PDA

View Full Version: Rešeno VB4.0.3 CMS Loop



Anthony Parsons
12-05-10, 06:20
Ko prijavljeni le, skuša vstopiti na vsebino CMS s privzetimi vb mod_rewrite pošlje brskalnikov v zanko, z naslednjo napako:


Spletna stran na (ne bo mi dovolite, da objavite URL v sporočilu), je povzročila preveč preusmeritev. Počistite piškotke za to spletno stran ali ki omogoča tretje stranke piškotke lahko odpravite problem. Če ne, je morda strežnik konfiguracije vprašanje in ni problem z računalnikom.

Testiran to čez Chrome, FF in IE8, enak rezultat na vse, samo CMS in samo takrat, ko odjavljeni.

Kot si lahko predstavljate, to je pošiljanje iskalniki v malo vprašanje poskuša pajka v različnih jezikih. Forum in Blog, ko odjavljeni so odlični.

Me ali bug?

trevis
12-05-10, 16:13
To se zgodi tudi, da me. Rešitev je bila, da pregleda moje SEO nastavitev (reportaža) [] s!

vBET
12-05-10, 17:52
Prosim, dajte mi vaše polno htaccess datoteko. In tudi URL na stran, kjer lahko vidim.

Anthony Parsons
13-05-10, 00:14
Hvala vBET ... URL vsebuje spodaj.


RewriteEngine on

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^ptsdforum\.org
RewriteRule ^(.*)$ http://www.ptsdforum.org/$1 [R=permanent,L]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^.*$
RewriteRule ^404\.shtml$ "http\:\/\/www\.ptsdforum\.org" [R=301,L]

#RULES for SEO translation links without any SEO engine (on raw vBulletin links)
#If you are using vB 'Mod Rewrite Friendly URLs' then put those rules JUST BEFORE vB rules
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|sq|ca|et|tl|gl|hi|id|lv|lt|mt|sl|uk|vi|cy|yi)/archive/index.php/(.*)?$ archive/index.php?/$2&language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1 [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1 [QSA]

#vBulletin Standard Rules
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# Forum
RewriteRule ^threads/.* showthread.php [QSA]
RewriteRule ^forums/.* forumdisplay.php [QSA]
RewriteRule ^members/.* member.php [QSA]
RewriteRule ^blogs/.* blog.php [QSA]
ReWriteRule ^entries/.* entry.php [QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -s [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -l [OR]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} -d

RewriteRule ^.*$ - [NC,L]

# MVC
RewriteRule ^(?:(.*?)(?:/|$))(.*|$)$ $1.php?r=$2 [QSA]

vBET
13-05-10, 18:29
Oglejte si PM

trevis
13-05-10, 21:03
Michał, ste spremenili htaccess? Bi lahko delež spremenil htaccess?

Anthony Parsons
14-05-10, 06:01
Ima še ni storila ...

vBET
15-05-10, 00:44
Ima še ni storila ...

Našli smo mogoče licenco kršitev na vašem forumu in začasno podporo za svoje licence, dokler bo treba rešiti vprašanje. Imaš PM o tem in po tem z informacijami pogledati v PM.

trevis
18-05-10, 02:25
Michal, imaš moj htaccess?

vBET
18-05-10, 17:25
Jaz bom šel k PM v trenutku.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1