PDA

View Full Version: Rešeno Prosimo, preverite moj forum je to ok?



Cuti Malaysia
01-06-11, 08:03
Hi .... šef

1) preverite svoj forum, je to ok moj forum (cutimalaysia.my) vključevanju v okolje z vbtranslator i po nadgradnji na novo različico?

2) My ponudnik hosting pritožujejo, da me je moj baze postal večji potem, ko sem uporabljate svoj plugin. Kako rešiti ta problem?

vBET
02-06-11, 15:29
Hi

1. Ko sem brez vašega foruma zdaj vidim samo prazno komunicirajo. To je, kot je zaprt forum, vendar brez sporočil ... Prosimo, potrdite, da je forum živ in vklopljen.
2. Seveda je - zdaj imate veliko več vsebin zdaj. Vsak prevod je cached. Lahko izklopite baze podatkov predpomnilnika, vendar to ni priporočljivo. Hvala za vaše cache prevodi so veliko, veliko hitreje.

Cuti Malaysia
03-06-11, 16:31
Hi šef
preverite še enkrat svoj forum

1) je vbtranslator je popolnoma funkcionalno v mojem forum z nobenega dvoma problem?

2) je moj forum po nadgradnji na novo različico pravilno delovanje z drugimi plugin?

3) Jaz mesto url kot je ta za domeno Forum glavni ==> cutimalaysia.my / forum brez http:// je to ok? \\

4) Kaj info moram mestu tukaj? Forum imenik ==>????

5) URL za sledenje zunaj imenik forum. Postavil sem ja. Ali je to pravilno?


P / S: Hvala za vašo prihodnost pojasnilo.

vBET
03-06-11, 22:00
Vaš forum ne deluje v tem trenutku:

Warning: require_once (/ home / maximus / public_html / vb_dir.php) [function.require-once]: ni odprlo tok: No, kot datoteko ali imenik v / home / maximus / public_html / content.php on line 2

Fatal error: require_once () [function.require]: Failed odpiranje potreben "/ home / maximus / public_html / vb_dir.php '(include_path ='.:/ usr / lib / php: / usr / local / lib / php') v / home / maximus / public_html / content.php on line 2
To NI vBET vprašanje - ste pozabili potrebna vb_dir.php datoteko, prosim popravite.

O vaša vprašanja:
1. Ne morem povedati, če vaš forum ne deluje. Lahko preverite na splošno po tem, ko ste se zavežejo, da vaš forum je spet dela
2. Ne podpiramo drugih plugins samo vBET. Ne morem vam povedati, ne drugi svojega plugins, so delovni wel: 1. ne podpiramo druge plugins. 2. Ne vem, kaj ste namestili. 3. Ne vem, vsak plugin mogoče. Če boste našli nekaj vprašanje v zvezi z vBET pišite in mi vam bo pomagal:)
3. Ne morem povedati, ker je vaš forum ne deluje. Ali uporabljate sub-domene na vašem forumu?
4. Ne vem, ker je vaš forum ne deluje. Če uporabljate forum podimenik v URL forum potem si dal tam forum imenik. To je jasno opisana v opisu parameter.
5. Ne vem, ker je vaš forum ne deluje. Ali želite prevesti vse strani zunaj imenika forum? Če je odgovor pritrdilen nit se vklopi, če ne - ga izklopite.

PS. Vem, da ni pojasnila vas pričakuje - če bom videl delovnih forum Ne morem vam povedati podrobnosti. Dovolite mi, da vem, kdaj bo to funkcionalno.

Cuti Malaysia
04-06-11, 16:04
Haha ... sorry2. Naredim težav včeraj

Hi šef
preverite še enkrat svoj forum

1) vidim samo določene jezik, ki sem izbrati uporabiti za prevajanje delajo, ampak postati moder, ko kliknem na drugi zavihek, kot jeziček dom za primer.
Za celotno moje vbtranslator ne deluje pravilno. Kako rešiti ta velik problem?

2) Da. Uporabljam cutimalaysia.my / forum, da se moje vBulletin forum. In vabdvanced ti načrti morali biti za mojo domačo stran, cutimalaysia.

3) Za vBET Memory Cache (BETA). Katera je najboljša na & priporočeno? Memcache? XCache? EAccelarator? APC?

