PDA

View Full Version: vprašanje



Jncocontrol
21-05-11, 16:50
Sem prebral na forumih VBSEO, da bo ta mod dejansko boli moje forume na način, ki jim ga je opisal?
Vem, da je več kot eno leto, in ste tip je naredil fuck-ton dela na njej od takrat, in čeprav bi jih morali določiti, če obstaja.

vBET
22-05-11, 15:39
Hi. Da, vemo, da vBSEO opisanih nekaj točk, zakaj bi staro vBET poškodoval SEO. Zato smo skrbi vsak argument opozoril, ki jih ekipa vBSEO in se znebimo vprašanja z izboljšanjem vBET.

Tako kot ste si jo zapisali, da je star razprave in ni dejansko več. vBET je SEO prijazna. Podpiramo SEO povezave. Podpiramo povezave prevod mislim, da moramo tudi zahvaliti, da vBSEO ekipa za nas, ki kažejo, kako izboljšati naš izdelek;.)

Ker je ta rang čas stran od naših glavnih rastejo obrazec 0-5 in smo dobili prometa iz celotnega sveta. Torej sem dokončno prepričan, vBET ni poškodoval naš forum;)

Prav tako upoštevajte, da se od takrat ne bomo le izboljšali vBET na področju SEO, smo dodali tudi veliko novih funkcij in izboljšano delovanje z dodajanjem podporo za polno cache datotek za goste in predpomnilnika:)

Če imate več vprašanj, vas prosimo, kar vprašaj, z veseljem vam bomo pomagali:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1