PDA

View Full Version: Še ena zgodba o uspehu



VGF
01-06-10, 16:15
Sem imel samo vgrajen plugin za podobne 10 dni (plačan prevod) in že podvojili količino normalno obiskovalcev. In to se nenehno povečuje iz dneva v dan.

Nekateri od mojih top ciljne strani so zdaj bolj popularni in bolj obiskani tudi v drugih jezikih ... kot privzeti angleškem jeziku.

Trajalo je približno 2 do 3 dni zadetkov iz drugih držav, da začnete pojavljajo počasi. Toda v zadnjih nekaj dneh so že bili dramatično narašča.

Imam vbSEO nameščen, kot tudi, in prav tako priporočajo, da za druge. Kot njeno pomembno, da imajo naziv ključne besede v URL, kot tudi in se konča s. Html. Nisem poskusil vBulletin 4,0 metodo URL optimizacijo, tako da ne vem kako dobro, da je eden del.

Ena stvar vem zagotovo, je, boste videli zelo malo poveča prometa za ključno besedo, če vaše strani niso SEO optimizirana in še konec leta. Php

Prav tako nisem nikoli spremenil moje vbSEO Sitemap vključiti druge jezike. Pravzaprav sem onemogočen vbSEO Sitemap popolnoma, tako da bi lahko Google počasi odkrivajo vse, kar sama. Kot je to storila pravilno. Vam ni treba, da pošljete svojo stran na več različic google bodisi ... To bodo našli vašo vsebino samodejno in ga postavite v njihovo ustrezno iskalniku. (Google Kitajska, Indija Google, itd)

Hits bilo vse več toliko zadnjih nekaj dni, da sem moral onesposobiti ", ki je na spletu" in druge kozmetične lastnosti vBulletin, da obremenitve strežnika dol.

Michal je genij in to plugin brcne rit.

Edini bug sem naletel pri namestitvi je, da imam verzijo "blagovno znamko proste" vBulletin. Torej, ko sem odstranil avtorskih pravicah, je zamočil s funkcionalnostjo vBET kot dobro. Ampak vse je dobro zdaj in osebje tukaj so mi pomagali rešiti.

PM za url.

VGF
26-06-10, 16:26
Malo po mesecu, ki imajo ta plugin nameščen, sem še vedno videti približno 75% povečanje prometa od prej.

Glede na to, smo že dobili več tisoč dnevnih obiskovalcev, preden smo namestili ta plugin, sem da je to velik uspeh.

Druga podjetja, kot vbSEO dejal, da bi le začasna konico prometa za teden ali 2 in to vse .... dobro, da so napačne.

Mimogrede, ne trudi se poskuša dobiti dober nasvet od njih o tem plugin, ste bili proti njej že več kot leto dni .... verjetno zato, ker njihovo razburjen, da tega ni izumil .. : Rolleyes:

vBET rocks!

motshy
23-09-10, 19:57
Vesel sem, da slišim to

Octavius
23-06-11, 05:07
Sliši se super!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1