PDA

View Full Version: Rešeno Google preprost API dostop



DirtRider
26-03-12, 05:27
Moram priznati, da res ne zdi da razumeti, kako deluje Google API ključnih zgodba. Zdi se, da je plačane službe in aktiviram si moje podatke za zaračunavanje storitev. Vendar zdaj vidim območje v moji strani Google API, ki pravi preprost dostop API in izgleda, da nekaj podobnega.

Ključ za brskalnik apps (z napotitve)
API ključ: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Napotitve: Koli referer dovoljeno
Aktivira na: Mar 25, 2012 6: 56
Aktivira: xxxxxx ******** com – vam
Zastarel ključ: XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Stanje: Aktivno do Mar 26, 2012 6: 56 AM (to res ne razumem kot ta datum spremembe, ves čas)

Torej je to API ključ, jaz naj uporaba z zaračunavanje ali najti še eden nekaj drugega kraja: zamenjati:

r.dziadusz
27-03-12, 23:17
Hi
Iz vaše informacije PM predvidevam, da imajo:) rešiti vaše vprašanje Da je ta API ključ

DirtRider
28-03-12, 04:14
Dobro potem tudi ne deluje za mene kot je enak z drugimi. 90 % časa, kaže prevajanja ni na voljo. Po 3 dneh brez kakršne koli podpore imam zdaj daljni to mod iz moje forum:(

r.dziadusz
28-03-12, 18:19
Si poskusite uporabiti manj prevodi jezikov? Ali samo preberite ta post o učinkovitosti delovanja (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html)

DirtRider
28-03-12, 18:30
Poskušal sem samo imeti to izbiro jezikov, da moj člani uporabljajo primarne evropskih jezikov samo. Vendar vsakič, ko pogledam bi to je razvidno, da ni prevajalske storitve ni bil na voljo. Nato bi morali ročno zažene načrtovano opravilo znova preiskati računalnik za njih in to bi dvignili enega ali morda dve najbolj. Bi nato vidim nekaj minut kasneje, da še enkrat ni imela nobenega prevajalske storitve, ki so na voljo še enkrat. Tako kot sem plačana za namestitev storitev, kot je ne bi dobil to delajo, ne glede na to, kaj sem naredil. Vendar je še vedno sedel z istega vprašanja in po porabi 3-4 dni, borila na moje z nobena pomoč ali odziv od tukaj, jaz daljni to.

Tako kot je rekel, da ne deluje za mene tako lahko prosim imam nadomestilo

DirtRider
28-03-12, 18:30
Dvojni post: zamenjati:

r.dziadusz
11-04-12, 17:47
Nadomestila temo je razpravljal o PM

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1