PDA

View Full Version: Rešeno Database backup datoteka prevelika!



mario06
22-06-10, 08:23
Sem backup moje forum enkrat šibko preko ssh, moj backup ni bil večji od 350mb in zdaj je hit 1.2gb, mislim, da to je lahko problem kar pomeni, nimam težav, ga podpreti, vendar, če sem kdaj narediti ponovno zmagal 't časovne omejitve strežnika s tako veliko backup??

steve
22-06-10, 11:00
Sem backup moje forum enkrat šibko preko ssh, moj backup ni bil večji od 350mb in zdaj je hit 1.2gb, mislim, da to je lahko problem kar pomeni, nimam težav, ga podpreti, vendar, če sem kdaj narediti ponovno zmagal 't časovne omejitve strežnika s tako veliko backup??

Predlagam, da preverite, ti fantje iz Remote Backup z uporabo rsync ali FTP (http://www.bqbackup.com/) smo jih uporabljali za nekaj let in je trenutno okoli 1TB backup vsak dan, je zelo preprosto vzpostaviti. Lahko seveda iti skozi nekaj pasovne širine, vendar to lahko ali ne sme biti problem glede na strežniku načrtu.

Nisem strokovnjak, nekdo drug tu ni dvoma ima boljše nasvete. Njena pomembno, da se ne rsync živeti podatkovnih baz, namesto da bi rsync vaš hotcopied varnostne kopije (google it) (http://www.google.com.au/search?hl=en&q=mysqlhotcopy) ali SQL dump ali vaše varnostne kopije nadzorni plošči.

Obnova je tako enostavno, kot z uporabo rsync ali SCP, da se premaknete backup nazaj na strežnik (bqbackup vam shell dostop) in obnovite baze primeren način za rezervno metodo. 1.2GB je treba obnoviti v nekaj minutah.

To je dejal, dostojno gostitelja bi vam vsa orodja, ki jih potrebujete za upravljanje vsak backup nalogo.

mario06
22-06-10, 16:14
Hvala za odgovor, ampak kot vidim imate veliko obleko, tako da lahko ročaj pomaga strežnikov + statistov na drugi strani pa imam okoli 140k 400K člani prispevkov & etc zato menim, da je majhna / srednja forum.

Jaz sem zelo priročen v SSHing tako problem ni tam niti z mojim strežnikom (očala so dobri), kljub temu vidim "potencial", problem je v obnovo zaradi svoje velikosti humongous (in raste), s strežnikom časovne omejitve in tako naprej.

Mislim, da nekatere vrste metodo stiskanja je treba izvajati in / ali tabel v MyAdmin zmanjša na velikost (število pametno), tudi optimizacijo moja zbirka podatkov je postala sovražna stvar, saj je ves čas ob in tam je zelo malo od tega.

Best Regards: p

vBET
22-06-10, 16:26
Na našem strežniku, ki jih uporabljamo avtomatsko polni backup strežnik (VPS funkcionalnost). Brez kakršnega koli vprašanja.

Prosimo, da se ne vključujejo vBET tabel cache v backup. Z lahkoto lahko ugotovite, katere tabele, ki jih želite predpomnilnika z MyAdmin tako da mislim da je to lahko tudi storjeno iz ukazne vrstice (s SSH). Seveda bo tak ukaz je zelo dolgo, opirajoč se na številne vBulletin tabel, če pa ga shranite na nekatere datoteke mora biti zelo udoben način za varnostne kopije.

Prosimo, upoštevajte, da se z uporabo vBET je vaše vsebine pomnoži 52-krat. Torej, če imate predpomnilnika obrnili na vašem DB morali odrasti. In ne samo malo;) Lahko mu izogniti z izklopite cache, vendar vam toplo ne priporočam. Za velike forumih sprašuje vsakič, ko Google za prevod bi ubil svojega delovanja strežnika ali celo konča z omejitvami Google.

mario06
22-06-10, 16:48
Ko sem kupila svoj namenski strežnik (poleg časa nazaj), ni bilo nič takšnega kot VPS:)

Vem, kako uporabljati SSH zelo dobro in je v bližini / če ne celo nemogoče izključiti vBET ne bi backuped, edina stvar, ki je mogoče storiti, je esclude pri optimizaciji ali popravila.

Vendar pa morate upoštevati, da je dober 50% webmasters (brez zamere pomenilo), so na skupnih ali virtualno namenskega strežnika in okoli 70% ne vem, kaj je SSH tako zanesla na mySQLdumper, zgrajena leta backup vBulletin in / ali podobno.

vBET
22-06-10, 17:00
Tisti, ki uporabljajo skupni gostovanje nimajo vprašanje wit velike podatkovne baze. Ne vidim možnosti, da delujejo veliko vBulletin forum - celo brez plugins - na deljeno gostovanje. Sredstva so enostavno preveč nizka.

Prav tako kot sem napisal tiste, ki ne more uporabljati SSH preprosto backup svojih zbirk podatkov in sicer za phpMyAdmin kjer lahko natančno določiti, katere mize so, da je treba podpreti. Prav tako ga lahko poskusite. V vašem primeru resnično pričakujem nekaj vprašanj, zaradi velikih datotek naložiti take phpMyAdmin, vendar morda obstaja možnost, da jo shranite na strežniku ne upload. Prosimo, preverite. Prav tako - Verjamem v vašem backup izkušnje, še vedno, če nekaj GUI orodje omogoča, da natančno določi, katere mize so, da je treba podpreti, pričakujem, da je treba omogočiti tudi z ukazno vrstico. Ne vem, da je - kot sem napisal smo brez vprašanj na vseh z backup celotnega strežnika - vendar sem pričakoval, saj je večina GUI orodij, kot da so samo fasades in na dnu uporablja le ukaz v ukazni vrstici. Torej, morda je le vredno, da preveri - morda je bil dodan v nekaterih različici MySQL. Vem, da phpMyAdmin ga podpira.

tsak76
19-07-10, 14:36
kako lahko imamo vBET tabel na različnih db samo za vBET

kamilkurczak
20-07-10, 12:11
prosim, vprašajte o tem v novo temo:)

mario06
20-07-10, 18:03
tsak76. Sem sekundo, ******

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1