PDA

View Full Version: Rešeno Pojdi na novo delovno mesto in Označi forume kot prebrane



Snake
26-06-10, 00:17
Z vBET omogočena, če vidim nit, nato pa ga dobi novo delovno mesto in nato kliknite Pojdi na i first unread post brskalnik vedno gre na prvo mesto, ne pa novo delovno mesto.

Tudi če kliknete i Označi forume kot prebrane dobim 404 error.

Obe funkciji delo z vBET onemogočen.

Snake
26-06-10, 00:20
To je pa tudi tu, vsi goto prvi novi povezave post na domači forum goto prvo mesto in se nikoli ne posodablja, da vam pokažemo si je ogledalo post, bodo vedno krepko.

Označi forume preberite na domači strani preusmeri na forum doma in oznake nič!

Ramses
26-06-10, 02:04
Gledal sem to vprašanje tukaj na vBET tudi na moj forum ni to vprašanje.

Snake
27-06-10, 19:28
To je precej hudo napako, se zlomi veliko funkcij moji uporabniki potrebujejo. Je pa pogledal v? Hvala.

kamilkurczak
28-06-10, 08:47
ok kača, jaz bi poskušal reproducirati to napako

kamilkurczak
28-06-10, 09:38
Ne morem razmnoževati problem, morda imam starejšo različico forum. Prosim, če mi napišete kaj ste točno različico vBulletin, in bom poskusil, da jo reproducira na različico vB kot je vaš forum.

Prosimo, poskusite najti v nasprotju z drugimi mods. Če želite to narediti, onemogočite druge mods in pustite samo vBET. Če se napaka ne pojavi, preklopite na vrsti še mods videti, kje je konflikt.

steve
28-06-10, 10:39
Ne morem reproducirati problem

Prav tako ne morejo razmnoževati Označi forum kot prebran problem, sem samo preizkušen na dveh forumih (ločeni strežniki). Forum deluje vb 3.8.x zadnje vBET in vbseo.

Vendar pa bo zadnje neprebrano sporočilo je problem na obeh, sem prejel več deset pritožb. Prav tako ne deluje za mene tukaj. Ko sem onemogočite vBET na mojem forumih, problem izgine.

kamilkurczak
28-06-10, 11:03
ok zdaj je bilo na našem forumu. Pojdi na novo delovno mesto možnosti.

Jaz bom poskušal najti rešitev.

steve
29-06-10, 23:00
ok zdaj je bilo na našem forumu. Pojdi na novo delovno mesto možnosti.

Jaz bom poskušal najti rešitev.

Hows to dogaja? novo delovno mesto povezava ne deluje in imamo veliko moti člani: (

Snake
29-06-10, 23:07
Moram strinjati, ne podpira, ne določi, večjih bug, to rešiti!

Snake
30-06-10, 08:01
Kadar se podpora, FIX YOUR FFS MOD DAM!

kamilkurczak
30-06-10, 15:34
hello,

Mi lahko reproducirajo to bug na našem forumu in se bo rešen v naslednjem SPROŠČANJE ..
Če bo enostavno, vam bomo na hitro

Snake
30-06-10, 16:30
Odkrito povedano, da ni dovolj dober, njegova glavna funkcija, in to povzroča moje člane, da bo res pritoževati, zato sem se samo pritožujejo, da vas.

Moral bi to fiksno dni, celo tedni, morate javnost bug obliž. Kmalu. To je tisto, kar bi vsi drugi plačani mod storiti.

: Mad:

kamilkurczak
30-06-10, 16:40
Bomo poskušali popraviti napako v najkrajšem možnem času.

steve
30-06-10, 22:26
Odkrito povedano, da ni dovolj dober, njegova glavna funkcija, in to povzroča moje člane, da bo res pritoževati, zato sem se samo pritožujejo, da vas.


