PDA

View Full Version: HTML cleanup



moman
28-03-10, 02:12
Sem že bil z uporabo plugin na exec. čas, 65.000 za čiščenje komentarje v mojem HTML, vendar ni bilo tako učinkovito kot vBSEOs, zato sem se odločil, da ponovno preuči to.

Spremenil sem pogojno ki določa izvedbo cleanup vBSEO HTML iz:


if(VBSEO_CODE_CLEANUP && !isset($_GET['vbseo_nocleanup']) && !$_POST['ajax'] && !$VBSEO_REWRITE_TEXTURLS)

Za:


if(VBSEO_CODE_CLEANUP && !isset($_GET['vbseo_nocleanup']) && !$_POST['ajax'] && !$VBSEO_REWRITE_TEXTURLS && !$_GET['language'])

Ali je to varno za uporabo, ali bo prekinil delov vBET?

vBET
29-03-10, 15:25
To je varno, saj boste le za čiščenje ne prevedenih strani.

brubros
08-06-10, 21:54
Torej ne, da se tudi pomeni, da nastavitev vBSEO je "čiščenje HTML koda", da YES je varno, da se postavi to ne bo vplivalo prevedenih strani?

vBSEO admin nastavitev ...
Čiščenje HTML kodo?
Izberi 'Da' za odpravo nepotrebnih presledkov in znakov HTML pripombe izvorno kodo vaše strani foruma. To povečuje C2C (Content, da zakonik) in zmanjšuje razmerje velikosti strani, kar ima za posledico neto povečanje zmogljivosti in zmanjšanje pasovne širine, potrebne.
OPOMBA: Če so pripombe (ali HTML tags) znotraj vaše strani niso pravilno zaključene z ustreznimi koncu oznake, potem bi ta možnost povzroči vaše strani, se prikažejo nepravilno. Bodite prepričani, da vaš predlog, vsebujejo brez napak HTML oznake in kode.

vBET
09-06-10, 11:52
To je odvisno, če se to zgodi. Če je delo po vBET plugin za global_complete kavelj, potem ni nobenega problema. Če je pred dela - potem si svoboden informacije o tem, kaj ne bi bilo treba prevesti in dobili napačne rezultate.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1