PDA

View Full Version: Rešeno Upgrade napake



Ramses
22-06-10, 16:45
/ Home / www / doc /*****/ mysite / www / forum / global.php (238): eval () 'd koda na line 3
Get to po nadgradnji 333-334, naložili vse datoteke in uvoženih proizvodov (preverja prepisati obstoječega proizvoda).
Vse namige?

vBET
22-06-10, 16:49
Prosimo, da vašim različico vB in vsebino global.php datoteke line okoli 238 (in točko, kateri je 238).

Ramses
22-06-10, 16:54
VB različica je 3,84 global.php je:



// if user can control panel, allow selection of any style (for testing purposes)
// otherwise only allow styles that are user-selectable
$styleid = intval($styleid);
$style = NULL;

($hook = vBulletinHook::fetch_hook('style_fetch')) ? eval($hook) : false;

if (!is_array($style))
{
$style = $db->query_first_slave("
SELECT *
FROM " . TABLE_PREFIX . "style
WHERE (styleid = $styleid" . iif(!($vbulletin->userinfo['permissions']['adminpermissions'] & $vbulletin->bf_ugp_adminpermissions['cancontrolpanel']) AND !$userselect, ' AND userselect = 1') . ")
OR styleid = " . $vbulletin->options['styleid'] . "
ORDER BY styleid " . iif($styleid > $vbulletin->options['styleid'], 'DESC', 'ASC') . "
LIMIT 1
");
}
define('STYLEID', $style['styleid']);

Nisem prepričan, če Dreamweaver prikazuje pravilno linijo, zato sem dodal celotno kodo arround to, 238 je
($ = Kavelj vBulletinHook:: fetch_hook ("style_fetch '))? eval ($ kljuka): false;

vBET
22-06-10, 17:04
Prosimo, izklopite vBET plugin za kljuko style_fetch in preverite, pa je zdaj dela. Če ne, potem prosim izklopite drugih plugins za style_fetch kljuke enega po enega (lahko pa na prejšnjih) in preverite, kdaj bo začela delati. Ko boste našli enega, ki je kriv - vas prosimo, da nam poveste, katera je.

Ramses
22-06-10, 19:21
Hvala, onemogočanje vBET style_fetch rešuje to napako, ampak zdaj jih ne zastave prikazuje le ograde.
Oprostite, sem videl, kje sem naredil napako, sem prišel nazaj v drugo.
V redu, Zelo mi je žal, da ste se nepotrebno delo sem preprosto naložili mape v napačno imenik. Vse je sedaj v redu.

kamilkurczak
22-06-10, 22:14
Sedaj deluje dobro, ampak funkcionalnost vBET je onemogočena. To morda ne bo tako.
Ta funkcija je bila onemogočena, da se analizira, kaj je narobe.

Prosimo, pišite zdaj, če to deluje, ko je omogočena plugin?

Če to ne deluje, je vprašanje, in moramo popraviti, da se uporabljajo vse funkcionalnosti.

Ramses
22-06-10, 23:15
Kot sem povedal v mojem prejšnjem delovnem mestu je bila moja krivda, sem dodal vBET mape, da namesto forum korenski imenik. To je vse v redu.

vBET
22-06-10, 23:30
OK tako - samo, da se prepričajte. Zdaj ste tekmovanje v teku z vsemi našimi plugins vklopljen - res? :) Ker če je to v redu z nekaterimi onemogočen, potem ne bodo vsi vBET dele, delo, ustrezno (sem prosil, da le onemogočite za ugotovitev vzroka). Zavedamo se, da ste naredili napako mapo, vendar pa tudi zapisal, da ste ga onemogočili kljuko, ki sem opisal, zdaj pa nismo prepričani, ali ste ga omogočili še enkrat.

Torej, za vaše stranke dobro (vaše dobro) želimo biti prepričani, da ne izgubijo ničesar in imate nameščen vBET z vsemi plugins vklopljena. Prosimo, potrdite, tako da bomo lahko dobro spala;)

Ramses
22-06-10, 23:41
Da Michal, so omogočene vse plugins. Tudi gost cache je za zdaj, upam, da bo to kažejo učinke pri zniževanju obremenitve strežnika kmalu. Hvala za vašo veliko podporo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1