PDA

View Full Version: / Forumi dodana ime domene preko spletne strani



myandy99
20-07-11, 21:11
vBSEO 3,6
vBulletin 3.6.8
vBET 2.3.x
vBSEO sitemap

I namestili brezplačno različico za test in sem ugotovila, prevod deluje odlično!

Vendar pa je pomembno vprašanje na URL:

Moja spletna stran je socialne mreže na mestu (URL xxx.com), povezano z vBulletin v3.6.8 forum (URL xxx.com / forumi).

. Po namestitvi vBET in spremenili koren forum htaccess, sem naletel na težavo - ko sem se odločil, prevod, ne morem iti nazaj na xxx.com vse xxx.com URL sedaj postaja xxx.com / forumih.

Na primer URL xxx.com / index.php? Page = glasbe zdaj postane xxx.com / forums / index.php? Page = glasbe in zato socialno mreženje del mesta je popolnoma zdrobljen, saj so vsi URL preusmerjen na forumih vBulletin.

In, forum URL, ki je bil xxx.com / forumih, ne postane xxx.com / forums / forumih.

Če sem izklopljen URL za sledenje, bi nad problem je šel, ampak tudi samodejni prevod ustavi, ki ni tisto, kar hočem.

Sem dal / forume kot Forum imenik parameter v vBET nastavitvah, in sem sledil navodilom za spremembo htaccess za uporabnike vBSEO..

Kaj mi manjka?

vBET
20-07-11, 23:37
To je lahko posledica napačne konfiguracije. Prosimo, upoštevajte, da je treba Forum imenik parameter se uporablja le takrat, ko vaš forum uporablja podimenik v URL, ko je to resnično podmapo (ne virtualnega - kot na primer, ki ga vBSEO). To je jasno opisana v opisu parameter.

Zato poskrbite, da imate to pravico. Prosimo, očistite parameter Forum imenik in preverite, se je to pomagalo.

myandy99
21-07-11, 02:51
Moja forum URL je xxx.com / forumih in zato sem dodal / forume, na vBET imeniku Forum nastavitev.

Odstranjevanje to ni pomagalo. Po odstranitvi tem, URL za forum, ko je izbrana prevoda, postane xxx.com / cs / forumih (cs je jezik), ki izhaja broken link.

Tukaj je moja htaccess v / forumih korenski imenik.:


# Comment the following line (add '#' at the beginning)
# to disable mod_rewrite functions.
# Please note: you still need to disable the hack in
# the vBSEO control panel to stop url rewrites.
RewriteEngine On

# Some servers require the Rewritebase directive to be
# enabled (remove '#' at the beginning to activate)
# Please note: when enabled, you must include the path
# to your root vB folder (i.e. RewriteBase /forums/)
#RewriteBase /

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

# RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www\.xxx\.com
# RewriteRule (.*) http://www.xxx.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^www\.xxx\.com$
RewriteRule ^(.*)$ http://xxx.com/forums/$1 [L,R=301]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?)?)$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]



vBET
21-07-11, 13:26
Sem vas narobe razumela prej, ker ta opis:

Na primer URL xxx.com / index.php? Page = glasbe zdaj postane xxx.com / forums / index.php? Page = glasbe in zato socialno mreženje del mesta je popolnoma zdrobljen, saj so vsi URL preusmerjen na forumih vBulletin.

Zdaj razumem. To je vse OK - samo vBET brezplačna različica ne podpira prevod zunanje vsebine - prevede samo forum. URL:? Xxx.com / index.php page = glasba je izven foruma, tako da odmori. vBET brezplačno različico prevaja samo vsebino foruma. Nič več.

Polna vBET različica prevaja vsebino zunaj forum ustvarjen s vBulletin - si lahko ogledate na našem forumu. Oglejte si vsebino tukaj:
http://www.vbenterprisetranslator.com/
ali tukaj
http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php
in igra s prevodom.

