PDA

View Full Version: Rešeno Prepovedani iz google?



tavenger5
18-01-10, 17:39
Bil sem težave s procesi apache zaljubljen v državnih dela po nadgradnji sinoči. V tem trenutku ne morem nič za prevod. Sem celo poskušal vrnitev na 3.2.2. Procesi samo sedeti tam, dokler sem dobil 504 napako gateway timeout.

Ali je možno Google je prepovedana z IP? Če je tako, kako naj vem?

Vse je bilo delo v redu, dokler je bil moj cache pokrijejo z update: (

tavenger5
18-01-10, 18:15
Najdeno odgovor: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/troubleshooting/6-faq.html # post9

Problem je moj server je samo daje odgovor "504 gateway timeout". Razen, da vidim veliko in veliko procesov apache v W (delovni) navajajo, da so jezik URL-jev. Ni podatkov, ki je vpisana v predpomnilnik. : (

tavenger5
18-01-10, 18:57
V redu - mislim, da sem pogruntal. Nekje sem popolnoma spregledali. Moja požarni zid!
Moral bi vedeti, da 1000 je zaprosil bi min že sprožilo stanje v mojem požarni zid. Kot rezultat, moj server blokiran Google vrnitev rezultate! DOH!

Mislim, da vse deluje zdaj v redu.

vBET
19-01-10, 20:22
Great slišati:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations