) {

kamilkurczak
05-07-10, 13:00
Naša koda deluje odlično na našem forumu preizkus. Prosim, pošljite na Michal PM ima dostop do vašega FTP.
On bo poskušal popraviti.

magmf
05-07-10, 13:02
Kamil,

to je delal za mene
if (isset ($ _GET ['t']) & &! isset ($ _GET ['goto']) & & false! == strpos ($ _SERVER ['REQUEST_URI "]," showthread.php ")) {

vendar z $ _GET ['p'], kot je predlagal spremembe, nič **********
saj problem je dobil s spremenljivo goto zakaj morate preveriti, če je nastavljena spremenljivka p?

lahko to potrdi?

kamilkurczak
05-07-10, 13:19
Oba predlogi so dobri. Kode pravilno delujejo na testni forum .. Bom pisal o tem, da Michal.

kamilkurczak
05-07-10, 17:16
pridi nazaj, pridi nazaj,

poskusite to narediti (s kodo):
1. Prevedi stran (ni važno kakšen jezik)
2. uporaba šel na prvo novo delovno mesto

Vidiš? Stran ni prevedena.

vBET
05-07-10, 23:20
Jaz sem to preverjanje zdaj.

vBET
05-07-10, 23:41
Naredila sem veliko testov in deluje na naši strani v danem kodo. Prosimo, poskusite to:
1. Set spremembe, kot smo jo opisal ('goto' ne obstaja pred izvedbo gre trought vBSEO - da tisto, kar nam pove naš dnevniki)
2. Ustvari nov preizkus objave
3. Preverite, pa za to newone deluje.

Če je - potem pa flush caches. Verjetno bi bilo delo flusching v Admin CP -> Maintenance -> Update števci. Poskusite Rebuild Forum Informacijska morda tudi nekateri drugi. Če bo dela za nove eno desetdnevno itmeans, da je delovni in boste morali cached stare (napačne) preusmeritve.

Poskusite to in da nam povratne informacije - če še vedno ne deluje, potem pa moram iti in preverite je na strežniku.

magmf
06-07-10, 00:51
vBET moji testi so pod vBulletin 4.0.4pl1

in kodo



if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['p']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {


ne deluje za mene, ampak ...



if (isset($_GET['t']) && !isset($_GET['goto']) && false !== strpos($_SERVER['REQUEST_URI'], 'showthread.php')) {


je ki dela lep ... Imate kakšno idejo, če lahko to kodo narediš nekaj svojo kodo?

vBET
07-07-10, 11:57
OK - bom preveri stanje ne bo sovražnik goto tudi delo na naši strani. Kot sem razumel v tem trenutku imate vorking rešitev. Torej, to ni nujno vprašanje. Zagotavljam vam, da v naslednji izdaji bomo inclue rešitev, ki bo delovalo na naše in vaše strežnik.

Razlika je lahko v različici vB - smo ga preveri na vB 4.0.4 - bomo posodobiti in ponovno preverite.

kamilkurczak
11-08-10, 12:42
ok, Potrjen.
Vaša rešitev je dela na ven forumu preizkus preveč.
smo si bo prizadevala za ustrezno različico, in bo vključen v novi SPROŠČANJE.

vBET
11-08-10, 15:21
OK, tako da - če je potrjeno, wil potem je treba uporabiti. To bo vključeno v vBET 4.2.3:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 brings automatic translations