P / S: Hvala za vašo prihodnost pojasnilo.

vBET
04-06-11, 20:32
OK. Forum si zdaj prizadeva, vendar prevodi ne. Kot vidim prevode povezave so napačne / forum / ali obstaja določena dvakrat ... Torej imate napačne nastavitve.

Mislim, da je najlažji način, da se bodo PM me dostop do podrobnosti vašega Admin CP in FTP. Potem lahko preverite na mestu.

1) Prosimo, podrobnosti dostop PM mi bo preveril vaše konfiguracije.
2) Še vedno je nekaj narobe v konfiguraciji, ker prevod povezave pod zastavami, so pokvarjeni - dvojna / forum /
3) Ne predlagamo nobenih posebnih rešitev - ne bo reklama za tiste, cache tehnologije. Prosimo, našli najboljšo rešitev za vas. Imejte v mislih, da nekatere od teh rešitev, ne le caches, ampak tudi pre-prevajalniki, kar naredi vaše PHP veliko hitreje - za podrobnosti preverite tistih tehnologij, pri svojih straneh ali forumih namenjen za php

vBET
06-06-11, 01:42
Hvala za dostop do podatkov.

Vprašanje z pretrgane povezave je zaradi svoje napačne konfiguracije. Za parameter Forum imenik, nastavite (brez presledkov)

http: / / cutimalaysia .my / forum
Kje je jasno opisano:

Če je vaš forum ni povezana z domeno, vendar je v nekaterih imenik, ki je vključen v URL potem morate jo nastavite tukaj. Set z "/" na začetku in brez "/" na koncu, to je "/ forum"
Vi celo obstaja jasen primer ... Zato prosim, ki je ustrezna vrednost - za vaš forum je / forum

Prav tako - zakaj si nastavili vrednost za glavno domeno Forum? Ali uporabljate sub-domene na vašem forumu? Če da - prosim dajte mi vsaj en primer sub-domene uporablja na vašem forumu. Če ne, potem prosimo, čista vrednost za ta parameter. To je jasno opisano:

Set je samo, če uporabljate sub-domene v vašem forumu.

Prav tako - niste določiti ustrezna pravila vBET v htaccess v vašem imeniku forumu.. To je potrebno, če želite uporabljati SEO povezave. Tukaj boste našli natančna navodila za to:

Prav tako - ko bo forum prevod se že dela (najprej preveri, preden bodo naslednji koraki), je treba storiti še 2 stvari:
1. Vključiti vBSEO morali prevesti povezave (glej readme.html v vBET paket za navodila)
2. Pustite, da se prevesti strani zunaj imenik forum (vaša glavna stran je zunaj, in ker to ni forum, da potrebuje posebno integracija) - tukaj boste našli navodila, kako to storiti: http://www.vbenterprisetranslator.com/forum/vbet4-troubleshooting / 413-faq-2.html # post1546

Kmalu - si ni potrebno. Prosimo, upoštevajte, da bomo dobili vse odgovore tukaj za brezplačno - tako da lahko to storite sami v celoti za brezplačno. Še vedno, če menite, da to ni vaše področje, potem lahko plačate nas $ 30 za integracijo: http://www.vbenterprisetranslator.com/integration-service.php

Če želite, da to storite sami - vsa navodila so na voljo, prosim, praha točno določenem navodila. Prav tako nam, ko končate in opisujejo rezultate.

vBET
09-06-11, 01:29
Kaj je napredek? Ali potrebujete drugih namigov?

vBET
15-06-11, 16:31
Send PM in e-pošta - še vedno čaka na odgovor. Vaš rešitve so že opisani - prosim praha tiste in dal odgovora o rezultatih.

vBET
28-06-11, 16:46
Še vedno so vaši konfiguraciji strmoglavilo in mi še vedno ni dobil nobenega odgovora od tebe. Pravkar sem poslal sporočilo, vaš forum. Smo prepričani, da želite, da vam pomagajo:)

vBET
11-07-11, 02:03
Še enkrat bomo poslali sporočilo, vaš forum. Vi se ni sprememb na vseh - vaši prevodi so še vedno zlomljen. Smo prepričani, da želite, da vam pomaga:) - se obrnite na nas.

vBET
06-08-11, 19:20
Delo zdaj.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1