PDA

View Full Version: kako narediti vse prevedeno mesto in niti na kazalo



badawidollah
03-04-10, 18:12
pomagajo, da bi bolje kodo
to je moja koda dodano


/ / Dodatno oznako
$ Alanguages = array ('en', "ms", "ar", "zh-CN");
if (! $ arhiviranih) {
$ Strlenhost = strlen ($ vbseo_vars ['bburl']."/");
$ Currentthreadurl = vbseo_url_thread ($ threadrow, 1, $ arhivirati);
foreach ($ $ alanguages kot jezik) {
$ Vbseo_stat ['t']++;
$ Enchancedthreadurl = substr ($ currentthreadurl, 0, $ strlenhost). $ Jezik ."/". substr ($ currentthreadurl, $ strlenhost);
vbseo_add_url ($ enchancedthreadurl, pred $, $ threadrow ['lastpost'], $ freq);
}
}
/ / Konec dodatno oznako



moja statistika spodaj


Threads
89,236
Prispevkov
114,407
Člani
1,877

privzeto kazalo ustvariti okoli 2xx.xxx urls
ampak s 5 jezikov le ustvari svojo 457.160 urls

za delovno mesto samo, če vse prevedeno in oblikovanje URL-jev v sitemap
njeno približno 560.000 urls

kaj je narobe z mojo kodo
prosim pomoč mi
hvala

vBET
03-04-10, 23:20
Naša integracija kodo preprosto samo dodaja URL za prevedene niti. In privzeto samo na prvo stran nit. Smo opisali, kako spremeniti kodo, da imajo tudi druge strani, niti, če boste želeli.

Države strani niso pomembne in vam svetujemo, da celo preprečili teh strani z datoteko robots.txt

Če želite imeti v vašem kazalo tudi povezave za prevedeno delovnih mest, nato pa uporabite rešitev spodaj:
1. Odpri datoteko / vbseo_sitemap / vbseo_sitemap_functions.php
2. Najdi številka:


$vbseo_stat['p'] += vbseo_add_2urls(

3. Put pred njim:


//additional code
$currenturl = vbseo_url_post($threadrow, $postrow, $pcount);
foreach($alanguages as $language) {
++$vbseo_stat['p'];
$enchancedurl = substr($currenturl,0,$strlenhost). $language."/".substr($currenturl,$strlenhost);
vbseo_add_url($enchancedurl, $prior2, $postrow['dateline'], $vboptions['vbseo_sm_freq_p']);
}
//end additional code

badawidollah
04-04-10, 06:12
delovne
hvala hvala hvala
thankssssssss ******************************

hotslot
25-04-10, 00:48
"1. Odprite datoteko / vbseo_sitemap / vbseo_sitemap_functions.php"

Ne najdem tega ..

Je to v stilu gospodar?

vBET
25-04-10, 20:39
"1. Odprite datoteko / vbseo_sitemap / vbseo_sitemap_functions.php"

Ne najdem tega ..

Je to v stilu gospodar?

Ali imate Sitemap Generator nameščen na vašem forumu?

hotslot
25-04-10, 20:55
Nimam pojma?

Lahko se prijavite nazaj v moj admin delu in preverite? Jaz obvestila imamo neke vrste "izdaje", o tem kazalo, ko smo prijavite pa smo z uporabo vbseo kazalo pravilno?

vBET
25-04-10, 21:05
Nimam pojma?

Lahko se prijavite nazaj v moj admin delu in preverite? Jaz obvestila imamo neke vrste "izdaje", o tem kazalo, ko smo prijavite pa smo z uporabo vbseo kazalo pravilno?

Torej, preverite v vašem admin oddelek. Tudi če ste ga namestili, potem morate poiskati / vbseo_sitemap / vbseo_sitemap_functions.php v vašem forumu imeniku.

hotslot
25-04-10, 21:09
Včasih svoje lažje narediti / pokažejo potem reči, kaj je treba storiti. Pojma nimam, kot sem zelo zmeden, ko gre za te stvari. Vem pa sem kupila 2 licence tukaj in niti ne zdi, da se je vredno vse vrednosti, razen za glavobol in google napak. To je programska oprema, ki se ne sme kupiti, če veste, kako urediti licence in kode ter jih ploščad do dela. Mislim, da vBET je 2 leti od bitje resnično zakonit pripravljen za zagon programa, potem bi morda je treba dati za sale.I celo plačani za sapnik kot jaz nič ne vem o tej stvari. Jaz res potrebujejo nekoga, da bi porabili od vBET 2 minuti, da si v mojem admin in se stvari teče, kako bi morale biti. Imam vero v stvari vBET je samo treba je nastavljen kjer dejansko deluje prav.

vBET
25-04-10, 21:28
Včasih svoje lažje narediti / pokažejo potem reči, kaj je treba storiti. Pojma nimam, kot sem zelo zmeden, ko gre za te stvari. Vem pa sem kupila 2 licence tukaj in niti ne zdi, da se je vredno vse vrednosti, razen za glavobol in google napak. To je programska oprema, ki se ne sme kupiti, če veste, kako urediti licence in kode ter jih ploščad do dela. Mislim, da vBET je 2 leti od bitje resnično zakonit pripravljen za zagon programa, potem bi morda je treba dati za sale.I celo plačani za sapnik kot jaz nič ne vem o tej stvari. Jaz res potrebujejo nekoga, da bi porabili od vBET 2 minuti, da si v mojem admin in se stvari teče, kako bi morale biti. Imam vero v stvari vBET je samo treba je nastavljen kjer dejansko deluje prav.

