PDA

View Full Version: Rešeno Težave z vBET (vBadvanced / Blank Pages)



contemptx
20-04-10, 15:50
Ok,

Im so nekaj resnih vprašanj, s to namestitvijo mod.

Im ne newbie, ko gre za namestitev mods in sem napisal po meri mods ampak to je izbruhnil nekaj.

Sledil sem vodnik po in preberete Pogosta vprašanja vendar ne morem ugotoviti, zakaj moje strani ne deluje več pravilno.

Namestil sem mod na cardshare.tv

Imam vBadvanced setup v koren
. Htaccess v / root preusmerjanje iz ne-www na www

Imam vBulletin nameščen v / forum

Im tudi teče vbseo & kazalo

Sem uredil in datoteke. Htaccess kot je zahtevano, nato pa mesto semmed, da se dela,

Vendar pa sem šel za ogled nit in sem dobil prazno stran.

Prav tako sem preveriti le, da bo na www, in sem dobil prazno stran.
Nato sem dal v. Htaccess edited v / root. Htaccess

Ta fiksna prazno stran, vendar ob kliku prevesti, to delal vendar je dodal forum v url, čeprav to ni prekinil kaj to samo zdi malo čudno?

Nato sem omogočil zastave na forum, ti kažejo, globo / forum, vendar sem imel, da bi kopirali slike mape na moj / root in spremenite nastavitve po meri in ročno dodati varible za to pokazati na strani vbadvanced.

Torej, kot lahko vidite, im ki imajo nekaj vprašanj.
Prav tako sem poskušal onemogočiti plugin, da bi dobili mesto deluje pravilno, vendar je še vedno enako, zato sem se moral vrniti in razveljaviti moja urejanja.

Resnično upam, da nekdo bi lahko pojasnile na mojem vprašanjih, kot sem slišal veliko dobrih stvari o tem mod in bi res rad dobil njegovo uporabo.

contemptx
20-04-10, 16:55
OK,

Po več krpanje sem uspel priti na prvo stran (vbadvanced) prevajanje, prevajanje teme, ki so tako večino vprašanj fiksnih.

Vendar pa je edina stvar, čeprav je še vedno pomembno vprašanje.

Privzeti jezik deluje, kot bi morala

Toda

Če kliknete prevesti na domači strani in nato kliknite forumih, ste preusmerjeni na domačo stran.

Če ste na indeks forumih in kliknete prevesti, ste preusmerjeni na domačo stran.

Če ste na forumih indeks in goto nit in kliknite prevajanje, ste preusmerjeni na domačo stran.

Ampak, če kliknete nit iz domače strani (vbadvanced) bo to prevesti.

To je treba vprašanje s / koren. Htaccess nastavitve, pa sem poskusil jih uredite, potem pa sem dobil prazno domačo stran.

contemptx
20-04-10, 17:38
To je moj. Htaccess, ki se nahajajo v / forum




# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)

#RewriteBase /forum/

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.cardshare\.tv
RewriteRule (.*) http://www.cardshare.tv/forum/$1 [L,R=301]


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]


#RULES for SEO translation links with vBSEO (have to be included before all rules to vbseo.php)
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]


RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]



contemptx
20-04-10, 18:02
Pozabil sem omeniti im uporabo naslednje različice:

vBET: 3.3.2 (kupljena danes)
vBulletin: 3.8.0
vbSEO: 3.3.0

contemptx
20-04-10, 18:12
Woo Hoo! - Fixed.

Prišla je do vBET Settings.

Odstranjeni: Forum imeniku: / forum
Set: Forum glavno domeno: CardSharing Servers Card Forum Sharing CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv)

Zdaj pa vse zdi, da je teče v redu, bom spremljala moje zemljevide in videli, kako stvari gredo.

contemptx
20-04-10, 22:16
Update:

kazalo se je povečal za več kot urls 1.5million, bo vas obvestili, kako, da postane na enkrat kazalo svoje predloženi naslednji.

Pravkar sem opazil uporabnikov objavite, kar se zdi malo čudno?

Hello Hello! - CardSharing Card Servers Forum Sharing CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv/forum/general-discussion/39669-hello-hello.html)

on je napotitev na delo v angleščini ali tako zdi, vendar pa se mu prikazujejo knjiženje, ki niso angleščina in ki kaže, da prevod v angleščino?

hotslot
20-04-10, 23:02
dude Upam, da dobiš to pogruntal .. Ali osebje ne odzove tukaj?

vBET
21-04-10, 02:07
dude Upam, da dobiš to pogruntal .. Ali osebje ne odzove tukaj?

Prosimo, upoštevajte, da je naš izdelek, ki jih uporabljajo stranke iz vsega sveta. Lahko so velike razlike časa. Če želite odgovor na vaše vprašanje tako odprta vsak nit, ki jo želite na tem forumu. Hvala:)

vBET
21-04-10, 02:15
Woo Hoo! - Fixed.

Prišla je do vBET Settings.

Odstranjeni: Forum imeniku: / forum
Set: Forum glavno domeno: CardSharing Servers Card Forum Sharing CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv)

Zdaj pa vse zdi, da je teče v redu, bom spremljala moje zemljevide in videli, kako stvari gredo.