Če še vedno ne razumem vprašanja - Prosim, pošljite mi točen naslov URL strani, ki omogoča izdajo.
Če sem razumel desno - potem je odgovor: brez vBET ne podpirajo prevod vsebine izven foruma, enkratna izplačila podpira straneh zunaj forum ustvarjen z motorjem vBulletin.

PS.
V vašem htaccess pravila za vBET so v napačnem kraju -. Tistimi je treba tik pred pravila vbseo - nobena druga pravila, mora biti med vBET in vbseo pravila.

myandy99
21-07-11, 15:05
Ja moja pravila so pravila pred vBSEO.

Bom kupiti komercialno različico. Ali moram odstraniti brezplačno različico in namestite komercialne različice?

vBET
21-07-11, 20:47
Da - če želite namestiti komercialno različico potem najprej moraš odstraniti brezplačna različica - je dovolj, da ga odstranite z Admin CP.

Prav tako upoštevajte, da se bodo. Htaccess pravila spremeniti.

myandy99
11-08-11, 20:17
Hi sem kupila komercialne različice, uninstalled brezplačno različico in komercialne nameščene različice 3.x. Prevod dela, pa imam popolnoma enake težave kot z brezplačno različico.

Sem moral izklopiti URL za sledenje drugače URL postane xxx.com / forums / forumov, ko sem smer.

Poleg tega je še ena težava še vedno obstaja. - Po dodajanju URL pravila pred pravil vBSEO v htaccess, je pokvarjen vBSEO kazalo link. Dobil sem stran ni mogoče najti za moj URL kazalo. Odstranitev vseh vBET pravila bi kazalo URL delo znova, vendar to zagotovo ni rešitev.

Sem kaj spregledal?

vBET
11-08-11, 20:26
Če želite, da sitemap teče pravila vBET premaknete na ustrezno mesto. Vi preprosto ni neobdelana navodil - v navodilih imaš jasno opisane dati vBET pravila tik pred vbseo.php pravila in ga postavil pred kazalo pravil namesto tega. Prav tako se prepričajte, da imate pravila za plačljivo različico - brez enega ima drugačna pravila. Odstranite stara pravila in dal nove v primernem mestu + Dodaj forum imenik na prvih 2 pravili (tako kot je opisano v navodilih). Če še vedno ne bo delovalo - prosimo, pošljite celotno spremenjene datoteke htaccess vsebino..

O / forums / forumi - to, kar ste ga nastavili za Admin CP -> vBET -> Main -> Forum imenik?

myandy99
11-08-11, 21:14
Ok hvala. Sem rešil kazalo broken link problem. Ampak .. / forums / forumi problem še vedno obstajajo. In, ja sem iz / forumov na Admin CP -> vBET -> Main -> Forum imenik. Brez nastavitve forumov na tem področju prevajanja ne bi niti dela - to bi vodilo do neobstoječe strani.

myandy99
12-08-11, 00:45
Tu je moj trenutni htaccess datoteko pod xxx.com / forumih root.:


# Comment naslednjo vrstico (dodamo "#" na začetku)
# Onemogočiti mod_rewrite funkcij.
# Pozor: še vedno je treba onemogočiti kramp v
# Nadzorni plošči vBSEO ustaviti url preoblikuje.
Na RewriteEngine

# Nekateri strežniki zahtevajo Rewritebase direktive, da se
# Omogočena (odstranite "#", na začetku za aktiviranje)
# Pozor: ko je vključena, morate vključiti poti
# V mapo koren vB (tj. RewriteBase / forums /)
# RewriteBase /

RewriteBase / forums /

RewriteCond% {HTTP_HOST} ^ www \\ xxx \\.. Com $
RewriteRule ^(.*)$ http://xxx.com/forums/ $ 1 [L, R = 301]

RewriteRule ^ ((urllist | sitemap_) .* \\ (xml |..? Txt) (\\ gz))? $ Vbseo_sitemap / vbseo_getsitemap.php sitemap = $ 1 [L]

RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmerjen = / forum / index.php [L, QSA]
RewriteRule vbenterprisetranslator_seo.php? vbet_lang = $ 1 & preusmerjen = / forum / $ 2 [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_URI}! (Admincp / | modcp / | vbseo_sitemap / | cron)
RewriteRule ^ ((arhiv /)?(.* \\. Php (/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-F
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME}!-D
RewriteCond% {REQUEST_FILENAME} ^! (Admincp | modcp | clientscript | cpstyles | slike) /
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L, QSA]

Kot vidite, sem moral odstraniti
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L, QSA] od. Htaccess, da bi kazalo URL delo. Je to tisto, kar sem moral storiti? Ne spomnim se berem kjerkoli vaše navodilo, da moram izbrisati vBSEO pravila. Htacess datoteko, da bi kazalo URL nadaljujejo z delom. Bi to zajebal moj vBSEO?

vBET
13-08-11, 01:25
Hi. Vi ne pozabite izbrisati vbseo pravila v naših navodil, ker to ni v naših navodilih in vam ni bil nikoli prosil, da to storite. Ti je bilo naročeno, za odstranjevanje starih pravil vBET (od prost prevod) in postaviti nova pravila vBET (iz polne različice) na ustrezno mesto. Saj ni treba odstraniti vbseo.php pravila. Žal mi je, če moj prejšnji navodil ni bilo jasno.
Tudi odstranjevanje vbseo pravila ne bo škoduje vašemu forum, saj vBET pravila so pravila pred vbseo in to so ista pravila (samo različne datoteke), tako vbseo pravila niso aktivni anyway.

O / forums / forumov vprašanje:
1. Imaš prav prvi 2 vBET pravila - nastavite tam / forum namesto / forumov - prosim popravi to
2. Če še vedno ne deluje prosim komentar to vrstico v datoteko htaccess.:

RewriteBase / forums /
3. Če še vedno ne dela - prosim PM me dostop do podrobnosti vašega Admin CP, vbseo CP, FTP - bom pregled je na mestu.

myandy99
13-08-11, 18:52
Poskušal sem svoj 1 in 2, vendar še vedno isti problem.

In, pravkar sem ugotovil, prevod deluje le na domači forum, ne o posameznih profilov. Tako boste PM'ed s podatki, ki jih potrebujete. Thanks

vBET
14-08-11, 12:08
Greš tja.

vBET
14-08-11, 12:22
Imeli ste napačno konfiguracijo za:
Forum glavno domeno - domnevam, da je treba uporabiti samo takrat, ko ga uporabljate sub-domene, ne podmape
Link Type - ni spremenilo vBSEO

Prav ste izklopili sledenje prevod.

To je vse nastavljeno ustrezno in zdaj se zdi, da dela lep:) Preverite in potrdite.

myandy99
14-08-11, 17:38
Na žalost to ne deluje povsem - forumi / forumih problem še vedno obstaja. Na primer, ko greš na forum in kliknite prevod, se drugi ne-forum povezave dodal / forums / v njih in jih vse razbil. Na primer, http://xxx.com/index.php?page=music zdaj postane http://xxx.com/forums/index.php?page=music. V tem primeru tudi forum domačo stran sama napačen link - postane http://xxx.com/forums/forums

In, kot sem že povedal, nad / forums / forumov problem bo le šel, če izklopite URL za sledenje in zato sem izklopljen URL sledenja.

vBET
14-08-11, 21:36
Vidim te povezave. Prosimo, samo da te povezave absolutno namesto relativnih. Torej je tam polno URL http ... in tako naprej. Prav tako upoštevajte, da se vBET sposobna podpreti prevajanja za vaše strani, zunaj forum, če so tisti, ki nastanejo z uporabo vBulletin motorja. Imeli boste vključevanja teh. Glej tukaj za navodila, kako podpreti prevod strani zunaj forum: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting/413-faq-2.html # post1546

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1