PDA

View Full Version: Rešeno Zadnji obiskovalcem na vašo stran s profilom blok, uporabniška imena prevedena.



Taurus
18-07-11, 15:10
Samo ena majhna stvar, sem opazil. Na dnu sidebar na strani s profilom, je blok z navedbo "Last obiskovalce v svoj profil. Vidim tam so uporabniška imena vedno prevedena. Žal mi je za nevšečnosti!

vBET
19-07-11, 01:08
Hvala bomo, jih preveri in ga rešiti:) To ni nujno niti škodljivih vprašanje tako zdi, da je dober trening za našega novega zaposlenega, ki bi se morala začeti jutri:)

Taurus
19-07-11, 01:26
Hvala bomo, jih preveri in ga rešiti:) To ni nujno niti škodljivih vprašanje tako zdi, da je dober trening za našega novega zaposlenega, ki bi se morala začeti jutri:)

OK, ni problema. Hvala. :)

Taurus
30-07-11, 13:48
Vse najnovejše informacije o tem prosim?

vBET
30-07-11, 15:06
Žal mi je - še ni. To domnevam, da je preprosta naloga za našega novega člana ekipe, vendar smo imeli slabe zaklepanje wit njega in zdaj iščemo novega sodelavca.

Najverjetneje bomo naslednji teden na novo vBET4.x javnost s vključeni vsi zadnji popravki. To domnevam, da je tudi tam. Mi bomo tu napisali, ko smo ga rešili.

Še enkrat opravičujem - to vprašanje je zdelo, kot majhno prednost, ampak seveda bomo poskrbeli za to:)

vBET
06-08-11, 20:12
OK rešiti. New plugin bo dodano v naslednji izdaji za fetch_musername hook - to bi moralo rešiti vprašanje uporabniško ime prevajanja za mnoge kraje, saj se spreminja musername za vsak kraj, kjer se musername, ki jih uporablja funkcija fetch_musername vBulletin.

Preverite lahko, da delajo sedaj na našem forumu. Nova različica je treba kmalu sprostijo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.10.1