PDA

View Full Version: Usodna napaka pri spletni izklopljen



brubros
12-01-10, 01:39
Hi. Ko sem admincp / setup / vrteti vaš vBulletin vklopite ali izklopite in jo spremenite v "off" in zaprite admincp in odjavo in nato ponovno vnesite URL za domačo stran, dobim:

Fatal error: Call na vbet_getSupportedTranslations undefined function () v ... / html / forum / includes / class_bootstrap.php (283): eval () 'd kode on line 9

Sem lahko spet prijavite v admincp in spremembe vBulletin on / off nazaj v "on", in nato odjavite in ponovno vnesite URL za domačo stran in ... domačo stran ponovno prikaže pravilno. Torej, problem se zdi, da se ukvarjajo z vrtenjem vBulletin off.

Tečem vBulletin Patch 4.0.0 Level 1 (Gold) in vBET 2.4.1 (aktiviran) brez vbseo (še).

Ali potrebujete dodatne podrobnosti ali pa ti veš, kaj je lahko narobe? Hvala!

vBET
12-01-10, 02:38
Raziskali bomo to in poskusite razmnoževati. Bomo stik z vami o tem vprašanju pozneje.

Tudi to vprašanje je približno brezplačno različico, tako da sem premakniti to delovno mesto z brezplačno različico sub-forum:)

PS.
Prosimo, upoštevajte, da smo načrtovano sprostitev plačan prevod vBET 3.3.0, tako da brez različica ima nižjo prioriteto. Možno je, da bomo to vprašanje obravnava na naslednji teden. Upam, da je v redu za vas - za ta čas lahko onemogočite brezplačno različico, če to škoduje forum.

brubros
12-01-10, 03:35
Michał - Hvala. Sem popolnoma podpirajo vašo poudarkom na sprostitvi vBET 3.3.0! Napaka Jaz sem za poročanje za 2.4.1 ni kritična, da me, ampak bi lahko pomagal pri odpravljanju težav kodo za 3.3.0. Veselim se plačujejo stranke takoj, ko je 3.3.0 se sprosti!

vBET
14-01-10, 00:13
Prosimo, upoštevajte, da vBET 3.3.0 ne bo podprla vB4 še! vBulletin 4,0 bodo podprte v 4.x seriji vBET. Smo načrtovano vBET 4.0.0 sprostitev za marec:)

vBET
23-01-10, 03:46
Popravljena - bodo vključeni v 2.4.2

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1