Jaz sem zdaj dobili okoli 50-60 e-poštnih sporočil na dan v zvezi s to težavo, bo popraviti bilo dobro. Delovalo je fino pred tem javnost.

steve
01-07-10, 10:41
Jaz sem zdaj dobili okoli 50-60 e-poštnih sporočil na dan v zvezi s to težavo, bo popraviti bilo dobro. Delovalo je fino pred tem javnost.

Ali je to izvajajo dela? Ali lahko prosim, ETA?

kamilkurczak
01-07-10, 11:43
Našel sem nekaj razlogov za to vprašanje. povzroča plugin v global_start.
Če sem izklopite ta plugin, to možnost, deluje dobro.

Mogoče red plugins?

Delam na tem. Prosimo, bodite potrpežljivi

steve
01-07-10, 22:24
Našel sem nekaj razlogov za to vprašanje. povzroča plugin v global_start.
Če sem izklopite ta plugin, to možnost, deluje dobro.


Nimam pojma, kaj vse to pomeni.

kamilkurczak
01-07-10, 22:43
Sem napisal, da smo našli plugin, ki je vprašanje. Delamo na.

steve
04-07-10, 07:59
Kako se določi za to vprašanje napreduje?

kamilkurczak
04-07-10, 13:36
Vemo, kje exacly je bug. Smo ga našli v vbet_global_start funkciji v datoteki vBET php.

Verjetno smo mimo slabo url na funkcijo vBulletin (exec_header_redirect).

Michał dela na tem.

steve
05-07-10, 06:53
Ni problema, res potrebujemo rešitev za ta problem asap

vBET
05-07-10, 07:33
Done:) Žal mi je moral čakati. Rešitev bo vključen v naslednji izdaji. Mi smo že uporabljate na našem forumu, zato so nove objave preusmeritev dela redu tukaj.

Za hitro popraviti prosim:
1. Edit includes / vbenterprisetranlator_functions_hooks.php
2. Najdi:

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t']) {
3. Zamenjajte z:

if (THIS_SCRIPT == 'showthread' && 'VBSEO_URI' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_linkstype'] && $_GET['t'] && $_REQUEST['goto'] != 'newpost') {

vBET
05-07-10, 07:38
Vidim na naslov, ki ga je opisan 2 vprašanji v enem nit. Ampak Kamil potrdi samo eden od teh. Obvestite točno, kako si označite forum brati. Ne morem najti takšne možnosti - verjetno išče na napačnem mestu;)

Snake
05-07-10, 18:10
Vidim na naslov, ki ga je opisan 2 vprašanji v enem nit. Ampak Kamil potrdi samo eden od teh. Obvestite točno, kako si označite forum brati. Ne morem najti takšne možnosti - verjetno išče na napačnem mestu;)

Njena na domači strani, pod forumi in če ste dvakrat kliknite ikono na levi strani vsake forum opisa.

kamilkurczak
05-07-10, 19:35
Preveril sem na našem forumu preizkus in nimam tega bug
404 error. Vse deluje pravilno.

Torej, prosimo, pošljite na Michał (vBET), poln dostop do vašega admincp in FTP po PM. On bo poskušal najti rešitev in to popraviti!

Hvala:)

kamilkurczak
09-08-10, 11:37
Še vedno čaka na odgovor. brez odgovora - predvidevam, da je ok.
Če ni ok, pišite tukaj in bom odpreti to temo še enkrat

Snake
11-08-10, 23:36
To vprašanje še vedno obstaja, v forumdisplay (http://www.computer-juice.com/forums/f10/), če sem ob kliku na puščico za objavo nove goto za nit, vedno me popelje na prvo mesto, ne first unread post.

Registriraj se na moj forum in boste videli.

Če onemogočim vBET, vprašanje izgine.

http://www.computer-juice.com/error.gif

Snake
12-08-10, 00:04
Nadgradili na 3.3.5 in vse url vprašanj zdi določen, tako da ni problem, hvala.

kamilkurczak
12-08-10, 12:22
ok:)
hvala za potrditev

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Integration with translations by vB Enterprise Translator 4.10.1