PDA

View Full Version: Izkušnje sproža vprašanje arabskem jeziku



Damas
19-10-09, 11:15
Halo, to je izkušnja predmet pisati v arabščini in upam, da si moj prijatelj, vodja gradbišča vedno uspešno pozdravi

vBET
19-10-09, 16:41
Najlepša hvala:)

patrick91
26-10-09, 23:07
Imam quastion To gre avtomatsko?? Ko se prijavite v?? i videli vse, kar v mojem jeziku (Nizozemska), kako priti? in kakšne stroške s tem polno mod?? zato, ker ne vidim strani?? Everything Is Broken ... Ampak, če začnem forum v nizozemščini! potem Mrvica ta mod, če nekdo na moji strani registriranih FRANCE vidi vse nizozemski teme v svojem jeziku, francija, ali kaj?: cool: Žal mi je za mojo slabo angleščino mvg patrick

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1