PDA

View Full Version: Že storili Problem z vBET in podvojene vsebine



krisp
19-12-09, 22:52
Lets reči uporabnikov pošti v angleškem jeziku na danski forum.

Potem imamo danski povezavo ... / da / showthread.php t =? Xyz ... , ki vsebuje angleško besedilo prevedeno v danski (lahko pokažejo angleško besedilo z uporabo "spusti puščico navzdol").

Potem, če iščete niz Angleški prevod iz danskega povezave pojavi, ker Google indeksira v angleškem jeziku, ki apperes na vir ... / da / showthread.php t =? Xyz ...

Torej, kaj potrebujemo, je oznaka, ki pove, google ne indeksa vir vsebin. V nasprotnem primeru lahko naletite na težave z podvojene vsebine, saj se bo isti vir vsebino indeksiranih v 52 različnih povezav.

Primer: Imam kupca, ki stalno kupuje samo R od mene in je na mestu: www.thegame-online.dk - Google-søgning

PS Izgleda zunanji neposredno ne deluje pravilno na tem forumu, vsaj ne v explorer ...

vBET
19-12-09, 23:30
To ni tako. Kot lahko vidite na vsaki strani, ki jo imajo različne vsebine - imate prevod. To ni podvojene vsebine, če nekatere strani so del besedila iz drugih strani. Če imate vse, kar prevedeno + vključen le majhen del drugi strani v originalni strani pa se ne sme obravnavati kot podvojene vsebine. V nasprotnem primeru bi se navaja tudi kot podvojene vsebine - Ali želite onemogočiti citira v vašem forumu? Upoštevajte tudi, da arhiv strani, so celo popolnoma enako besedilo in se ne štejejo podvojene vsebine, saj res, da so drugačni (veliko preizkus iz GUI niso vključeni tam). Torej - to ne povzroča podvajanje vprašanj vsebino:)

Če ne želite vključiti izvirno besedilo objave napisane v tujem jeziku potem samo spremenite predlogo vbenterprisetranslator_inpost_translate. To je odvisno od vas. Privzeto nudimo predlogo, ki omogoča, da vidite izvirno besedilo, saj je koristno za ljudi, ki razumejo to izvirno language.It ni napaka - to bi moral delovati na ta način.

Prav tako ne vemo, zakaj je Google prikazuje povsod angleško besedilo, v tem primeru - kot lahko vidite na vsakem opisu strani meta je prevedena. Še enkrat - lahko samo spremenite predlogo, če vam ni všeč dejansko eno.

krisp
19-12-09, 23:37
Ok, to lahko potem popraviti:)

Ali veste, če obstaja druga možnost obstaja nekakšen način za povedati Googlebot prezreti del besedila na strani - sem lahko uporabite to predlogo, namesto da odstranite funkcionalnosti?

vBET
19-12-09, 23:43
Obstaja način - da bi se lahko vključila ne neposredno, ampak jih JavaScript. Na ta način bi bilo prezreti s škornji. Upoštevali bomo to idejo:) Dodano v TODO seznamu:)

Prav tako si preberite moj zadnji post še enkrat - sem ga uredil in dodati več argumentov, zakaj je ni podvojene vsebine.

krisp
19-12-09, 23:54
Great svoje doda seznam TODO:) Razumem, da ne bi bilo večje vprašanje v tem trenutku, vendar je malce "čistejši", na ta način:)

vBET
20-12-09, 02:12
Ja seveda - to bo veliko boljša rešitev - hvala, da nam za to smer:)

In seveda bo dokončno zapreti vprašanje o tem - zakaj Google pokaže na opis v angleškem jeziku, ko je prevedena opis;)

Še ena stvar - upoštevajte, da se bo delati spremembe v predlogah povzroči, da se boste morali povrniti tiste, po posodobitvi (sicer vBulletin bo še vedno uporabljate vaše spremembe, namesto posodobljeno prvotne predloge).

vBET
10-01-10, 07:03
Done - bodo vključeni v 3.3.0

vBET
16-01-10, 09:09
Moramo odstraniti to funkcijo - je razvidno, da je zlomil RSS. Mi ne bo sposobna izpeljati to pred sprostitvijo. Žal mi je.

Sem ponovno odpre to vprašanje in mi bo delo na ta spet po 3.3.0 release:)

vBET
17-01-10, 13:26
Ok - Zdi se, da ravnamo vprašanje:) RSS bo delovala brez predloge.

Torej storiti in bo vključen v vBET 3.3.0. Prosimo, upoštevajte, da se bo nastavljivi in privzeto onemogočena! Pojavili se bodo novi parameter "Prikaži izvirno besedilo", ki vam bo omogočilo, da onemogočite izvirno besedilo, da kažejo na običajen način ali ki jih je dodal JavaScript (najboljše za SEO).

Prav tako upoštevajte, da se kaže s JavaScript šteje BETA funkcionalnost v tem trenutku. Mi je preizkušen v številnih konfiguracijah, vključno s posebnimi znakov, vendar pa nismo imeli časa, da je test v živo na forumih, zato vas prosimo, se zavedajo o tem.

Prav tako upoštevajte, da da bi bilo dela, smo spremenili predlogo vbenterprisetranslator_inpost_translate.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.10.1 supports automatic translations