PDA

View Full Version: Rešeno Občasno nedelovanje Conversion URL



simit patel
25-11-09, 18:06
Hello,

Sem bil z uporabo vBET saj vejo 2.x, in so bili nadgradnjo na tej poti. i samo nadgraditi na 3.2.2.

Zdaj, ko sem kliknite na zastave, i obvestila URL spremembe, kot tudi. Vendar pa včasih stran se nalaga pravilno, ampak drugih časih, sem preprosto dobil belo stran, ki pravi "strani ni mogoče najti". moja stran je informedtrades.com. Imam vbseo nameščen tudi.

Videl sem nekaj ljudi, poročanje podobne izkušnje, vendar nisem videl kdo govoril o tem, ki se pojavljajo le nekaj časa, tudi ne vidim ljudi, ki samo je problem po tem nedavni nadgradnji. Oprostite, če je bilo to že obravnavala in sem ga zamudili.

koli zamisli o tem, kako popraviti problem?

hvala
simit

vBET
25-11-09, 20:44
Hi. Mislim, da sem ugotovila vzorec. Na forumu so vaše povezave, ki so posebni znaki trdil, da je ni mogoče najti. Ne vem, zakaj še.

Nismo mogli razmnoževati na naših strežnikih (kot lahko vidite tukaj, da deluje dobro), zato prosim PM me dostop do podrobnosti vašega Admin CP in FTP.

jorgejgm
26-11-09, 00:03
Hello,

Sem bil z uporabo vBET saj vejo 2.x, in so bili nadgradnjo na tej poti. i samo nadgraditi na 3.2.2.

Zdaj, ko sem kliknite na zastave, i obvestila URL spremembe, kot tudi. Vendar pa včasih stran se nalaga pravilno, ampak drugih časih, sem preprosto dobil belo stran, ki pravi "strani ni mogoče najti". moja stran je informedtrades.com. Imam vbseo nameščen tudi.

Videl sem nekaj ljudi, poročanje podobne izkušnje, vendar nisem videl kdo govoril o tem, ki se pojavljajo le nekaj časa, tudi ne vidim ljudi, ki samo je problem po tem nedavni nadgradnji. Oprostite, če je bilo to že obravnavala in sem ga zamudili.

koli zamisli o tem, kako popraviti problem?

hvala
simit
Pozdravljeni, sem prav tako se je zgodilo enkrat, če pa osvežite stran znova in ne dobro. Resnica, ki je redka, pozdrave.

vBET
26-11-09, 04:55
Resnica je, da to ni stvar, kot je to redko - to ne bi zgodilo, sploh, mi pa se bomo potrudili, da deluje ves čas:)

simit patel
26-11-09, 16:18
i vrnjen vBET 312, ki deluje v redu. tako, je vprašanje v zvezi z nekaterimi razlika med 312 in 322. tudi, ko sem se vrnila na 312, prva stvar, ki sem je bil izdelek prepiše. problem še vedno vztrajal. takrat, ko sem naložene datoteke 312, ki je zdelo, da rešitev problema. tako, morda problem se nanaša na datoteko urejati med 312 in 322.

Prav tako je treba omeniti, da imam vbblogs nameščen. to ni vplivalo na vse, URL-jev v blogih bili in ki ni napisana v tujih znakov. niti pri 322, niti v 312.

Res si želim, da izkoristijo nove funkcije v 322. je torej nekako morem storiti, da glede na situacijo?

hvala
simit

Dodano: in seveda imam najnovejšo različico vbseo nameščen.

vBET
26-11-09, 16:23
To ni najboljša ideja, da se znova namesti, ko je podpora na vašem vozilu ...

Prav tako se mi zdi, da je to vprašanje s konfiguracijo vBSEO. Vzorci, ki ste jih za niti ne bo dovolila za tuje znake:


'VBSEO_URL_THREAD' => '(\d+)-([a-z\._\-ŠŽšžźŔÁÂĂÄĹÇČÉĘËĚÍÎĎŃŇÓÔŐÖŘŮÚŰÜÝŕáâăäĺçčéęëěíîďńňóôőöřůúűüý˙µA-Z\d-]+)\.html',


bi moralo biti nekako takole:


'VBSEO_URL_THREAD' => '([^/]+)/(\d+)-([^/]+)\.html',


Vendar ga ne spremenite ročno. Tak vzorec je na mnogih mestih v konfiguraciji vBSEO. Prosimo, PM me dostop do podrobnosti vašega CP vBSEO in mi boste ugotovili, katera je konfiguracijski parameter za to odgovoren.

vBET
26-11-09, 16:38
Razlog za to je narobe vBSEO konfiguracijo.

