PDA

View Full Version: vBSEO Sitemap: Ne morem zagnati sitemap generator neposredno: si je treba prijavljeni, da to storijo.



wowglider.de
17-06-11, 12:07
Hello,
Namestil sem najnovejšo različico vBulletin, Vbseo, VbseoSitemap, vBET - vse najnovejše različice na http://www.bitcoins-deutschland.de (Bitcoins Forum Deutschland (http://forum.bitcoins-deutschland.de)).

Zdaj imam nekaj vprašanj, s serios Sitemap Vbseo.

1.) Sem pogosto ne moremo doseči "vBSEO Sitemap Reports" Link
Moram prijaviti, kliknite ok ali vstopijo in pravi, prosim prijavi še enkrat, se prijavim, potem pa pravi, še enkrat prosim login in tako naprej.

2.). Na neki točki sem se lahko uspešno loggin, potem pa dobim naslednjo napako. Želim teči Sitemap generator skozi "Run Gernerator", potem pa pravi, "Ne morem teči kazalo ... (glej naslov)«.

Nisem ravno ta sprememba Vbseo Sitemap:
Sitemap Generator integracija - vBulletin Enterprise Translator (vBET)

Edit:
Jaz tudi vekanje kliknete druge gumbe, kot so Download Prijava ... rabim, da se prijavite ves čas in potem im nazaj na začetni zaslon s Sitemap VbSeo.

Edit2:
Onemogočil sem vBET in to še vedno ne deluje. I dont mislim svoje o mojem htaccess.:


RewriteEngine On
RewriteRule ^((urllist|sitemap).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|hy|az|eu|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|ka|de|el|ht|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|ur|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]
RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]
RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap|api\.php)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

Mislim, da o svojem spremenila storiti, da bi dobili kazalo delajo za vBET.

vBET
17-06-11, 14:40
Če je to ok za vas, vas prosimo, podrobnosti dostop PM - bom pregled je na mestu.

Če ne, potem:
1. Prijava vprašanje
Najverjetneje pa nima nič skupnega z vBET, saj vBET kodo spremembe so znotraj datoteke vBSEO in jih niti ne more doseči teh.
Prav to stran za prijavo je od vBSEO CP - morate prijaviti svoje podsistem - to nima nič skupnega niti z vBulletin.

Moj nasvet tukaj. Prosimo, da kopirate datoteke integrirano vBSEO. Obnovitev izvirni. Onemogočanje vBET za trenutek. Komentar vBET pravila. Htaccess in preverite, kako se obnaša zdaj. Če je enako kot pred tem, da nima nič opraviti z vBET, in vBSEO ekipa vam bo podporo. Vem, da so proti vBET, vendar je to le laži propaganda (lahko vidite, kaj zanimivega tukaj, če želite: Ne verjamem vBSEO ekipa (http://www.vbulletin.org/forum/showpost.php?p=2208950&postcount = 1349)).

Ko boste imeli vBET onemogočen, pravila komentiral in spremembe obrnil, da vam bo podporo. In potem, da boste z lahkoto obrniti nazaj na vBET - samo komentar pravil v htaccess, obnoviti kopirati datoteke in omogoča ponovno v Admin CP.

2) To je isto vprašanje kot 1 - izgubite poverilnice za prijavo na strežniku
Morda je to le nekaj težava z brskalnikom. Prosimo, poskusite za čiščenje piškotke ali pa uporabite drug brskalnik.

O Edit2:
Če želite povsem onemogočiti vBET potem:
1. onemogočite v Admin CP
2. comment pravila. htaccess
3. obnoviti prvotne datoteke vBSEO

Kot sem napisal sem tudi dvoma, da ima kaj skupnega s vBET. Ampak je onemogočite vBET popolnoma in vprašanje bo šel, potem se prosimo podrobnosti dostop PM in bom preveril (upoštevajte, da se naslednji teden sem na dopustu - Kamil bo aktivna na forumu).

vBET
17-06-11, 15:25
Še ena stvar. Ne pozabite, da vBET ne podpira prevod Admin CP. Torej je to lahko tudi vprašanje. Prosimo, poskrbite, da so vaši admin račun je njegov privzeti jezik isti kot jezik forum (ali pa sploh ne). In se prepričajte, da nimate odprli v drugi jeziček prevedena forum. V nasprotnem primeru lahko dobite preusmerite med prijavo v Admin področju CP.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1