PDA

View Full Version: Rešeno Priročnik prevajanja gumb za urejanje ni mogoče klikniti



tavenger5
03-10-12, 22:24
kot pravi naslov. "Edit" se prikaže nad prevod, vendar ne morete kliknite nanj.

basketmen
04-10-12, 04:59
poskusite nadgraditi ali uporabite drug brskalnik, prej sem starejši brskalniku ff in ne pojavlja popolnoma, čez vzpenjajoč se pojavljajo popolnoma

tavenger5
04-10-12, 17:33
Jaz sem z uporabo s zadnjikrat prevod od vBET in opazili enako vedenje v različnih brskalnikih, vključno z chrome msie in firefox.

Marcin Kalak
04-10-12, 18:56
Poskusite, da počistite piškotke v brskalniku.

tavenger5
09-10-12, 22:05
Ive ' preizkušen to, vendar brez sprememb.

Marcin Kalak
11-10-12, 19:51
Prosim spodbuda mi a PM dostop podrobnosti v Admin CP in FTP. Bo preveril, kaj se dogaja tam:)

Marcin Kalak
11-01-13, 11:07
Nobenega odziva - obravnavati vprašanje je zgubljen.

tavenger5
02-03-13, 18:59
Jaz sem še vedno doživlja to tudi z najnovejšo različico

Marcin Kalak
04-03-13, 10:53
Prosim spodbuda mi a PM dostop podrobnosti v Admin CP in FTP. Bo preveril, kaj se dogaja tam:)

Marcin Kalak
05-03-13, 18:18
Pri posodabljanju, si ni naložil vse datoteke na strežnik. Če želite odpraviti težavo:

Zamenjajte datoteko images/vBET/flags/vbet.css najnovejšo različico (iz zadnje javnost).
Naložite datoteko images/vBET/flags/vbet_button_edit.png

tavenger5
06-03-13, 02:50
Pri posodabljanju, si ni naložil vse datoteke na strežnik. Če želite odpraviti težavo:

Zamenjajte datoteko images/vBET/flags/vbet.css najnovejšo različico (iz zadnje javnost).
Naložite datoteko images/vBET/flags/vbet_button_edit.png


hvala - zdaj, imam te datoteke posodobljene "Uredi" pokazati se čas lebdee nad prevedenega besedila, vendar ne morem klikniti na to.

Marcin Kalak
06-03-13, 12:41
Stran je treba začeti s a DOCTYPE.
Odstranite ali premaknite besedilo telesa: "prevajanja čakalna doba: število povezav:".
Počisti piškotke.

tavenger5
06-03-13, 13:02
Ne varen kakšen vi podel. "prevajanje čakalna doba: število povezav:" Vstavi vBET

tavenger5
06-03-13, 14:02
Mislim, da je delo zdaj, hvala za vašo pomoč!

Marcin Kalak
07-03-13, 17:38
Vesel sem, da sem lahko pomagal.

Prevajanje odzivni čas je le za namen spremljanja in naj ni vključena na ves čas, ampak samo v času preverjanja odzivne čase na zahteve za prevode pošljejo ponudniki.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1