PDA

View Full Version: Že storili Jeziki opise je treba prevesti tudi



Cybershaolin
28-11-09, 20:24
Pri uporabi francoska kot privzeti jezik, zakaj ne vidimo opisov jezika v francoščini?

Na primer, jaz želim, da bi se opisi v lastnem materinem jeziku, tako da namesto "francoski", bi moral videti "Français" ad vse druge opise jeziki bi morali imeti francoski prevod, ne?

Glej sliko.

vBET
28-11-09, 21:48
Prosimo, upoštevajte, da se vse besedne zveze za privzete vBET so v angleškem jeziku. Vse kar morate storiti je, prevajanje stavkov v vaš jezik (v Admin CP).

Cybershaolin
29-11-09, 07:32
Poskušal sem prevajanju besedil za jezike, da bi jih prikazati v svojem jeziku, in to ne deluje.

Na primer, mi je te:
vbenterprisetranslator_cache_fr in vbenterprisetranslator_flag_fr vendar nič spremenilo kjerkoli, bodisi za zastave ali v profilu in registraciji.

Kaj moram uporabiti, da jih prevesti, da bi imeli zastavo opisi prevedeni v svojem jeziku?

Prav tako na stvar ne razumem. Tukaj na vaši strani, ko sem stikalo v angleščini do francoske so opisi v usercp preveden v francoščini! (Čeprav niso razvrščena pravilno po abecedi več). Si jih prevesti ali je to naredil z Google? Zato, ker na moji strani niso prevedene, ko sem prehod iz enega jezika v drugega.

vBET
29-11-09, 16:00
Imaš prav. Žal mi je za dezinformacije. Prevodi so jih Google, ko je stran prevedena. V našem primeru je to storil zato, ker smo ga poslali v angleščini in mi povedal, da je v angleščini. V vašem primeru to ne deluje, ker vam povem, Google, da je v francoščini in je ni.

Sem jo sprejel, kot zahteva spremembe za podporo jezikov imen v drugih jezikih za zastavice.

Še enkrat opravičujem za zmedo in hvala za vaš čas:)

Cybershaolin
29-11-09, 17:50
Hvala vBET. Res cenjeni. :)

vBET
25-12-09, 17:13
Done - bodo vključeni v 3.3.0

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations made by vBET Translator 4.10.1