PDA

View Full Version: vBET 3.3.4 in 3.3.2 vBSEO vprašanje



vBET
24-06-10, 12:33
Hello.

Prosimo, upoštevajte, da vBET v različici 3.3.4 je vprašanje s vBSEO 3.3.2 - je redirection loop - bo to povzročilo zelo visoke obremenitve strežnika in nekaj prevedenih strani se bo zrušil.

To je popolnoma rešiti, če ga nadgradite vaš vBSEO do 3.5.1

Prav tako - če kdo želi nadgradnjo na vBET 3.3.4 in še vedno uporabljajo vBSEO 3.5.1 toplo priporočamo, da to storite najprej na določenih primerih preizkus forum in nas pustil tam. Testirali smo vBET na zadnji možni različicah - in to so podprti, še vedno smo wiling za rešitev tega vprašanja za vBSEO različico 3.3.2. Torej, če je kdo zanima - nam in PM dostop podrobnosti na forum s tako konfiguracijo. Kot sem napisal uradno podpiramo zadnji za javnost in vse naše preizkus forumi so že nadgrajen.

tavenger5
26-07-10, 18:29
vse najnovejše podatke o tem? iz neznanega razloga ne morem dobiti vbseo 3,5 pravilno delo na mojem vBulletin 3,8 namestiti.

vBET
26-07-10, 20:10
Ne - nismo niti raziskati, da je to vprašanje očitno vbseo, ki se popravi v njihovi najnovejši različici. To je razlog, zakaj nismo iskali rešitev - to je samo že rešen.

Smo uradno podpira najnovejši javnost, vendar smo lahko ogledate, zakaj se to zgodi s to zadnjo inačico vBSEO če bomo dobili dostop do nekaterih testnih primer s tako konfiguracijo. Torej, če imate preizkus na primer s tistimi, različico in PM nam dostop tam lahko preverimo, kaj se dogaja.

Kakorkoli že - je priporočljivo, da se posodobi. Če pride do težav pri posodabljanju na najnovejšo različico vBSEO da bi morala iti na svoje osebje za pomoč.

kasili
10-08-10, 21:20
Hi;

Namestil sem v neskončni zanki, vendar ne morem uporabljati, saj vam pomaga, da se na kakršen koli način?

kamilkurczak
11-08-10, 12:17
katero različico vBSEO uporabljate?
Poskusite posodobiti vBSEO na novejšo različico.

Če je to drugo vprašanje, prosimo, opišite tukaj

kasili
11-08-10, 19:45
Ne morem nadgraditi na novo različico vBSEO različice 3.3.3, ker je moja licenca potekla.

Kaj še lahko storim?

vBET
12-08-10, 09:28
Lahko strmina vaš vBET verzija - s starejšimi vBET različico tega vprašanja ni bilo. Še vedno ne priporočamo te rešitve, saj je vsaka sprostitev vBET je bolj optimizirana in imajo več funkcij.

Lahko tudi PM nam podatke za dostop do vašega Admin CP, FTP in vBSEO CP, bomo to preveriti. Prosimo, upoštevajte, da se običajno podpiramo samo zadnje javnost, saj so te popraviti napake. Torej, ne moremo zagotoviti, da bi rešila vprašanje, ki je na strani vBSEO (ker vBSEO posodobitev rešuje vprašanje). Če bomo ugotovili, da hitro - smo ga rešili. Če ne, potem bomo lahko preživeli več časa s tem vprašanjem kot plačani integracija storitev, ki stane 30 $, če se strinjate.

kasili
12-08-10, 12:10
Daj, kaj mislite $ 30?

Ne morem namestiti zaradi vas iz svojih napak.

In ste me dvignil za pomanjkanja denarja.

Daj svoj priponka je mogoče najti vrniti mi moj denar ...

kamilkurczak
13-08-10, 10:34
Kasili, kot Michał napisal - lahko da nam pošljete PM z vašo admincp in FTP podrobnosti in bomo poskušali popraviti to težavo, vendar pa ne zagotavljajo, da bi rešila vprašanje, ki je na strani vBSEO (ker vBSEO posodobitev rešuje vprašanje).
to vprašanje je na strani vBSEO.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1