PDA

View Full Version: Rešeno Nič ne deluje.



Taurus
03-02-12, 04:17
Fantje, sem res potrebujete pomoč tukaj. Zdaj imam Google vs2, plača API ključ, še enkrat, po kot 1 minuto nobena prevajalec storitev ni na voljo. Teče preskus google mi daje to:

Preskus zagona prevajanje za Google API v2
Rezultat preskusa: {"napaka": {"napak": [{"domene": "usageLimits", "razloga": "dailyLimitExceeded", "sporočilo": "Dnevno omejitev prekoračena"}], "oznaka": 403, "sporočilo": "Dnevno omejitev prekoračena"}}
Test napaka:
Čas povezave (ms): 118.327148438

Z drugimi besedami, tudi s plačano Google API vbet ni nič mi anymore. Kako lahko dobim to delo znova?

Hvala.

Simon Lloyd
03-02-12, 08:43
Taurus kakšni roki si v https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas?

Taurus
03-02-12, 09:52
Taurus kakšni roki si v https://code.google.com/apis/console/?pli=1#project:YOURPROJECTNUMBER:quotas?

Ne vem, bom moral preveriti, kaj vam predlagamo sem dal tam? Hvala za pomoč!

Taurus
03-02-12, 10:40
Dobro je bila nastavljena na 2 000 000 znakov na dan, sem zdaj dvigne je 4 000 000 na dan. Zdaj je moj google test:

Preskus zagona prevajanje za Google API v2
Rezultat preskusa: {"podatki": {"prevodi": [{"translatedText": "Zdravo", "detectedSourceLanguage": "pl"}]}}
Test napaka:
Čas povezave (ms): 75.1730957031

Še na vbet's nadzorni plošči google razpoložljivost samo ostane na št.

Simon Lloyd
03-02-12, 10:59
Ste poskusili ročno vodenje cron (načrtovano opravilo) da posodobiti?, po mojih izkušnjah uporabljati približno 1 M znakov na uro!

Taurus
03-02-12, 11:03
Ste poskusili ročno vodenje cron (načrtovano opravilo) da posodobiti?, po mojih izkušnjah uporabljati približno 1 M znakov na uro!

Oprosti kolega, izgubil si me, katere cron za kaj?

Simon Lloyd
03-02-12, 12:44
v Admincp > razporejena opravila theres cron zaposlitev (načrtovano opravilo) za preskus ponudniki, vaš preskus, ki ste ga navedli, je pokazala, da google je na voljo po upping meja, vendar nisem se odražajo takoj v admincp, ker je Baba job ni zagnati posodobiti:)

r.dziadusz
03-02-12, 17:36
Hi
Kot vidim, da ni napaka. vBET samodejno preveri vaš razpoložljivost v vsakih 10 minut. Če želite, da ga lahko zaženete ročno tako
admincp - > razporejena opravila - > vB podjetje prevajalec (ponudniki razpoložljivost) - > Zaženi zdaj

Ampak tudi preverjate omejitve že mogoče doseči. Google API v2 preskusa ali ne prikazuje vse napake.

Taurus
03-02-12, 17:47
Ja, da dobim, ampak zakaj to kažejo, da Google ni na voljo, če je dejansko na voljo?

Taurus
04-02-12, 06:35
To je res še razočarano. Tudi, ko meja ni dosežen, Googlov razpoložljivost vodi tekoče in izklop. In čas je ne prevajanje. Prosim dobiti nekaj podpore tukaj!

r.dziadusz
04-02-12, 14:06
Hi
Deluje tako. vBET je chcecking, če je ponudnik, ki je na voljo in je nastavljena ali izklop. To lahko delujejo tudi kot tj:
Nastavite kvot za 2 M znakov na dan
Uporabil sem 1 999 995 znakov. In 5 znakov je enaught narediti preskus, tako vBET omogočila ponudnika, vendar ni enaught prevesti stavek, tako vBET bo označil ponudnik dissable znova.

Taurus
04-02-12, 15:36
Nope. Mogoče, da. Lahko vidite, kaj je moj mejne in koliko se uporablja na moji strani Google API. Je bilo 26 %, ki je uporabljena, še na nadzorni plošči vbet, Googlov razpoložljivost nastavljena ne.

Taurus
04-02-12, 16:41
Jaz sem še zelo razočarano s to zdaj. Rabim nekaj pravilno podporo tukaj, prosim. Kjer je Michal?

r.dziadusz
04-02-12, 23:40
I lahko preverite dnevnike če PM dostopate do podrobnosti, da vaš forum ftp in nato bo izvem zakaj vBET je onemogočenje Google API v2

Taurus
05-02-12, 04:38
I lahko preverite dnevnike če PM dostopate do podrobnosti, da vaš forum ftp in nato bo izvem zakaj vBET je onemogočenje Google API v2

Hvala, PM, poslano z login podrobnosti.

r.dziadusz
05-02-12, 19:58
PM prejela, vendar prosimo, preberite PM - nekaterih dovoljenje problem, sem descibed v PM

Taurus
06-02-12, 11:52
Sem odgovoril na vaše PM.

Ampak moram reči, to je popolnoma nesmiselno! Imam vbet, ki se izvaja za 7 dni s plačano API iz google, in moj račun je že več kot 400 $! Fantje res potrebujete nekaj drugih načinov, ki so tukaj, saj nihče uporabi vbet s cenami, kot je ta. (In vem, da ni vbet je kriv za te cene, vendar pa bo ta izdelek zastarelih!) Ali imate, da mi poveš, kako lahko dobim to ceno popolnoma, brez izgubili funkcije, vbet je domnevam, da izpolnijo. Imam 2 vbet licence. Vendar bo ustaviti, z uporabo jutri, če ne dobijo ustrezne podpore tukaj zdaj. hvala.

r.dziadusz
06-02-12, 21:43
Zdaj, smo izvedbeni rešitev. Prevedeno besedilo bi bilo urejeno ro─ìno, uporabni┼íki ra─ìuni bu - tudi se iščejo nove prost prevod API's.

O geting cene navzdol, preberite ta post (http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html#post10411)

EDIT
Še vedno ne morete prijaviti

r.dziadusz
21-02-12, 23:24
Noben odgovor, I bo ga označi rešiti, če imate še vedno vprašanja, pišite, I bo ga označi odprto znova

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1