PDA

View Full Version: Rešeno . Htaccess je vBET vBSEO 4.2.1 in 2.6B1



trevis
19-04-10, 18:17
Zdravo, lahko nekdo post primer htaccess, delo z vBET in vBSEO. rabim "Mod reportaža prijazen URLs" v vB in "Ustvari URL's glede SEO link soglasje (tj" / sl/naslov")" v vBET., ko sem premakniti miško nad zastav v nogi, vidim da link je nekaj podobnega "mysite.com/pt/content.php" ampak prikazano stran je "mysite.com/content". Če spremenim URL na strani "mysite.com/pt/content" daje napako in nič ne kaže.Lahko nekdo pomoč mi? : zmeden: [] s, Rafael Trevisan

VGF
19-04-10, 21:01
Zdravo, lahko nekdo post primer htaccess, delo z vBET in vBSEO. rabim "Mod reportaža prijazen URLs" v vB in "Ustvari URL's glede SEO link soglasje (tj" / sl/naslov")" v vBET., ko sem premakniti miško nad zastav v nogi, vidim da link je nekaj podobnega "mysite.com/pt/content.php" ampak prikazano stran je "mysite.com/content". Če spremenim URL na strani "mysite.com/pt/content" daje napako in nič ne kaže.Lahko nekdo pomoč mi? : zmeden: [] s, Rafael Trevisan

Morda to pomaga, vendar nisem prepričan.

Im 'ugibati, morate imeti nameščen CMS.

Vem za mene, sem moral spremeniti ime datoteke forum.php do index.php .. in so prepričani, da je sprememba tudi v Admin CP nastavitvah.

Imam glavni forum, stran, kot moji domači strani.

tako z CMS, CMS privzeta stran je index.php .... V nasprotju s prejšnjimi različicami vBulletin kjer bi index.php navadno glavno stran forumu.

Everytime prenesem novo posodobitev vBulletin, moram ročno spremeniti forum.php do index.php vsakič.

To je sooo cool. Jaz sem odgovor na nekoga, ki vrste v portugalskem in angleškem prevodu prišel skozi popolnoma tukaj ..

trevis
19-04-10, 21:31
Ampak tam je index.php v root direktorij BB ... : (

VGF
19-04-10, 23:30
Ampak tam je index.php v root direktorij BB ... : (

Če imate forumi v korenskem imeniku (yoursite.com namesto yoursite.com / forums /)

Potem boste morali spremeniti forum.php do index.php .. in preimenovanje index.php, da karkoli hočeš. Ne bo vam treba index.php, če ne uporabljate CMS.

Jaz rudnik preimenoval v "indeks whatever.php" in jaz nikoli ne uporabljajte. Njena samo za CMS, če je vaš ga uporabljate.

vBET
20-04-10, 01:51
Zdravo, lahko nekdo post primer htaccess, delo z vBET in vBSEO. rabim "Mod reportaža prijazen URLs" v vB in "Ustvari URL's glede SEO link soglasje (tj" / sl/naslov")" v vBET., ko sem premakniti miško nad zastav v nogi, vidim da link je nekaj podobnega "mysite.com/pt/content.php" ampak prikazano stran je "mysite.com/content". Če spremenim URL na strani "mysite.com/pt/content" daje napako in nič ne kaže.Lahko nekdo pomoč mi? : zmeden: [] s, Rafael Trevisan

Prosimo, pošljite vaše polno forum vsebino URL in dejansko uporabo. Htaccess datoteke

vBET
20-04-10, 01:55
Ampak tam je index.php v root direktorij BB ... : (

Pleae, upoštevajte, da vBET ne zahteva, da spremenite imena datotek. Prosimo, glejte prejšnji odgovor in nam pošljite zahtevane informacije. Prav tako upoštevajte, da je ena različica vBSEO je bug (ne vem pa, v tvoje je že popravljen). Tukaj boste našli opis izda z uradnimi hitra rešitev vBSEO:
vB4 CMS povezave ne deluje z vBSEO3.5 - vBulletin SEO Forum (http://www.vbseo.com/f77/vb4-cms-links-not-working-vbseo3-5-a-41635/)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1