Set opcijo "Zamenjaj Non-angleški znakov v URL?" da "Naj Non-angleški znakov v URL-".

To skrivnostno izginila iz našega povezovanja priročnika. Žal mi je za težave:) samo nastavite parameter in ga bo v redu:)

jorgejgm
26-11-09, 17:28
Razlog za to je narobe vBSEO konfiguracijo.

Set opcijo "Zamenjaj Non-angleški znakov v URL?" da "Naj Non-angleški znakov v URL-".

To skrivnostno izginila iz našega povezovanja priročnika. Žal mi je za težave:) samo nastavite parameter in ga bo v redu:)

Za španski je problem s črkami TO Črka N, O, I, etc etc (Prevedi umakniti na N, O, I.Ob aktivira "Zamenjaj neangleški znaki" vbseo nadomesti z črka n ali (I) v URL. To je zelo dober za seo.Z možnostjo »Obdržati Non-angleški znakov v URL« znakov nadomesti z ~. Nekaj, da veliko vpliva na seo. Za prihodnje revizije VB bo "rešila" ali je tehnično nemogoče?.hvala.

vBET
26-11-09, 20:12
Ob aktivira "Zamenjaj neangleški znaki" vbseo nadomesti z črka n ali (I) v URL. To je zelo dober za seo.Z možnostjo »Obdržati Non-angleški znakov v URL« znakov nadomesti z ~. Nekaj, da veliko vpliva na seo. Za prihodnje revizije VB bo "rešila" ali je tehnično nemogoče?.hvala.

To se naredi tako vBSEO - vBET ne na tako zamenjavo. Morate ustrezno nastaviti vBSEO. Lahko imaš možnost, da ne Espagnol ans znakov, tudi ročno nastavite v FORUM_DIR / inclues / config_vbseo.php parameter $ vbseo_custom_char_replacement. Hvala, da boste lahko delali s prevedenimi URL in obdržati obstoječih URL za materni jezik, kot tiste, kjer.

Poglej tukaj:

http://www.forum.simple-nlp.pl/informacje/1274-pierwsze-na-swiecie-forum-o-nlp-wspierajace-wielojezyczna-spolecznosc.html

To je URL, kjer je bil poljski črke (kot je śąęć) spremenilo zahvaljujoč $ vbseo_custom_char_replacement in to še vedno ohranja vse ostale ni angleški črke. To je isti link za japonsko:

http://www.forum.simple-nlp.pl/ja/informacje/1274-nlp多言語のサポートのための世界初のフォーラム!.html

Tudi to je dober primer, zakaj bi morali obdržati ni angleščina / Espagnol znakov - nekateri jeziki imajo noly ni angleščina / Espagnol znakov.

To je primer, kako lahko nastavite $ vbseo_custom_char_replacement vrednost (za poljski črke):


$vbseo_custom_char_replacement = array(
'ˇ' => 'A',
'¦' => 'S',
'¬' => 'Z',
'±' => 'a',
'¶' => 's',
'Ľ' => 'z',
'ą' => 'a',
'ę' => 'e',
'ć' => 'c',
'ż' => 'z',
'ś' => 's',
'ź' => 'z',
'ó' => 'o',
'ł' => 'l',
'ń' => 'n',
'Ą' => 'A',
'Ę' => 'E',
'Ć' => 'C',
'Ż' => 'Z',
'Ś' => 'S',
'Ź' => 'Z',
'Ó' => 'O',
'Ł' => 'L',
'Ń' => 'N'
);


Torej, kot vidite - lahko nadaljujete boga SEO način za svoje obstoječe povezave in odprta za povezave prevedena v 52 jezikov:)

Upam, da bo to pomagalo pri vseh drugih vprašanjih, kar vprašaj - mi smo tukaj, da vam pomagajo:)

jorgejgm
26-11-09, 21:27
Najlepša hvala še enkrat, deluje odlično. Hvala vam.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1