PDA

View Full Version: Rešeno Kako izklopite vbet in hraniti prevodi?



Simon Lloyd
14-04-12, 20:12
Zdravo lahko nekdo povej mi kako izklopite vbet, vendar ne vse prevode namesto objav, vračanje? Imam a posvetitev pomočnik 2,6 Ghz 12 mb predpomnilnik *** Ram in še vedno obremenitve je visoko in včasih preveč, sem naredil vse optimizacijo thats bilo objavljeno okoli, vendar jo je dala malo razliko, edini način nižje zdaj bi blok iskalnikov, ki seveda pomenilo smrti naše Skupnosti.

Torej, kaj bi želeli narediti je iti nazaj na samo z uporabo vbseo, vendar ne vse prevodi, imam doslej. Bi lahko nekdo svetuje prosim?

r.dziadusz
15-04-12, 12:21
Hi
vBET ne podpira, ne prevajanje novih delovnih mest. Lahko poskusite razširiti zadene sunek zaradi TTL predpomnilnika, bo vplivala na z uporabo manj razgradila, vendar vsebine za gost bo ne sme na datum.
Sem storil odzivni čas preskusa iz websitepulse.com in orignal strani je: 1.018, in translated(as guest) 1.151, zato morda smo lahko possiblie preučiti druge razlog, zakaj forum deluje tako počasneje.

Simon Lloyd
14-05-12, 00:30
Zdravo žal nisem bil nazaj na to prej vendar največ krat, ko poskusim vašo stran svoje dol.

Moja stran ne deluje počasi, kar sem rekel, je obremenitev visoka, vedno ko imam vBET v uporabi, če grem nazaj na vbseo kot standardni obremenitvi pade, sem preselil na Sever, ki ima sedaj * *** Ram in 3,2 GHz procesor (Quad Core).

Kaj sem bil sprašuje bilo, je torej nekako ustaviti vBET prevajanje več, ampak da prevode, ki so že v predpomnilniku in podatkovne baze, da bi ljudje še vedno obisk www.mojemesto.si / FR / mythread_content.html in videli francoskem prevodu, da sem že imajo za to.

Prevajanje je postala preveč drago, prevodi, zdaj plačujejo Google in Microsoft ni preveč iz Apertium in obremenitve strežnika. To obstaja zakaj, za zdaj bi rad izklopite iz nadaljnje prevajanje, vendar še vedno dovoli uporabnikom glej že prevedeno vsebino, razumem, da "ne bo treba novo prevedeno vsebino in prevodi bodo starih, ampak kot vsebino vsakega prevedena post ne spremeni (uporabniki ne morete urejati njihovih objav) ni problema.

S spoštovanjem,
Simon

r.dziadusz
14-05-12, 21:20
Kaj sem bil sprašuje bilo, je torej nekako ustaviti vBET prevajanje več, ampak da prevode, ki so že v predpomnilniku in podatkovne baze, da bi ljudje še vedno obisk www.mojemesto.si / FR / mythread_content.html in videli francoskem prevodu, da sem že imajo za to.


Ni te možnosti v vBET. Če pa želite le ustaviti prevajanju nove objave - brez vas spreminja Forum učinkovitost - samo odstraniti vse tipke oziroma Sveže prijavljeni etc od svojega adminCP -> vBET -> Prevod ponudniki - če ni ponudnik ne bo novi prevodi, ampak bo vBET uporabljati stare prevode za enkrat prevedena delovna mesta :)

mykkal
23-05-13, 11:49
Poskusite uravnavanja obremenitve...Uporabite dve strežnikov. CDN lahko pomaga preveč.

Plus minify in uporabi predpomnjenje programov omogočiti predpomnilnik brskalnika za teden dni.
Opcode caching preko memcache je najboljša možnost, saj lahko oblak več strežnikov skupaj ampak APC je druga dobra izbira

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1