PDA

View Full Version: Ti načrti morali biti vprašanje in privzeti jezik



vidal
19-01-10, 08:00
Hello,

Im uporabo vb ti načrti morali biti in moj privzeti jezik angleščina. Ampak moja forumer uporabo Malajščina.

Moje vprašanje. Je vBET podporo ti načrti morali biti? in volja je, da za prvi jezik privzet čas enako in ko smo še drug jezik, potem bo to izvede?

Hvala.

vBET
19-01-10, 20:42
Ti načrti morali biti ločen mod in v tem trenutku lahko vBET sodelovanje z njo, ne pa uradno podpira. Kot vemo iz naših uporabnikov so strani prevedene in je eno vprašanje, z naslovi prispevkov, napisane v drugih jezikih, vendar je neuradna določi za to (glej tukaj za podrobnosti: vBET in ti načrti morali biti

Nisem prepričan, da ta odgovor nanaša na vaše vprašanje, zato vas prosimo, da vprašati več, če morate vedeti:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET Translator 4.10.1