PDA

View Full Version: Rešeno Zastave so zamočil.



Taurus
21-05-11, 16:00
Fantje, ne vem, kaj se dogaja danes! Sem imel svoj uporabo CPU obremenitev povečala na več kot 160, in mislim, da je bil vBET caching ali tako. In zdaj so vsi moji zastave popolnoma zamočil. Napačna zastavice za napačen jezik. Prosim, poglejte v to. Hvala.

Windows 7 Teme - CreativX (http://creativx.net/forums/)

Taurus
22-05-11, 15:57
24 ur, in nič!

Nekateri od nas so velike forumih veš! Ali lahko prosim nekdo, da prouči to vprašanje???

vBET
22-05-11, 16:21
Hi. Kot veste, smo podporo za brezplačno, še vedno naša podpora ni 24 / 7 in za vikende je mogoče za prispevke čakati malo dlje, ampak med tednom naše osebje je tukaj vsak dan:)

Preveril sem svoj forum in ne vem, kaj pišete o tem. Zdi se, da je OK. Prosim vas, napišite, ki zastavo ravno ni v redu in je v pasti jedilnik ali v nogo zastave?

Prav tako - poskrbite, da boste uporabili dejanske datoteke, in to ni le težava z brskalnikom predpomnilnika. Nova različica imajo dodatne jezike, tako zastave slika spremenila in je možno, da ste pravkar imeli z brskalnikom predpomnilnika ne z vBET. Lahko uporabite F5, da osvežite stran, brez uporabe cache v IE.

Obvestite ne obstaja težava, ali je lažni alarm. Če obstaja - navedite podrobnosti, ker jaz ne vidim \\.

Taurus
22-05-11, 16:54
Michal prosim moj prijatelj. Nisem neumen. Jaz očiščeno moje brskalnika cache večkrat. Zastavami, so popolnoma napačne. Napačna zastave z narobe jezikih. V tem trenutku je špansko zastavo, ki je angleščina. Mogoče je vaš cache ni očiščeno!?

Taurus
23-05-11, 10:45
To je resnična skrivnost, da me. Sem preživel skoraj ves dan poskuša ugotoviti to jasno. Zdi se, da le člani na Kitajskem se je s tem vprašanjem. Ali je mogoče google stvar morda?

Vsak drugi član zastavo, so pravilne. Ampak moja člani na Kitajskem imajo to čudno vprašanje. Živim in delam tudi na Kitajskem.

kamilkurczak
23-05-11, 19:57
zdravo Taurus,

Lahko najdete, kar povzroči to vprašanje, sem preveril pri viru mestu in z uporabo orodja Google Chrome.

Imate idejo, kaj lahko storim, da imajo enake rezultate, kot si ti?
Prav tako, prosimo, kopirajte in pošljite mi po PM svojo kodo spletne strani vir s tem vprašanjem.
Mogoče bom našel nekaj na vašo stran vir.
Kaj pa različnih internetnih brskalnikov? lahko preverite, da uporabljate IE, Chrome ali Opera? Mogoče je to posledica brskalnik (narobe css stil ali kaj podobnega).
katero različico brskalnika so ga uporabljate? če IE - pišite, katera različica IE

Taurus
24-05-11, 04:20
Hi Kamil. Bom poslal PM zdaj. Imam isto vprašanje v vseh brskalnikih.

Taurus
24-05-11, 11:30
No, čudežno so zastavice zdaj določiti za mano. Edini razlog za to čudno pojav Ne morem si zamisliti, je, da je imela nekaj opraviti z mojo mrežo dostava vsebine. To zastavo slike dobil nekako pomešal na strežniku Kitajska, ko vBET storil predpomnilnika. In sedaj po nekaj časa, sem se fiksno znova.

Tako na tej stopnji se zdi določen. Hvala Kamil in Michal!

kamilkurczak
24-05-11, 11:31
hvala za to potrditev - rešen:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1