PDA

View Full Version: Pojasniti [Nujno pomoč ***] 3xx, xxx, podvojen naslov tag ***



cevo
18-09-11, 18:02
Jaz sem z uporabo vBET 4.4.0 in google poročilo webmaster orodje, da moji spletni strani dobil 3xx, xxx podvojene title tags ************!.
Nazadnje, ko sem pred nadgradnjo le okoli 1xx, xxx.
Prosim, pomagajte mi popraviti svoj promet upada zelo hitro.
http://pic.citecclub.org/out.php/i33559_duplicatetitletag.png

cevo
18-09-11, 18:09
Tukaj je nekaj primerov: zaščito proces, ko zaprete proces, sol-Pastebin.com (http://pastebin.com/Np9iQc97)

vBET
19-09-11, 13:21
Prosimo, posodobite na najnovejšo različico. V tem trenutku podpira vBET (po želji - nastavljiv) dodajanje jezika v naslovu. Torej, če imate naslove, ki niso prenosljiv (na primer podjetje / imena izdelkov), nato pa v vseh jezikih, bi se Microsoft Microsoft bo tako naslov podvajajo. Vendar bo, ko se nova možnost vklopljena, potem je treba dodati jezika ime - na primer: (v angleščini) Microsoft. In to rešuje vprašanje - strani bodo imeli različne naslove:)

Ne spomnim se zdaj, v katera različica je bila dodana ta možnost - prosim, poglej za opcijo poimenovali "Add jezik za naziv" v Admin CP. V najnovejši različici vBET je točno Admin CP -> vBET -> Translation Options -> Add jezika v naslovu. Prosimo, preverite, ne podpira v vaš starejši različici, in ga vklopite. Kakorkoli smo vedno svetujemo, da uporabite najnovejšo stabilno različico je mogoče za manj napak in več izboljšav:)

Obvestite se je to pomagalo.

cevo
27-09-11, 04:29
Prosimo, posodobite na najnovejšo različico. V tem trenutku podpira vBET (po želji - nastavljiv) dodajanje jezika v naslovu. Torej, če imate naslove, ki niso prenosljiv (na primer podjetje / imena izdelkov), nato pa v vseh jezikih, bi se Microsoft Microsoft bo tako naslov podvajajo. Vendar bo, ko se nova možnost vklopljena, potem je treba dodati jezika ime - na primer: (v angleščini) Microsoft. In to rešuje vprašanje - strani bodo imeli različne naslove:)

Ne spomnim se zdaj, v katera različica je bila dodana ta možnost - prosim, poglej za opcijo poimenovali "Add jezik za naziv" v Admin CP. V najnovejši različici vBET je točno Admin CP -> vBET -> Translation Options -> Add jezika v naslovu. Prosimo, preverite, ne podpira v vaš starejši različici, in ga vklopite. Kakorkoli smo vedno svetujemo, da uporabite najnovejšo stabilno različico je mogoče za manj napak in več izboljšav:)

Obvestite se je to pomagalo.


Ta različica je že dobil, da je funkcija, ne verjamem, da je problem v zvezi s to težavo.

S tega naslova ta mod proizvaja 5 razliko URL! ZAKAJ????


Mac OS X 10,7 Lion Theme Za Windows 7 že na voljo za Download!

1. (Tega, da sploh ne dodati / kr po / forum)



2. (Kako to, da je ta prevod, brez kode države v URL?)


3. (Zakaj je dodal: "post147039" na koncu URL in povzroči podvojenih url?)


4. (Zakaj to zahteva, "showthread.php t79261?" Namesto imena teme)
/ Forum / showthread.php? T = 79261

vBET
28-09-11, 00:59
Prosimo, da resnično URL (po PM, če ne želite objaviti). V tem trenutku lahko samo ugibati, kaj se dogaja. Torej ugibati:
1, 2, 3, 4. vse tiste, URL-ji bodo preusmerjeni na primeren način (s 301 header) in boste videli ustrezno stran.

1. In zakaj je to vprašanje? pod zastavo katere ste našli to URL? Mislim, da ni iz kr zastavo, tako da je v redu
2. Če ni koda države ne bo treba prevesti ali pa se bo preusmeril v primeru, če je jezik koda manjka po pomoti (ki ga priznava cookies). Spet, iz katere zastavo, si vzel to URL? Mislim, da je od zastavo privzeti jezik za forum -, zato je v redu je, domnevam, da se brez kode jeziku, če želite, da se vrnete na svoj jezik forum privzeto.
3. Preverite vbseo nastavitve (ali prijazno URL nastavitve - če uporabljate teh). vBET ne odgovarja za obliko URL
4. Kje ste našli to? Navedite URL naslov, na stran, na kateri ga imate tako bomo mogli analizirati. Na splošno je v nekaterih krajih se vbseo sploh ne uporabljajo, in šele po tem, ko je preusmeriti. To je lahko vBET bug ali samo privzeto vedenje vbseo. To lahko preverite tako, da onemogočite vBET za trenutek.

Prosimo, da nam resnično povezav za primere, ki sem + za vsako od teh URL na stran, na kateri bomo lahko našli in določite, kam da ga najdejo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1