PDA

View Full Version: Rešeno PHP svarilen na vseh straneh



tavenger5
19-02-14, 19:38
Pridobivanje to na vse moje strani. Nameščeno najnovejšo različico.

Opozorilo: Neveljaven argument za foreach() v /home/site/public_html/includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php vrstici 734

Marcin Kalak
21-02-14, 13:57
Prosim dajte mi link na vprašanje. Prosim spodbuda mi a PM dostop podrobnosti v Admin CP in FTP. Bo preveril, kaj se dogaja tam :)

Marcin Kalak
24-02-14, 13:23
Nimam dostopa do FTP.

Marcin Kalak
25-02-14, 13:15
Hitra rešitev za to težavo:

Odprite datoteko includes/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
Najdi:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'])
Da se nadomesti:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'] && !$vbulletin->userinfo['userid'])

Ta hitri popravek bo doda naslednji javnost.

tavenger5
28-02-14, 17:42
Hvala, to obdelan.

tavenger5
30-07-14, 20:30
Sem posodobljen na najnovejšo različico vBET. Sem moral ponovno priložiti to pritrditi, pa to je zdaj kaže na vseh straneh Ocene ni važno kaj.

Marcin Kalak
31-07-14, 11:37
Ne glej vprašanje na vaši spletni strani.
Najnovejša različica podpira vBET je 4.7.2. 4.7.1 je vaša verzija. Si naredil a strmina?

tavenger5
01-08-14, 21:21
Ja, jaz strmina, ko sem videl to, ampak izgleda, da se dogaja v 4.7.1 tudi. To se dogaja samo ko ne prevod ponudniki so na voljo (varljiva žoga je označen kot na voljo v mojem primeru, vendar nimam API ključ, začel za njih). Ko se to zgodi teme tudi ne se prevedejo.

Marcin Kalak
04-08-14, 11:56
Če nimate ključa Google nato naj se samodejno onemogočeni. Ste ročno izklopite Google v AdminCP -> vBET -> prevajanje ponudniki razpoložljivost. Prosim pustiti mi znanje če -> Google vklopi samodejno v AdminCP vBET -> prevajanje ponudniki razpoložljivost.
Prosim pustiti mi znanje če to rešuje vprašanja.

tavenger5
04-08-14, 23:08
Če nimate ključa Google nato naj se samodejno onemogočeni. Ste ročno izklopite Google v AdminCP -> vBET -> prevajanje ponudniki razpoložljivost. Prosim pustiti mi znanje če -> Google vklopi samodejno v AdminCP vBET -> prevajanje ponudniki razpoložljivost.
Prosim pustiti mi znanje če to rešuje vprašanja.

Pravzaprav, zdi se, da sem se motil. Čeprav Google je zdaj prebivajo off po določitvi ročno, napaka še vedno pojavlja. Pa se to ne zdi ves čas. Ni mogoče najti vzorec. Seveda gre proč, ko "Dodaj nadomestni oznako" izklopljen.

Marcin Kalak
05-08-14, 12:11
Ne glej vprašanje. Ne morejo razmnoževati vprašanje, če ne vem, kdaj se pojavi.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1