PDA

View Full Version: Rešeno E-mail z vprašanji



Kolbi
13-12-09, 21:16
Sem naročena na to temo, in so prejeli e-mail, ker je bila napisana novo delovno mesto. Ta napaka je tam:

Odgovori na nit 'Kleiner Napaka "
Druge e-mail iz sistema, te [dolgo title = en] bug, odkar.

vBET
13-12-09, 21:24
V tem trenutku vBET ni občutljiva za e-pošto. Torej, obstaja nekaj vprašanj na tem področju. Načrtujemo, da popravijo tiste v 3.3.0

Hvala za opombo:)

vBET
08-05-10, 11:22
Pozdravljeni, sem bil ravno na tem, da delo na tem področju. Že veste, kje na kavelj in preverite bomo lahko spremeni vsebino sporočila tam. Edina ", vendar" zdaj je, da ne moremo razmnoževati vprašanje - naše pošte prihaja čista. Mi preizkušen za vpis nit.

Prosimo, opišite točno, kako se razmnožujejo vprašanje. Katere vrste e-poštnih sporočil so narobe vsebine? Kako sproži pošiljanje takih email? Kaj točno vsebino e-pošte in natančno izvirno vsebino sporočila? - V primeru, če so nekateri BB kode ocenjene. Kaj stavek se uporablja za ustvarjanje vaše zdrobljen email in kakšna je njegova vsebina?

EDIT:
OK najti en način, da ga reproducirati - Samo je treba poslati sporočilo s citatom.

vBET
08-05-10, 11:47
OK-bug popravljen. Preizkušeno na naročnino nit za sporočila z narekovaji. Zdaj ni preveden območje očistiti obrazec e-pošto. To bo vključen v naslednji izdaji.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1