PDA

View Full Version: vBET 4,22 in vBSEO 3.5.1 ni združljiv?



StarBuG
25-06-10, 11:05
Hi

Ker vBSEO posodobiti tako, da 3.5.1 se uvedla spremembe pri ravnanju z blogi v celoti podpira kanonične URL-jev in druge spremembe.

To pomeni, nekatere datoteke so bile spremenjene in urejanja datoteke ne delujejo, kot je navedeno v datoteki README.

Kdaj bo prišlo do posodobitev vBET beeing popolnoma združljiv z vBSEO 3.5.1, tako da ga lahko namesti?

Prosimo, nasvet

StarBuG

vBET
26-06-10, 23:49
Hvala za note. Bomo, jih preveri in posodobi integracija navodila:) Ne vemo še, koliko sprememb vBSEO v omenjeno območje, zato je težko dati rešitve datum. Bomo dela na tem po vikend:)

StarBuG
29-06-10, 09:05
Kako je napredek?

kamilkurczak
29-06-10, 11:41
hello,

Imamo veliko dela z novim vBET različico. Jutri bom poskusil do konca, da ga testirajo.

Zahvaljujemo se vam za potrpežljivost:)

kamilkurczak
30-06-10, 20:36
vBET je združljiv z vBSEO 3.5.1. Jaz preizkušen na testni forum.

StarBuG
03-07-10, 10:28
Ali lahko potem posodobite nadgradnja / integracija navodila, tako da bomo lahko namestite vBSEO 3.5.1

Iskanje in zamenjavo datoteke spremembe v priročniku niso za vBSEO 3.5.1

StarBuG
04-07-10, 10:43
Hmm

Spomnim se, ko je bila podpora tu hitreje.

vBET
04-07-10, 23:05
Žal mi je - ob koncu tedna stvari, ki niso nujni lahko včasih čakati malo več.

Vem, da ste začeli nit več kot en teden nazaj, ampak kot vidim Kamil potrdil, da delajo. Če bi kaj zamudila, nato pa vas prosimo, točka točno, kateri del readme.html ni pravilna za vBSEO 3.5.1 - da nam bo pomagal, da vam pomaga hitreje:)

StarBuG
05-07-10, 09:57
Ok sem zamudil, da je posodobljena navodila v tej zahtevi.

Opomba o tem, da bi jih bilo lepo, čeprav;)

kamilkurczak
05-07-10, 17:33
Sem ga še enkrat preveriti.
Vsa navodila v zvezi z integracijo vBSEO-351, so posodobljeni.

Morate edit dve datoteki: functions_vbseo_createurl.php in functions_vbseo_url.php.

Vse funkcije, ki jih potrebujete za urejanje so v te datoteke.

vBSEO-351 ima enake možnosti, kot so tiste, ki so opisane v readme.html

:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1