PDA

View Full Version: Rešeno Ne morete odstraniti izdelek



minimotorman
16-05-14, 00:55
Ko poskusite in uninstall vB Enterprise Translator 3.3.6 to izročiti mi sledeč zmota:

Usodna napaka: require_once() [function.require]: neuspešno odpiranje required ' / xxxx/xxxx/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php' (include_path ='.: /usr/lib/php: / usr/local/lib/php ") v /xxxx/xxxx/public_html/admincp/plugin.php(1556): eval () bi kodo v vrstici 4

Izgleda, kot da manjka datoteka. To je bil prost prevod in nimam original namestitev datotek tam.

Lahko kdorkoli pomoč?

Hvala.

Marcin Kalak
16-05-14, 09:18
Če imate prost prevod je prevod 2.3.6.
Odstranite izdelek v AdminCP -> Plugins & izdelki -> upravljanje izdelkov? Ali ste odstranili vBET pravila v .htaccess? Imate caching plugin? Če je tako, počistite predpomnilnik.
Prosim prilepite povezavo do strani z vprašanjem.

minimotorman
19-05-14, 02:07
Nato mora biti plačan prevod. To je definitivno 3.3.6. Kakorkoli rabim to odstranil.

Da, to je, kako jaz uninstalled to v admincp.

Napaka, sem napoten zgoraj je bil, ko si se potrudil v uninstall izdelka. Ni posebno stran s težavo.

Lahko link mi v napeljati pila tako da lahko poskusite in ki nato morda mi uninstall zamenjati?

Hvala za vašo pomoč.

Marcin Kalak
19-05-14, 08:08
Prosim spodbuda mi a PM dostop podrobnosti v Admin CP in FTP. Bo preveril, kaj se dogaja tam:)

Marcin Kalak
28-05-14, 08:45
Vprašanje je bilo pomanjkanje datoteke includes/vbenterprisetranslator_functions_lang.php. Vprašanje je bilo rešeno.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual community supported by vBET Translator 4.10.1