PDA

View Full Version: Rešeno charset ISO-8859-9, ne podpira?



contemptx
09-09-11, 12:04
eden od vaših zaposlenih odgovorilo, da mi je rekel so posodobljene mojih forumih.
Vendar pa sem odgovoril, da jim reči, da so napake, brez odgovora:

nekatere teme, ki se prikazujejo napake:

Link:
http://www.cardshare.tv/forum/italian-italiano/66681-a.html

Napaka:
Opozorilo: htmlspecialchars () [function.htmlspecialchars]: charset `ISO-8859-9" ni podprt, ob predpostavki, iso-8859-1 v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 281
Opozorilo: htmlspecialchars () [function.htmlspecialchars]: charset `ISO-8859-9" ni podprt, ob predpostavki, iso-8859-1 v [pot] / includes / vbenterprisetranslator_functions_bbcode.php on line 281

r.dziadusz
12-09-11, 10:51
Vaš forum se ne odziva v tem trenutku. vBET podpira vse kodiranja, vendar je najbolje, če vaš forum uporablja utf-8 kodiranje.
To je lahko problem konfiguracijo, si oglejte datoteko readme še enkrat - bodite pozorni na vBulletinTM Configuration.
Poleg tega je to le opozorilo o napaki, upoštevajte, da.

contemptx
12-09-11, 16:07
Preveril sem konfiguracijo pa ne vidim nič narobe.
To ni samo opozorilo, kot to kažejo na strani ne delujejo, ampak le pokazati to napako.

r.dziadusz
12-09-11, 18:53
Ok,
Vaš php funkcija ne suppord ta charset, zato jih lahko storite 2 stvari:
a) spremeniti charset v eno od teh:
ISO-8859-1, ISO-8859-15, UTF-8, vendar je ne sugested in zelo problematično
b) lahko preprosto izklopite opozorila z dodajanjem "@" pred funkcijo v vrstici 281:


pred:

$content = htmlspecialchars($content,ENT_COMPAT,vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset'),false);

potem ko:

$content = @htmlspecialchars($content,ENT_COMPAT,vB_Template_Runtime::fetchStyleVar('charset'),false);

Dovolite nam, če je rešen problem

contemptx
14-09-11, 15:27
To se je ustavil napake iz kaže, pa ne glede na vBET plugin poskuša narediti in ne more storiti, je povzročil resno visoka obremenitev in izdelavo mestu teče zelo počasi.

contemptx
15-09-11, 09:28
Po spreminja tisto, kar ste rekli včeraj, stran teče strašno počasi in ohranja treskav.
Trenutno sem Neimpresioniran s stopnjo podpore, ki se ponujajo v tem trenutku, glede na stvari, ki so bili pred treningom, nato pa sem plačan za nadgradnjo, ki je bilo storjeno, ampak stran ni več deluje pravilno.

Yesday sem izgubil več kot £ 50 in prihodkov.
Imam zaseden forum in ne morejo privoščiti, za stvari, da boste nadaljevali, kot je ta, bi rad to rešiti čim prej.

Imam obrnil sprememb za zdaj.

r.dziadusz
15-09-11, 09:49
Žal nam je, da boste morali počakati,
Najprej se prepričajte, da so predpomnilnika vklopljen

Prosimo, preverite to temo http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-general-discussions/408-vbet-performance.html. Prosimo, da se osredotočajo na točke 2, 16, 18 pa preberite vse od njih

Če se težava še vedno izhod izklopite vse jezike, ne da bi eno, preverite, če caches so dobili polne

Prav tako lahko prosite svojega gostitelja ponudnika, če uporabljate najnovejše različice PHP

Poleg tega si lahko ogledate, kaj je problem na strežniku. Po prijavi si za problem s consuption spomina, ali procesor preobremenitve. Ugotovite, če je proces, odgovoren za to.

contemptx
15-09-11, 12:29
Moja obremenitve strežnika je med 0,50-1,50 = zelo nizko.
vBulletin AdminCP = deluje zelo hitro, kot tudi druge strani in kontrolne plošče na strežniku.

Imam omogočen Guest Cache, vendar to ni vprašanje.
Problem je, da mnogi uporabniki so dosegli strani z napakami in vBET ne deluje pravilno, zato njeno treskav mestu.

r.dziadusz
15-09-11, 15:19
Pleace opazili, da to ni vBET bug. To se je zgodilo zaradi PHP - PHP ročno (http://php.net/manual/en/function.htmlspecialchars.php).
Ta opozorila ne bi smela crash strani, ampak kot sem rekel poskusite izklopiti jezikov in ugotovite, če forum deluje hitreje

vBET
16-09-11, 20:42
Problem je, da mnogi uporabniki so dosegli strani z napakami in vBET ne deluje pravilno, zato njeno treskav mestu.

Oprostite - kaj napake, si še vedno? Radek ti je dal rešitev za opisano eno in ga potrdili, da so šli ti. Navedite, kaj je vaša nova vprašanja, da bomo lahko, da vam pomaga z njim:)

r.dziadusz
24-09-11, 07:52
Brez odgovora, menijo, da je rešen

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1