PDA

View Full Version: Rešeno functions_vbseo_createurl.php napake



linuxtuts
18-06-10, 01:21
Pravkar sem kupila vBET in branding pristojbino.

Sem že to v mojem httpd dnevnike, ko poskuša zagnati sitemap generator in vBET ne prevaja CMS sploh niti, ali denarno kazen v forumih.





[Fri Jun 18 04:13:09 2010] [error] [client xx.183.xxx.30] PHP Fatal error: Call to undefined function vbet_vbseo_filter_replace_text() in /home/me_mine/public_html/vbseo/includes/functions_vbseo_createurl.php on line 47, referer: h**p://www\/linuxtuts.net/\vbseo_sitemap/index.php?rlist=true





Imam "vb optimizirati Pro", in zadnji in največji vbSEO nameščen deluje odlično. (Ali pa vsaj, da so bili **********. lol)

Preveril sem in vse rechecked urejanja.

Prosimo, svetuje.

Hvala,

PS: WTF! Ni mogoče celo po url v oznake (15 objave b4 **********)

vBET
18-06-10, 09:45
Hello.

Ali ste "Link Type 'to VBSEO_URI? Prosimo, upoštevajte, da vaše sporočilo o napaki pomeni, da vBET datoteka vbenterprisetranslator_functions_vbseo.php ni bila vključena in vBET vključuje, če je konfiguriran za povezave vBSEO.

O prevod CMS - opišite več. Ali imate prazno stran ali prazne strune ali samo izvirno vsebino? Prosimo, da URL (PM, če ne lahko to storite tukaj) na stran, kjer bomo lahko videli.

O PS: Ne pozabite, da zaradi SPAM je bilo treba omejiti možnost dodajanja URL na našem forumu. To bo odblokiran po nekaj delovnih mest. In če vidite *** to pomeni, da je v URL uporabila nekatere cenzuriranih besed - samo, da bi nam s presledki, bomo vedeli, kaj storiti z njim;)

linuxtuts
18-06-10, 13:58
Počutim se neumno sooooo (Kako sem pogrešal, da je), Mate ...

To je vse, da je ustavitev kazalo.


Povzetek:
============================
Forum Display: 1522
Prikaži Thread: 10088
Pokaži sporočila: 204
Države Profili: 3
Poll Results: 0
Blog Prijave: 0
Blog Tags: 0
Album URL-jev: 0
Interesne skupine URL-jev: 1
Tag URL-jev: 1
Arhiv: 1521

Skupaj Indexed URL: 13344
Skupaj procesa: 47,004.40 sekund


3400 je bil nekaj ....:)

Ampak CMS še ne prevajanje.
Stran krat ven pozabim.

Bom poslal PM Mate.

Hvala,

linuxtuts
18-06-10, 22:03
OK, dobim več info uporabi "Safari spletni brskalnik".



Safari can’t open the page.

Too many redirects occurred trying to open “h**p:// www. linuxtuts. net/da/content/ubuntu-udskrivning-40/?vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-udskrivning-40/&vbet_lang=da&redirected=/content/ubuntu-printing-40/”. This might occur if you open a page that is redirected to open another page which then is redirected to open the original page.


Hvala Mate,

vBET
19-06-10, 00:22
OK, vidim zdaj. Prav tako, kot sem si, da se zgodi le za izdelke CMS - CMS glavna stran deluje v redu.

Problem je na ravni vbenterprisetranslator_seo.php datoteke. Imamo pa kodo, ki bi morala zaščititi pred takimi preusmeritve vBSEO. Ne vem, zakaj to ne deluje na strežniku. Moram tudi FTP dostop do vaših forum, da preverim - prosim PM. Bomo dodali našo prijavi v datoteko in preverite, zakaj so ti parametri niso odstranjeni iz poizvedbi.

linuxtuts
19-06-10, 18:57
Poslano Mate. In hvala.

Hvala,

linuxtuts
20-06-10, 00:34
Zadnje vBulletin Fixed to vprašanje, kako nekaj. (Primer zaključen)

vBET
20-06-10, 01:55
Great slišati:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET 4.10.1