PDA

View Full Version: Rešeno Neprevedeno naslov v forumhome



Simon Lloyd
17-06-11, 07:50
Hi all, sem opazil, da so v forumhome naslov niti ni prevedena (če pogledaš zdaj na Microsoft Help Office - Microsoft Office Razprava - Excel VBA Programiranje - Dostop Programiranje (http://www.thecodecage.com/forumz) premaknite se navzdol po forum Introductions boste videli, tisti, ki se začne "Hola ...." v forumdisplay kaže kot" Hello ...." je kar v redu) je bug ali sem mssed nekaj, pri nadgradnji ali v vbseo ali. htaccess?

vBET
17-06-11, 13:38
Kot vidim, se pretvorijo svoje naslove. O ta je tudi spremembe URL med prevodi. Vidim, da na vašem forumu glavni strani in v subforum se prikaže malo drugačen naslov - Mislim, da je zato, ker so cut naslov v domu forumu. Ali tega naslova je zavit v langtitle BBCode? (Lahko preverite tako, da greste na napredne izdaja.

Simon Lloyd
17-06-11, 17:41
Kot vidim, se pretvorijo svoje naslove. O ta je tudi spremembe URL med prevodi. Vidim, da na vašem forumu glavni strani in v subforum se prikaže malo drugačen naslov - Mislim, da je zato, ker so cut naslov v domu forumu. Ali tega naslova je zavit v langtitle BBCode? (Lahko preverite tako, da greste do naprednih edition.Yes, če sem poglej v načinu urejanja naprednih ima to HOLA todos, kot lahko vidite, da je ne dolgo naslova tudi jaz ne vem, zakaj bi se prireže in nato zaslon neprevedeno?

kamilkurczak
18-06-11, 09:49
Bom poskusil, da jo reproducira na moj test forum:)

Simon Lloyd
18-06-11, 10:08
Ok Veselim se zaslišanje od vas:)

vBET
29-06-11, 17:47
Ja, če sem poglej v načinu urejanja naprednih ima to HELLO VSEM, kot lahko vidite, da je ne dolgo naslova tudi jaz ne vem, zakaj bi se prireže in nato prikaže neprevedeno?

Ok - tako po mojem mnenju zdaj, ni vseh vprašanjih. To je dolg naslov, vključno BBCode. Torej ste jo okrnjena vBulletin (kot lahko vidite imate pike tam, tako da je bil program prireže). vBET je posebno kodo, ki najde naslove z odrezanimi langtitle - če je tako ugotovila nato konec langtitle BBCode se doda naslov in njen prevod. Zato, ko ste na strani forum jo vidite, kot je treba - ob ugotovitvi, se je zmanjšala tako je bil preveden celoten naslov. In ko ste na forumu glavni strani, videti kot zadnji odgovor potem je znižala za vBulletin, vBET je obdelal in prevaja cut naslov - to je razlog, zakaj imate druge rezultate prevajanja (nekaj drugega je bilo prevedeno). Vse je v redu.

In kot se spomnim se to pokaže na vašem forumu. Bil sem tam in videl to - vprašanje je bilo, da druge rezultate, prevod je bil na glavno stran forumu in na strani sub-forum.

Če želite, da bi se izognili vaš naslov prekinitvi vBulletin, nato pa pojdite na vaš Admin CP in nastaviti vBulletin parameter je odgovoren za to (Last Thread Naslov Največja prikazane znake).

Obvestite se je to pomoč in rabiš vse prihodnje pomoč tukaj:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1