Prosimo, upoštevajte, da se vBET zelo lahka in namestitev je nepomembno. Ni vse datoteke izdaja sploh namestiti vBET.

Integracija z različnimi vtičniki je odvisno od teh možnosti plugins. Če katera koli izdaja za integracijo je potrebna le pomeni, da je plugin, ki je integrirana je šibka točka podpira dodatne funkcionalnosti. Lahko napišete, da ekipa vBSEO, če menite, da je izdelek s šibko možnosti integracije (brez kljuke na vseh), in želijo, jih vprašati za njeno izboljšanje. Mi smo samo odgovorni za svoje kode in dati rešitve za integracijo s tistimi, ki ne mislijo o tem. Ne moremo povedati vBSEO ekipo, da so spremembe in dajo svoje izdelke na voljo za dodatne funkcionalnosti (v resnici mi je to storil - da ne želijo imeti svoje izdelke odprti za nove funkcionalnosti).

Če se vrnemo na vprašanje - kaj je vprašanje? Vi ste trdili, da naj bi bile naše osebje, ki vam pomaga priti stvari potekale, kako bi morali, se pa nikoli povedal, kaj se ne izvaja ustrezno. Kot razumem vašo želel, da bi našli datoteko, zaradi neke vrste vprašanje z generatorjem. Torej, kaj je vprašanje?

hotslot
25-04-10, 21:49
Hvala za odgovor. Jaz preprosto želim vse prevedeno mesto in niti v kazalo in če je mogoče, je treba to storiti med namestitvijo ali kliknete na gumb možnosti v admin delu tako da ni treba urejati ničesar. Ali vam priporočamo Geographic cilj v webmaster orodja za vsak jezik? Prav tako pa vam priporočamo, dodate RSS / sitemap za vsak jezik v webmaster orodja?

To je razlog, zakaj sem želel pomoč za vse prevedeno delovno mesto je treba dodati kazalo, da to morda ne bo problem.

topla zadeva

vBET
25-04-10, 22:21
Hvala za odgovor. Jaz preprosto želim vse prevedeno mesto in niti v kazalo in če je mogoče, je treba to storiti med namestitvijo ali kliknete na gumb možnosti v admin delu tako da ni treba urejati ničesar. Ali vam priporočamo Geographic cilj v webmaster orodja za vsak jezik? Prav tako pa vam priporočamo, dodate RSS / sitemap za vsak jezik v webmaster orodja?

To je razlog, zakaj sem želel pomoč za vse prevedeno delovno mesto je treba dodati kazalo, da to morda ne bo problem.

topla zadeva

Ampak moraš kazalo integrirana - da je bilo storjeno med namestitvijo - kaj je vprašanje? Nekaj ne deluje? ... Ali ste tudi preveriti ne deluje in videl pa število URL bistveno izboljšati? Če je vprašanje - povejte, kaj je narobe.

O Geographic ciljanje - Nisem vedel, da je ta možnost usmeriti eno področje, na več lokacijah v skladu z masko URL. Ali ste prepričani, da webmaster orodja podpira kaj takega?

In je kazalo ustvarila eno s povezavami do vseh prevedenih strani, skupaj z originalno povezav. Torej si ostati z dejanskimi orodji webmaster konfiguracijo za sitemap in Google bo dobil.

hotslot
25-04-10, 22:33
Ampak moraš kazalo integrirana - da je bilo storjeno med namestitvijo - kaj je vprašanje? Nekaj ne deluje? ... Ali ste tudi preveriti ne deluje in videl pa število URL bistveno izboljšati? Če je vprašanje - povejte, kaj je narobe.

O Geographic ciljanje - Nisem vedel, da je ta možnost usmeriti eno področje, na več lokacijah v skladu z masko URL. Ali ste prepričani, da webmaster orodja podpira kaj takega?

Da je temu tako, sem naredil nekaj obsežnih raziskav in delajo. Imam trenutno več vzpostaviti tak način, ampak im testiranje vode, preden spreminja vse.

vBET
25-04-10, 22:39
Da je temu tako, sem naredil nekaj obsežnih raziskav in delajo. Imam trenutno več vzpostaviti tak način, ampak im testiranje vode, preden spreminja vse.

OK. Res sem raje ne dajejo nasvete o nečem, kar ne vem. In sem ugotovila, da ste sposobni več lokacijah po srednjeevropskem času za eno področje, glede na URL maske.
Če vas prosimo, bi lahko napisali za druge uporabnike, kako to storiti, da se - mislim, da bi jih lahko gracefull za dober članek o tem (tudi kratka).

Torej v tem trenutku lahko samo rečem, da Google obravnava zelo dobro jezikovnih strani - še posebej, da vBET je ustrezno spreminja kodo strani jezika v HTML izhod. Torej naj ne bi bilo potrebno, in ne vidim kako bi lahko izboljšali ničesar. Še vedno - ne more vam nasvete na tem področju. Žal mi je: o

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1