PDA

View Full Version: Rešeno Editor vprašanje.



Taurus
05-08-11, 16:34
Jaz sem doživlja urednik vprašanje na moji strani vbcms. Zdaj to se dogaja samo za administratorje. Kadarkoli ogled članka urednik manjka. Ko se bere ta članek kot normalen član urednik kaže v redu. Sem ugotovil, da je to pravzaprav vprašanje vBSEO, ampak na žalost zaradi politike vBSEO je približno vBET ne morem dobiti nobene podpore. Zato upam, da boste lahko, da mi pomaga. Hvala.

vBET
06-08-11, 00:56
Če je to vprašanje vbseo prosimo, pojdite na vbseo ekipo za podporo. Prosimo, preverite tudi njihova tako imenovana »politika« je v redu glede na njihovo licenco, če želite. Če je in imajo pravico, da zavrnejo podporo za forume, ki imajo katere koli druge mods (res neumno), potem prosim, kaj je potrebno, da bi dobili njihovo podporo. Lahko začasno onemogočiti vaš mods, backup vaš edited datotek vbseo in upload originalna. Potem ne bodo imele nobenega izgovora, da zavrnejo vas podporo. Mi ne more biti odgovorna za druge izdelke, niti drugih izdelkov za podporo ekipe ... Še posebej, če te ekipe uporablja laži proti lastni izdelek in praks, ki res upam, niso zakoniti.

Nismo mogli podpreti vbseo kode - preprosto ne vem - to ni naš izdelek.

Ali potrebujete pomoč v zvezi s tem vBET?

Taurus
08-08-11, 15:10
Lahko izbrišete to Michal. Žal mi je. Mi je uspelo dobiti to, ki ga določi sam. To nima nič opraviti z vBET.

vBET
09-08-11, 17:31
Great:) Hvala za info!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1