Me veseli, da si z njo ravnati. Vidim, da so naša pravila za vBET narobe. Naša navodila pravi, da če vaš forum uporablja podimenik v URL, boste morali spremeniti prvi 2 pravila. You upravlja ga delajo, tako da spremenite druge nastavitve, da ne priporočamo, vendar pa še vedno dela - če boste našli vse, kar je OK - le pustite kot je. Če ne, potem se obrnite na nas in vam bomo pomagali z konfiguracijo:)

vBET
21-04-10, 02:21
Pravkar sem opazil uporabnikov objavite, kar se zdi malo čudno?

Hello Hello! - CardSharing Card Servers Forum Sharing CCcam Newcamd GBox Dreambox (http://www.cardshare.tv/forum/general-discussion/39669-hello-hello.html)

on je napotitev na delo v angleščini ali tako zdi, vendar pa se mu prikazujejo knjiženje, ki niso angleščina in ki kaže, da prevod v angleščino?

Da - obstaja lang BBCode uporablja napačno - samo edit mesto in odstranite lang BBCode. Najverjetneje zato, ker to happed uporabnik narobe privzeti jezik nastavljen v svojem uporabnika CP.

Prosimo, upoštevajte, da vBET imajo več možnosti, kako označiti sporočilo jezik:
- Ročno z dodajanjem lang BBCode
- Samodejno nastavitev jezik uporabniškega privzete uporabnika v CP
- Samodejno s samodejno zaznavanje jezika (morate ga vklopite v Google oddelku možnosti)

Na določenih forumih, ki jih uporabljamo zadnja, saj preprečuje proti uporabniku napačne nastavitve. V tej strategiji vsakič, ko pride novo sporočilo, je Google vprašal o tem jeziku in vBET samodejno označi sporočilo jezik (če je Google, je prepričan, dovolj - tudi nastavljiv).

contemptx
21-04-10, 12:35
Domača stran Translator = OK
cardshare.tv / TL /

Vendar / forum kaže takole:
cardshare.tv / TL / forum /


Jaz bi raje, da pokažejo, kot so:
cardshare.tv / forum / TL /

Ampak jaz vekanje zdi, da dela, kako to storiti, ne da bi poškodovali nekaj.

Tudi med ogledom mesto je odstranjen / forum / popolnoma.

npr cardshare.tv/tl/cccam-exchange-local/27526-lokal-sport-sky-alemanya-lahat-ng-hd-s.html

in to povzroča nekaj slik, da ne prikaže pravilno.


Če bi lahko pomagal popravite me, to bi bilo veliko uvaževati.

Opazil sem si rekel nekaj o modifiying prvih 2 pravila ... Primer?

Thanks

vBET
23-04-10, 03:24
OK, tako da - imate narobe konfiguracijo.

Prosimo, konfigurirajte glavni možnosti. Set forum imenika, prazno domene (tam je zapisano, da jo uporabljajo samo takrat, ko se uporabljajo sub-domene), določena ustrezna pravila za htaccess v imeniku forum (ki ste jih na primer tukaj:. Http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet -integration-other-plugins/97-vbseo-integration.html če imate težave pošljite vaše dejanske. htacces vsebine in jaz vam bo dala popraviti eno).

Torej, to je začetek - da forum prevodi delovnih ustrezno. Ko je to v redu v celoti line, nato pa začni vključevanju drugih delih - kot strani izven foruma, ki jih podpira vB: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq-2.html # post54

Ali vbadvanced integracije. Tukaj je povezava za vbadvanced dinamičen:
Upoštevajte, da ni vse vbadvanced izdelke integracijo podpira prav zdaj - zato vas prosimo, je specifična.

Prosimo, da v prvem delu, nato pa drugi. Ne boste imeli, da delajo v drugi način. Base je: forum prevod deluje. Potem ste pripravljeni za integracijo drugih delov.

Tukaj smo, da vam pomagajo:) Torej vprašati, da dejansko stanje in tako naprej. Če se počutite bolje, kot da nekdo stori za vas - buy pravkar http://www.vbenterprisetranslator.com/upgrade-service.php in mi to naredil za vas. Preden misliš o tem buing - prosim, neobdelana točno vsa navodila - mi bo naredil prav isto, če kupite nadgradnjo storitev, bomo, samo praha ročno ...

contemptx
23-04-10, 13:16
Imam kupili nadgradnjo in upanje slišati od vas kmalu.

Poskušal sem nastavitev / forum in odstranite domeno in poskušal številne druge nastavitve, pa je to posledica teme, ki v prevodu, da se vrnete na domačo stran.

Predvidevam, da je to posledica / root. Htaccess in / forum. Htaccess

vBET
23-04-10, 18:17
Imam kupili nadgradnjo in upanje slišati od vas kmalu.

Poskušal sem nastavitev / forum in odstranite domeno in poskušal številne druge nastavitve, pa je to posledica teme, ki v prevodu, da se vrnete na domačo stran.

Predvidevam, da je to posledica / root. Htaccess in / forum. Htaccess

Dobili smo eno nadgradnjo storitev, ne da bi odgovor z dostopom do podatkov - bomo poslali mail s preostalo. Če je tvoj odgovor prosim:) Ne moremo se posodablja brez dostopa;)

vBET
24-04-10, 18:19
Rešeno:) Eno vprašanje ugotovila z integracijo vBAdvanced ti načrti morali biti - tudi rešiti in rešitev bo vključen v naslednji izdaji - tako da bo delo brez kakršnih koli sprememb.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1