PDA

View Full Version: Prevajalec tudi za trajni prevodi, offline prevod generacije, ne na letenje?



Thalon
11-11-11, 14:09
Hi,

Jaz sem zelo zanima nakup prevajalec, vendar imajo nekaj vprašanj.
Ustvarjeno prevodov shranite trajno (ne samo cached časa), ko ni sprememb (mogoče odkriti z md5 hash za besedila). Želim Prevedi prvotno nekaj 100-1000 strani, trajno shraniti rezultat. Le, če nekdo spremeni objavljate, dodaja nove knjiženje, nove navoje so ustvarjene, potem je nov prevod le. Najbolje bi bilo brez povezave, tako v noč/najmanj prometnih urah prevodi naredil in samo dano ko uporabnik dostopa do strani v tem jeziku.

Upam, da je razumljivo, kaj sem željo s to addon.
Ga podpirajo? Ali če ne, lahko izvaja?

Hvala.

vBET
12-11-11, 11:09
vBET caches rezultate prevoda. Boste lahko zač to večno tako vam ne bo plačati za isti prevod znova. Čistejši imamo samodejno predpomnilnika, vendar to moči obstati nesposoben. Torej vBET deluje samo kot si napisal - samo, ko se pojavi novo besedilo prevesti Prosimo zunanjih ponudnikov za prevajanje. V nasprotnem primeru se vzame iz predpomnilnika. Še vedno ne pre-cache vBET - to pomeni, da vBET bomo prvi prevod, kadar prva prošnja za prevedeno stran bo prišel. Ampak za vsako prevod samo prvo zahtevo bo počasnejša (zaradi tega sprašuje 3rd ponudnikov prevod), naslednji se ravna z predpomnilnik, tako da je sprejemljiva.

Če imate kakršne koli druge vprašanja prosim samo vprašajte:)

Hvala.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1