PDA

View Full Version: Rešeno Prevajanje Nastavitve



vbetter
22-05-11, 03:35
Ali lahko prosim povej mi vaše natančne nastavitve za samodejno prevajanje v forumu preizkus sporočila?

Ne morem to ugotovite. Najbližje sem bil izberete "Google Trust, ko rezultat je zaupanja vreden", kar v prevodu sporočilo, vendar ni imel padajočega puščico za prikaz izvirno sporočilo. Jaz sem za vBulletin 3.8.7, enako kot ta forum.

vBET
22-05-11, 15:57
Imate dobre nastavitve za odkrivanje jezika. Prosimo, upoštevajte, da se za prikazovanje imate ločene možnosti:) V Prevajalska skupina boste našli: Pokaži izvirno besedilo za goste in Show izvirno besedilo za uporabnika.

Obvestite se je to pomagal:)

vbetter
22-05-11, 16:39
Sem se tako, da "je dodal po javascript." To je delal, najlepša hvala.

kamilkurczak
23-05-11, 08:29
hvala za vas potrditev - rešili;)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1