PDA

View Full Version: Bo vsebin za nazaj prevedeno?



brubros
15-03-10, 17:43
Moje razumevanje vBET je, da bo samodejno ustvari 51 prevode za vsak del vsebine, ki je ustvarjen. S tem se zastavlja nekaj vprašanj. Ali vBET ne potrebujejo več caching od prevedene vsebine že obstaja za vse vsebine? Drugo vprašanje imam v zvezi z, kadar je nameščen vBET 4.x. Je obstoječe vsebine (vsebina je začel pred namestitvijo vBET) preveden v 51 drugih jezikov, ali pa prevod začne z novo vsebino le? Če se obstoječe vsebine ne avtomatično prevesti v 51 drugih jezikov, bo to storila, če ste samo odpreti dokument in sile osvežite ali so drugi potrebni koraki? Ali obstaja paketno datoteko, ki jo lahko namesto teči na silo prevod celotne baze podatkov? In, kako je mogoče ugotoviti, če je bil dokument prevede vBET v 51 drugih jezikih? Hvala za branje skozi vsa ta vprašanja:!)

vBET
15-03-10, 20:41
Št - vBET ni samodejno ustvari 52 prevode za vsako sporočilo. To je prepovedano z TOS Google. vBET prevaja na zahtevo in seveda je z uporabo predpomnilnika, če so rezultati že cached.
vBET bo prevesti vso vsebino - staro in novo, saj je prevod na zahtevo. Lahko se počutijo nekaj stran je bila že prevedena, ker je prvi prevod vzame več časa (saj smo morali počakati na rezultate Google) po tem, da je veliko hitreje. Ni vam treba na silo osvežujoč koli vsebine - prevedeno stran, imajo različne URL.

brubros
16-03-10, 01:36
OK, zdaj razumem. Mislim, da sem bil zmeden z opisom, ki se pojavi na domači strani vBET, ko pravi: "vBET takoj naredi svoj forum imajo 52-krat več vsebin, v 52 jezikih! To pomeni 52-krat več URL-jev na teme, ki bodo sedaj obiskali uporabnikom, ki iščejo vsebino v svoj materni jezik. "
Prosimo, da veš, da sem zelo zadovoljen z rezultati sem že videl od vBET. Vendar pa je opis, kako deluje vBET pomeni, da če nekdo, na primer, Španija, vnese poizvedbo Google v španščini za nekaj, kar je bila vpisana v angleškem jeziku na moji strani ne bodo mogli najti? Še enkrat, mislim, da vBET je revolucionaren in odličen primer dobre prakse programiranja. Moram biti prepričan, da razumem, kako se je v celoti deluje. Samo točka mi je, da obstoječi vir, če ste to že bilo pojasnjeno. Hvala!

vBET
16-03-10, 23:21
Opis pove, kako forum deluje - in po namestitvi vBET svoj forum deluje, kot so v trenutku 52-krat več vsebine:)
Google in drugi roboti plazil zdaj vaš prevedenih strani in kazala je v ustreznih jezikih. Torej, če bo nekdo iz Španije dani v poizvedbi Google v španščini, potem lahko najde svoj prevedeno vsebino:)
Ali je kdo iz Španije bo dal poizvedbe v angleškem jeziku potem seveda Google bo iskal za angleščino vsebine. Še vedno lahko uporabite vBET možnosti za samodejno preusmeri tako gost, da njegov jezik (vBET prepozna z glavami pošljite po spletni brskalnik):)
Če imate še kakšna druga vprašanja - prosim, vprašajte:)

hotslot
16-04-10, 23:29
Ne očala brez prevajalec storijo enako stvar?

vBET
17-04-10, 17:28
Ne očala brez prevajalec storijo enako stvar?

No Google brezplačno prevajalec vam ne bo dala 52-krat več URL-jev, ki so indeksirane in vam prinaša dodatne prometa. Google ne bo vodila vaš URL. Google ne bo dovolil, da vaši uporabniki pišejo sporočila v različnih jezikih. Google samo prevaja. vBET podpira večjezične družbe, in vam daje boljši SEO.

hotslot
18-04-10, 02:34
Strinjam se, bom odkup zelo kmalu.

Vendar pa sem imel prijatelj pred kratkim kupil ta "4 dni nazaj« in mu še ni videti vseh indeksiranih strani za različne jezike, tudi na različnih iskalnikov Google državi.

VGF
18-04-10, 16:07
Vendar pa sem imel prijatelj pred kratkim kupil ta "4 dni nazaj« in mu še ni videti vseh indeksiranih strani za različne jezike, tudi na različnih iskalnikov Google državi.

Stari, to navadno traja tedne, če ne celo mesecev. Njegova splošno znano, ljudi, ki so v iskalnik optimizacijo.

Tudi jaz osebno ne bi niti priporočam downloading to, če imate vbSEO kot dobro. vbSEO naredi URL je iskalnik prijazna .... in vBET naredi vaš forum berljivi v vseh jezikih in tudi indeksira jih v veliko več iskalnikov iz cele države.

Ko iskalnik priznava vsebino vaše strani, ki so sprejemljive za iskalnike (jezik), jih bodo lahko noter

vBET
18-04-10, 22:54
Tudi jaz osebno ne bi niti priporočam downloading to, če imate vbSEO kot dobro. vbSEO naredi URL je iskalnik prijazna ....

vBulletin 4.x je bilten prijaznih URL-funkcionalnost - jih ne potrebujete vBSEO za to več. Seveda obstajajo razlike med konfiguracijo možnosti v maternem prijazni URL-vBulletin in vBSEO URL.

hotslot
20-04-10, 22:59
Stari, to navadno traja tedne, če ne celo mesecev. Njegova splošno znano, ljudi, ki so v iskalnik optimizacijo.

Tudi jaz osebno ne bi niti priporočam downloading to, če imate vbSEO kot dobro. vbSEO naredi URL je iskalnik prijazna .... in vBET naredi vaš forum berljivi v vseh jezikih in tudi indeksira jih v veliko več iskalnikov iz cele države.

Ko iskalnik priznava vsebino vaše strani, ki so sprejemljive za iskalnike (jezik), jih bodo lahko noter

Ne verjamem, da je res. Te spletne strani so zelo pr rating in so bili na spletu za 10 let.

Im precej prepričan, tam všeč, ki jih Google.

topla zadeva

vBET
21-04-10, 01:44
Prosimo, upoštevajte, da vBET nima nič skupnega s hitrostjo indeksiranje strani, ki jih Google. To je odvisno samo od Google - lahko samo predloge, ki jih sitemap.xml.

Prepričajte se, da ste ne blokira prevedenih strani z dragoceno vsebino z robots.txt (še vedno - je priporočljivo, da blokira nepomembno prevedenih strani, kot je član strani itd.)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 gives automatic translations